Apartament, ul. Sarmacka

Sarmacka, Wilanów, Warszawa, mazowieckie

  • 1 050 000 zł
  • 62,30 m²
  • 16 853,93 zł/m²

Zdjęcie

Urszula Borowska

Skontaktuj się

Apartament, ul. Sarmacka

Sarmacka, Wilanów, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
22 maja 2026

1 050 000 zł

62,30 m²

16 853,93 zł/m²

Apartament, ul. Sarmacka

Zaktualizowane: 22 maja 2026

1 050 000 zł 62,30 m² 16 853,93 zł/m²

Piętro:
parter/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2008
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
-

Piętro:

parter/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2008

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 050 000 zł (16 853,93 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 62,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  •   okna: drewniane, stare
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2008
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/4
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Czynsz: 1 300 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3101/19413/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,3 m² z prywatnym ogródkiem o powierzchni około 180 m², położone przy ulicy Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących przestrzeni do własnej aranżacji oraz komfortowego miejsca do życia w nowoczesnej, miejskiej okolicy. Dzięki funkcjonalnemu układowi i dużemu ogródkowi mieszkanie oferuje szerokie możliwości adaptacyjne zarówno na potrzeby prywatne, jak i inwestycyjne. (...)

Agent

Urszula Borowska

536 480...

536 480 179

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

536 480...

536 480 179

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.