Apartament, ul. Dzielna

Dzielna, Wola, Warszawa, mazowieckie

  • 6 000 zł
  • 50,40 m²
  • 119,05 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Ochrin

Skontaktuj się

Apartament, ul. Dzielna

Dzielna, Wola, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
15 maja 2026

6 000 zł

50,40 m²

119,05 zł/m²

Apartament, ul. Dzielna

Zaktualizowane: 15 maja 2026

6 000 zł 50,40 m² 119,05 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
4/5
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
12 000 zł

Piętro:

4/5

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

12 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 6 000 zł / miesiąc
  • Charakterystyka mieszkania: 50,40 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2023
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/5, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Opłaty uzupełniające: 1 100 zł, kaucja: 12 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka, telewizor
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Eastate Agency, zaktualizowane: 15.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 402902

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na wynajem eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie zaprojektowane przez architekta, położone w nowoczesnym apartamentowcu z 2023 roku na warszawskiej Woli. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem oraz dużą ilością miejsca do przechowywania. To idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać komfortowo w centralnej części Warszawy. (...)

Agent

Katarzyna Ochrin

536 470...

536 470 831

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

536 470...

536 470 831

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.