Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Nowogrodzka, Warszawa, mazowieckie

  • 863 000 zł
  • 45,20 m²
  • 19 092,92 zł/m²

Zdjęcie

Przemysław Mądry

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Nowogrodzka, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

863 000 zł

45,20 m²

19 092,92 zł/m²

Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Zaktualizowane: 19 maja 2026

863 000 zł 45,20 m² 19 092,92 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
3/6
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1962
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

3/6

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1962

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 863 000 zł (19 092,92 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 45,20 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   instalacje: do wymiany; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1962
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/6, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica 3 m²
  • Czynsz: 755,89 zł
  • Wyposażenie: lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 0 kWh/m² na rok; końcową (EK): 0 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 0 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 0 %
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: PRIME PARTNERS, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 18940978

Lokalizacja

Opis nieruchomości

I Przytulne mieszkanie dwupokojowe - 45,2m2 I ul. Nowogrodzka I 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania mieszczącego się przy ulicy Nowogrodzkiej w samym sercu Warszawy. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze modernistycznego budynku z lat 60 - tych. Idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania w doskonałej lokalizacji - zarówno na własne potrzeby, jak i na inwestycję pod kątem wynajmu. (...)