Apartament, ul. Górczewska
Górczewska, Bemowo, Warszawa, mazowieckie
- 3 000 zł
- 43,30 m²
- 69,28 zł/m²
Zofia Śliwowska
Skontaktuj się
Apartament, ul. Górczewska
Górczewska, Bemowo, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Apartament, ul. Górczewska
Zaktualizowane: 19 maja 2026
3 000 zł 43,30 m² 69,28 zł/m²
2/7
2
tak
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
2/7Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
-Kaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 3 000 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 43,30 m², 2 pokoje, 1 łazienka
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2006 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/7
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 2930/19413/OMW
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Górczewska, Bemowo, Warszawa, mazowieckie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,3 m2 usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na warszawskim Bemowie przy ulicy Górczewskiej. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe za szlabanem!
Na powierzchnię składają się:
- Salon z aneksem kuchennym oraz z wyjściem na balkon.
- Sypialnia z obszerną szafą i łóżkiem małżeńskim.
- Łazienka z prysznicem.
- Hol. (...)
576 922...
576 922 638