Mieszkanie, ul. Heliotropów

Heliotropów, Siekierki, Warszawa, mazowieckie

  • 529 000 zł
  • 39,71 m²
  • 13 321,58 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Borkow...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Heliotropów

Heliotropów, Siekierki, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
10 maja 2026

529 000 zł

39,71 m²

13 321,58 zł/m²

Mieszkanie, ul. Heliotropów

Zaktualizowane: 10 maja 2026

529 000 zł 39,71 m² 13 321,58 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2003
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2003

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 529 000 zł (13 321,58 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 39,71 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: rok budowy: 2003
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
  • Czynsz: 470 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: MTARGET NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 10.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 113244

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Opis ;
Na sprzedaż kameralne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze na zamkniętym osiedlu w spokojnej części Wawra . W całym budynku znajduje się tylko 5 mieszkań ,co czyni inwestycję wyjątkowo kameralną zarówno dla osób szukających własnego lokum jak i dla inwestorów . Mieszkanie dobrze wyciszone i słoneczne kierunek Południowy -Wschód .
Budynek został wybudowany w 2003 roku i znajduje się w spokojnej okolicy z niską zabudową i dużą ilością zieleni . (...)

Agent

Katarzyna Borkowska

515 052...

515 052 921

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Katarzyna Borkowska

515 052...

515 052 921

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl