dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

414 350 zł32 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żoliborz,Warszawa

1 375 000 zł62 m² 22 328,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tylko U nas! nowoczesne 3 pokoje na żoliborzu artystycznym Z tarsem 6 M. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu na modnej i pożądanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Wola,Warszawa

489 000 zł42 m² 11 642,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 i wysokości 2,5 m zlokalizowane przy Hali Wola przy ul. Sucharskiego 5 na pograniczu Bemowa i Woli. Znajduję się na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

480 500 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim ursusie przy ul. Górna Droga uwaga na zdjęciach wizualizacja - mieszkanie jest w stanie deweloperskim (do wykończenia) Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Górny Mokotów,Warszawa

2 370 zł31 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia cicha kawalerka na Starym Mokotowie, tuż obok stacji metra Racławicka (3 min. spacerem), przy ul. Wiktorskiej. Mieszkanie dla singla lub pary. Bez zwierząt. Budynek z 1959 roku. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 349 000 zł93 m² 14 474,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szanowni Państwo, mam przyjemność prezentować, cichy, klimatyczny, doskonale doświetlony, dwustronny, z dużym potencjałem, apartament 3 pokojowy z 2 łazienkami, garderobą, przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

474 990 zł43 m² 11 046,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na Mokotowie. Stan do remontu. Mieszkanie jasne. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe (grunty w trakcie regulacji, zakup za gotówkę). Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

575 000 zł54 m² 10 612,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią zlokalizowane w Warszawie (dzielnica Targówek) przy ulicy Wyspowa 2. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia. Bardzo dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł34 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią ( jest zmywarka) w nowym strzeżonym apartamentowcu przy ulicy Jana Kazimierza.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie.Jest duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

3 100 zł40 m² 78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 22 września. Nowe, komfortowe, umeblowane mieszkanie na nowooddanym osiedlu inwestycji Robyg "mój Ursus" przy C.H. Faktory / ul. Herbu Oksza. Skład przedmiotu najmu stanowi: mieszkanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 305 000 zł69 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 06.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

812 000 zł59 m² 13 762,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Trzypokojowy apartament położony w samym sercu Mokotowa w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

6 000 zł79 m² 75,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy jasne, ciche, umeblowane 3 pokojowe na Mokotowie Umeblowane Wynajem co najmniej na rok Apartament położony jest na 2 piętrze budynku w kameralnym strzeżonym osiedlu z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

770 000 zł41 m² 18 780,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wykończone w wysokim standardzie, nowiutkie mieszkanie w nowym budownictwie na bliskiej Woli. Inwestycja oddana do użytku w 2021roku. Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gościniec

Siekierki,Warszawa

574 600 zł41 m² 13 912,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wygodne 2 pokoje z dużym balkonem na Dolnym Mokotowie. Ostatnie mieszkanie 2 - pokojowe W tej inwestycji - dużo terenów zielonych - do centrum 20 minut - do Łazienek Królewskich - 10 minut - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

1 620 000 zł90 m² 17 918,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam do sprzedaży cudownie zaaranżowane mieszkanie znajdujące się na osiedlu Metro Połczyńska. Jest to rozwijająca się część Bemowa. Wartym odnotowania faktem jest, iż w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Brzeziny,Warszawa

536 653 zł59 m² 9 030 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze. Okna na dwie strony świata. Bardzo ustawne. Ekspozycja północno-zachodnia (salon) i północna (sypialnie). Pokój dzienny 21,20m2 - loggia 3,88m2. Jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

880 000 zł45 m² 19 473,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie na Woli. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 20,12m2, z sypialni o powierzchni 12,54m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wesoła

Wesoła,Warszawa

444 455 zł44 m² 10 152 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokojowe jasne mieszkanie na 1 piętrze z 8,5m2 balkonem. Ekspozycja wschodnia. Duży salon 21m2, sypialnia (11,91m2) i duża łazienka (4,65m2). Inwestycja:4 piętrowy apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Brzeziny,Warszawa

489 906 zł55 m² 8 935 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jasne, 2 pokojowe mieszkanie na parterze. Ekspozycja południowa. Duży pokój dzienny 25,49m2 z aneksem kuchennym. Duża sypialnia 14,90m2, ogródek o pow. 51,27m2. Kameralna, niska zabudowa (dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

356 000 zł26 m² 13 485 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka - w pobliżu metro rondo daszyńskiego, tramwaje, autobusy, pkp, hala targowa expo Dwa duże najladniejsze Warszwskie parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Imielin,Warszawa

469 000 zł31 m² 14 984 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rewelacyjna oferta - okazja! całe wyposażenie zostaje W mieszkaniu! mieszkanie pachnące nowowścią - wszytsko nowe, każdy detal dopracowany, przępieknie wygląda. Rewelacyjnie położone 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batuty

Służew,Warszawa

680 000 zł46 m² 14 945 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne pod inwestycję bądź do zamieszkania! Rozkładowe 2-pokojowe, ciche mieszkanie (45,5 m2) z dużym balkonem, na pierwszym piętrze w budynku z lat 70-tych (rama H). Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzegorzewskiej

Ursynów,Warszawa

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Budynek położony 11 minut na piechotę od metro Imielin. Cicha, widna kawalerka z oddzielną kuchnią z oknem oraz balkonem. Piękny widok na zieleń. Mieszkanie po częściowym remoncie. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

499 985 zł27 m² 18 670,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Atrakcyjna kawalerka z dużym ogródkiem na Woli. Dodatkowo płatne miejsce postojowe w garażu podziemnym. Doskonała komunikacja: autobus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Wrzeciono,Warszawa

479 500 zł35 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35 m2 w bardzo dobrym stanie - w pełni wykończone i umeblowane, gotowe do wprowadzenia po odświeżeniu ścian. Zlokalizowane jest w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Praga-Północ,Warszawa

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Piękne mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy kultowym Placu Hallera. Budynek po termomodernizacji, w otoczeni zieleni i świetnie skomunikowanej okolicy. w Budynku wymienione piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Brzeziny,Warszawa

674 090 zł75 m² 9 030,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jasne, 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze. Bardzo ustawne. Ekspozycja południowo (salon) - północna (sypialnie). Pokój dzienny 26,32m2 - balkon na spokojny dziedziniec. Kuchnia w aneksie. Sypialnie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

440 000 zł38 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 38,5 m2, 2 pokojowe z oddzielną kuchnią (możliwość otworzenia na salon), balkonem i piwnicą. Zlokalizowane na Bielanach - ul. Magiera, 130 metrów od najbliższego przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Gocławek,Warszawa

790 300 zł57 m² 13 864,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy etap Z promocyjnym harmonogramem płatności dla pierwszych klientów! 4 etap osiedla Kilku etapowe osiedle w doskonałej lokalizacji na Gocławiu. Projekt kładzie nacisk na wygodę, ekologię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radecka

Młociny,Warszawa

675 000 zł56 m² 12 053,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż położone w spokojnej, otoczonej zielenią okolicy na Bielanach (młociny). Budynek znajduje się przy ul. Radeckiej na kameralnym osiedlu. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Szczęśliwicka

Szczęśliwice,Warszawa

1 800 zł26 m² 69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokal biurowo-mieszkalny, na ul. Szczęśliwickiej/opaczewską, w pobliżu Parku Szczęśliwickiego oraz pętli autobusowej. Jest 1 pokój, miejsce na kuchnię, łazienka z kabiną i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Omulewska

Grochów Południe,Warszawa

5 000 zł95 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne, przestronne i funkcjonalnie urządzone mieszkanie położone na warszawskim Grochowie - przy ul. Omulewskiej 9. Lokal znajduje się w nowym budownictwie, ma 95 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 875 000 zł134 m² 13 992,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wal miedzeszyński 466! Prezentowany apartament w szeregowcu ma 134 m2 i jest w trakcie wykańczania. Planowany odbiór to połowa sierpnia/ początek września. Apartament dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 306,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie położone w korzystnej lokalizacji na warszawskiej Woli (ul. Pustola 22). W skład nieruchomości (dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

1 790 000 zł81 m² 22 164,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z salonu z balkonem oraz kuchni (ekspozycja zachodnia), a także dwóch sypialni i dwóch łazienek (ekspozycja wschodnia). Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 rooms apartment Wilanów, rzeczypospolitej 22b Street (building from 2017). A 4-storey block with an underground garage 2nd floor Apartment 45 m2 + loggia 5 m2 + storage room 3.5 m2 (located on the.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kolejowa

Śródmieście,Warszawa

499 985 zł27 m² 18 670,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna inwestycja w sąsiedztwie Śródmieścia. Budynek 145 mieszkań, od 5 do 8 pięter. Garaż nieobowiązkowy, komórki lokatorskie, praktyczne boksy rowerowe. Termin ukończenia: 4 kwartał 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

439 000 zł42 m² 10 329,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania mieszkanie w wyremontowanej kamienicy o pow. 42,25 m2 (faktycznie 44,74 m2), zlokalizowane 200 m od Ronda Wiatraczna. Mieszkanie w stanie do remontu. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Śródmieście,Warszawa

738 150 zł44 m² 16 598,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziemowita

Targówek,Warszawa

464 000 zł29 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Oferujemy do sprzedaży dwie kawalerki powstałe po podzieleniu jednego mieszkania na Targówku przy ul. Księcia Ziemowita Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 29 m2, na którą składa się:.