dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 256 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 256 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

879 000 zł35 m² 25 114,29 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Od Ordona, stacja wola | Ostatnie piętro | Ciche | Klimatyzacja | Dla Siebie Lub Pod Inwestycję | Bez Prowizji we speak english och svenska please do not hesitate to contact us. Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 775 zł54,65 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 550 zł59,30 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2026

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - Targówek, ul. Dalanowska 48 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m2, położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

8 740 000 zł131 m² 66 717,56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dziedzictwo i kontekst miejsca Apartament zlokalizowany w sercu Powiśla w naturalny sposób łączy współczesność i historię. Połączenie to stało się dla nas punktem wyjścia do.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł51,13 m² 13 495,01 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rozkładowe / balkon /okazja/ Oferujemy jasne, funkcjonalne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami, położone przy Broniewskiego 95. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym doświetleniem oraz dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł55,50 m² 13 514 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 znajdujące się na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku położonym na Czerniakowie, przy ul. Czerniakowskiej 18. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł37 m² 17 972,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na 4. (ostatnim) piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku z 1966 roku (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

897 328 zł65,98 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem | Traviata| niska zabudowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, położone w inwestycji Traviata w budynku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 827 zł43,71 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | Traviata| niska zabudowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w inwestycji Traviata w budynku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 975 zł47,85 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

1 499 685 zł91,40 m² 16 407,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować wykończone, przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91,4m2, położone na parterze trzypiętrowego budynku wybudowanego w 2025 roku, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł38,50 m² 16 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje - 38,5 m + 2m loggia + 2,5m piwnica - Saska Kępa Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane przy ulicy Brazylijskiej 7 (saska Kępa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 457 500 zł55 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

| sprzedaż off market Zapraszamy inwestorów poszukujących unikatowej oferty apartamentu/biura w nadbudowie kamienicy przy jednej z najlepszych ulic w samym sercu Warszawy. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł60 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

2 pokoje - 60 m - Kowelska 4, praga Północ - Metro Szwedzka Wprowadzenie Prezentujemy klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 60 m (po podłodze), zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 336 022 zł57,34 m² 23 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

2 330 000 zł135,30 m² 17 220,99 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Digital Broker prezentuje wyjątkowy apartament z prywatnym tarasem i spektakularnym, niczym nieograniczonym widokiem na panoramę Warszawy. Nieruchomość położona jest na prestiżowej Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 079 zł56,54 m² 13 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Nowe Ogrody dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem, warszawa Wawer (lokal 8a) Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie w inwestycji Nowe Ogrody w zielonej dzielnicy Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 425 zł56,54 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Nowe Ogrody dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem, warszawa Wawer (lokal 5a) Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie w inwestycji Nowe Ogrody w zielonej dzielnicy Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

897 036 zł76,02 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Nowe Ogrody dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem, warszawa Wawer Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego lokalu w inwestycji Nowe Ogrody położonej w zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł48,60 m² 25 720,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dwupoziomowe mieszkanie na warszawskim Nowym Mieście Mieszkanie na warszawskim Nowym Mieście to jedna z najbardziej unikatowych propozycji na mapie stolicy, odporna na wahania rynkowe ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł49 m² 19 388 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mokotów - prestiżowe osiedle Mokotów Park ul. Bernardyńska Na sprzedaż elegancki, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy o powierzchni 49,2 m, położony na zamkniętym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł50 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

| unikatowy apartament O pow. OK. 50 M kw Z tarasem ok. 17 M kw na dachu Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,70 m² 12 085,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 53,70 m , położone na drugim piętrze w kameralnym budynku z 2003 roku, przy ul. Skarbka.

Szczegóły ogłoszenia

1 363 200 zł64 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł42,50 m² 12 235,29 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Szaserów 117a do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone przy ul. Szaserów 117a w Warszawie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Ursus | świetna komunikacja Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Dąbka 5 w warszawskim Ursusie. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł48,61 m² 16 848,39 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,61 m2, usytuowane w sercu warszawskiego Powiśla, przy ul. Górnośląskiej. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł95,24 m² 14 689,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,24 m , zlokalizowane przy ulicy Puławskiej 270 w Warszawie. To komfortowa nieruchomość w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł108 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Wynajem, warszawa Śródmieście, ul. Ptasia 4. English text below. Mieszkanie 108 m2 , 3 -pokojowe, oddzielna kuchnia, jadalnia, umeblowane. Bezpośrednio od właściciela, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35 m² 14 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 35 m Warszawa, ul. Czynszowa 1 Na sprzedaż kompaktowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł42,46 m² 17 192,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży przytulne dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Płaskowickiej 46 na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze budynku z 2008 roku (z windą),.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł37,16 m² 20 855,76 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na parterze z dwoma ogródkami - Lazurowa 17C Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,16 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł44 m² 25 227,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu mieszkania w kompleksie Bohema na ulicy Szwedzkiej róg Strzeleckiej. Drugie piętro skrajnego bloku z widokiem na zieleń i rozległą przestrzeń a nie na budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 001 326 zł96,18 m² 20 808,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie gotowe mieszkania W inwestycji odbiór od ręki! 4 pokoje | wykończone | mokotów | bez pcc 0% | bez prowizji Nie czekasz 2 lata na budowę Nie wykańczasz mieszkania miesiącami Kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 495 755 zł92,46 m² 16 177,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji | 0% pcc | 4 pokoje gotowe od ręki Kupujesz duże mieszkanie rodzinne w świetnej cenie i oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy zł już na starcie. Dlaczego ta oferta wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł58 m² 18 948,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: - ul. Wolska 17 / Wola - 3 pokoje z aneksem kuchennym / 58m2 - Bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł52,24 m² 15 792,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: - ul. Broniewskiego 95 / Bielany - 4 pokoje z aneksem kuchennym / 52,24m2 - Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł56 m² 16 053,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: - ul. Sucharskiego 5/ Bemowo - 3 pokoje z aneksem kuchennym / 56m2 - Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 389 418 zł72,60 m² 19 137,99 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*rezerwacja* mokotów W takiej cenie to już praktycznie nieosiągalne 3 pokoje gotowe do odbioru od zaraz bez pcc, bez prowizji i bez czekania 2 lat na budowę! Jedno z ostatnich takich.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł47 m² 54,26 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sympatyczne mieszkanie czeka na sympatyczną dziewczynę i sympatycznego faceta. Mieszanie jest usytuowane na szóstym piętrze. W budynku jest winda. Przestrzeń mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł48,60 m² 13 539,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Zgrabne, ciche, jasne mieszkanie położone w Warszawie na Gocławiu w sąsiedztwie Saskiej Kępy, pomiędzy dwoma dużymi przeprawami przez Wisłę - Mostem Siekierkowskim i Mostem.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł41 m² 16 951,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż nowoczesne, bardzo dobrze doświetlone oraz ciche mieszkanie, położone przy ul. gen. Romana Abrahama 18, na zadbanym osiedlu, na Warszawskim Gocławiu, w sąsiedztwie Jeziora Balaton.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł160 m² 281,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Cosmopolitan warsaw wyjątkowa przestrzeń dla wymagających Prezentujemy na wynajem luksusowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 160 m , zlokalizowany w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł78 m² 12 807,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

-pokojowe mieszkanie blisko Lasu Kabackiego gotowe do zamieszkania Lokalizacja: ursynów, warszawa 500 m od Lasu Kabackiego idealne miejsce na spacery, jogging i rower Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł51,50 m² 60,19 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51,5m2 - 2-pokojowe, garderoba, łazienka z prysznicem i wanną, loggia. Budynek na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z zadbaną zielenią.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij