Mieszkanie, ul. Królowej Aldony

Królowej Aldony, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

  • 949 900 zł
  • 68,15 m²
  • 13 938,37 zł/m²

Zdjęcie

Maciej Harasim

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Królowej Aldony

Królowej Aldony, Praga-Południe, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
4 maja 2026

949 900 zł

68,15 m²

13 938,37 zł/m²

Mieszkanie, ul. Królowej Aldony

Zaktualizowane: 4 maja 2026

949 900 zł 68,15 m² 13 938,37 zł/m²

Piętro:
-
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1950
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

-

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1950

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 949 900 zł (13 938,37 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 68,15 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1950 (blok w starym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro /3
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Czynsz: 374 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: elektryczne, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: We Do Estates, zaktualizowane: 04.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 753/12532/OMS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Serdecznie zapraszam na DZIEŃ OTWARTY po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

W SKRÓCIE
lokal mieszkalno-użytkowy w przyziemiu, wejście z ulicy
adres: ul. Królowej Aldony 6
dobrze utrzymana kamienica po renowacji
dobra ekspozycja na jedną z bardziej urokliwych uliczek Saskiej Kępy
stan techniczny: dobry

SZCZEGÓŁY

Oto nieruchomość z funkcją określoną jako użytkowa lub mieszkalna złożona z dwóch pokoi, foyer (...)

Agent

Maciej Harasim

690 992...

690 992 269

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Maciej Harasim

690 992...

690 992 269

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl