dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

529 000 zł34 m² 15 791 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Serdecznie zapraszamy do zakupu 2-pokojowego, ustawnego mieszkania położonego na 1-wszym piętrze bloku wybudowanego w tzw. nowym budownictwie (2003 r.). Na metraż 32,5 m2 składa się: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

980 000 zł52 m² 18 955,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Płaskowickiej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Zjednoczenia

Bielany,Warszawa

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Stare Bielany / metro / klimat / po remoncie / przytulne For English - please scroll down. Jeśli szukasz słonecznego mieszkania, położonego w zielonej i klimatycznej części Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 800 zł42 m² 66,79 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego, dwupokojowego mieszkania, które znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - dzielnicy Wola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

770 000 zł52 m² 14 807,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie na Bemowie. Lokal posiada około 6 mkw loggię z wejściem. Kadego pokoju. Pokoje są ustawie w kwadracie, na podłodze panele w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

1 950 000 zł67 m² 29 148 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną na Śródmieściu Południowym. Budynek wybudowany w 2003 roku, znajduje się w niedalekiej odległości od Placu Unii Lubelskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

879 000 zł61 m² 14 485,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym, rodzinnym osiedlu w warszawskim Ursusie (skorosze). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Służew,Warszawa

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje/85 mkw z balkonem i garażem. 300 m od stacji metro-wilanowska, funkcjonalne dla rodziny: przestronne, rozkładowe mieszkanie z wyraźnym podziałem na część dzienną;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

12 000 zł122 m² 98,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

122 m2 | 3 sypialnie | 2 łazienki | 2 miejsca garażowe | umeblowane | dwustronne Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 122m2, zlokalizowane na kameralnym osiedlu Ostoja Wilanów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chrzanów,Warszawa

640 000 zł37 m² 17 306,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować niezwykle przestronną kawalerkę na Warszawskim Bemowie przy ul. Coopera 8a. Mieszkanie sprawdzi się idealnie dla singla, pary, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

2 800 zł51 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze, w bloku czteropiętrowym bez windy, przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gocław,Warszawa

835 000 zł69 m² 12 136,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią oraz osobną toaletą i łazienką. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim (trzypiętrowym) budynku wielolokalowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

18 900 zł127 m² 148,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, nowo wykończony Apartament zlokalizowany w doskonałym punkcie Miasteczka Wilanów, z dwoma tarasami. Mieszkanie wykończone przez architekta, materiałami wysokiej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Zielona,Warszawa

929 000 zł48 m² 19 206,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaprezentować 3 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Dolnym Mokotowie - dzielnicy stworzonej dla osób ceniących sobie spokój a zarazem lubiąca bliskość centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 500 zł39 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie, które oczekuje na swojego pierwszego Najemcę. Dopiero co zakończona inwestycja renomowanego dewelopera Murapol, atrium Służewiec to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pancera

Tarchomin,Warszawa

690 000 zł61 m² 11 293 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie czeka na nowego właściciela! Mieszkanie Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,1 m2, zlokalizowane na warszawskim Tarchominie. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z loggią położone w Miasteczku Wilanów przy al. Rzeczypospolitej. Apartament położony jest na pierwszym piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawki

Śródmieście Północne,Warszawa

1 650 000 zł72 m² 22 916,70 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

English version below. Please note that if needed we speak german, too. Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania w ścisłym centrum Warszawy, śródmieście, muranów. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

500 000 zł29 m² 17 182,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,1m2, usytuowane na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku z 1968 roku zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Władysława Broniewskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Okińskiego

Rakowiec,Warszawa

469 000 zł28 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy Państwu kawalerkę znajdującą się na ul. Władysława Okińskiego 6 (ochota, rakowiec) To idealna oferta jako mieszkanie na start lub pod inwestycję na wynajem. Na 27,6m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

17 000 zł120 m² 141,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 4 pokojowy apartament zlokalizowany w Rezydencji Narbutta na Starym Mokotowie na 2-gim piętrze w 5-piętrowym, luksusowym budynku z 2007 roku. W apartamentowcu jest ulokowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fieldorfa Nila

Gocław,Warszawa

6 500 zł83 m² 78,31 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę lokal użytkowy o powierzchni ok 83 m2. Lokal znajduje się na ul. gen. E.A Fieldorfa Nila 14 w Warszawie. Wejście znajduje się od ulicy ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

705 000 zł42 m² 16 785,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, usytuowane na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970 roku zlokalizowane na Woli, ul. Tadeusza Krępowieckiego. Mieszkanie o powierzchni 42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

4 200 zł64 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wygodne, przestronne mieszkanie urządzone w klasycznym stylu. Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 64 m kw. składa się z salonu z wyjściem na balkon, oddzielnej sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka o powierzchni 30 mkw. zlokalizowana na Powiślu w przedwojennej kamienicy z 1930r. Bardzo wysokie pomieszczenia( ok 315 cm). Okna wychodzą na patio. Rewelacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

729 000 zł38 m² 19 184,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie. Powierzchnia całkowita wynosi 38m2. Nieruchomość została wykończona z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

920 000 zł73 m² 12 602,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam przepiękne mieszkanie na warszawskim Wawrze Główne atuty nieruchomości: prywatny ogródek 25m2. To wspaniałe miejsce, gdzie możesz cieszyć się świeżym powietrzem i relaksować po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 288 000 zł63 m² 20 601,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż Mieszkanie na Bemowie z ogródkiem i miejscem parkingowym W skład mieszkania wchodzi - zamknięta kuchnia - 2 pokoje - łazienka z wanną - garderoba - hall - ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

550 000 zł28 m² 19 956,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż świetnie zlokalizowana kawalerka na Mokotowie przy ulicy Puławskiej w pobliżu parku Morskie Oko i w niedalekim sąsiedztwie Łazienek Królewskich oraz sgh. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

739 000 zł54 m² 13 685,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2 pokojowe na nowym osiedlu, wybudowanym w roku 2019 przez Dom Development. Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

619 000 zł29 m² 20 990,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Pośrednikom dziękuję. Nie skorzystam. Mam do sprzedania kawalerkę 29,49m2 z ogródkiem 20m2 na osiedlu strzeżonym, usytuowaną w środku inwestycji na ul. Sokratesa11b. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szlifierska

Górce,Warszawa

4 500 zł89 m² 50,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oto super niespodzianki Balkon z dwóch sypialni na zachód Ogromny taras typu włoskiego - jakby na dachu czy w dachu,- na wschód, północ i południe Kominek w salonie Antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 600 zł53 m² 68,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, w sąsiedztwie stacji metra /ursynów/stokłosy/. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze, w budynku z windą. Osiedle z własnym zielonym patio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

6 000 zł78 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, jasne, trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się w cichej, zielonej okolicy, przy ul. Stryjeńskich (ursynów, kabaty). Lokal ma powierzchnię 78 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 950 zł62 m² 73,88 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom przedstawiamy Państwu na najem 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Mieszkanie składa się z: - 2 sypialni, - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Grochów Centrum,Warszawa

1 379 000 zł71 m² 19 499,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż unikalne 3-pokojowe mieszkanie o podwyższonej wysokości z dwoma pomieszczeniami przynależnymi o łącznej powierzchni 75,39m z dużym tarasem 24m , stan deweloperski, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł21 m² 119,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w samym centrum przy stacji metra świętokrzyska Umeblowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia. Wyposażenie agd (lodówka, pralka, mikrofala, kuchenka gazowa). Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

640 000 zł48 m² 13 442,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Osowskiej. Okolica, w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gościniec

Stara Miłosna,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do odkrycia naszego nowego mieszkania do wynajęcia, które oferuje wyjątkowy komfort w zacisznej lokalizacji Starej Miłosnej przy ulicy Gościniec. To 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wierzbno,Warszawa

13 000 zł160 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, jasny 2-piętrowy penthouse o powierzchni 160m2 na Mokotowie w okolicy Metra Wierzbno. Standard 2-poziomowy penthouse zlokalizowany na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zajęcza

Powiśle,Warszawa

980 000 zł28 m² 35 289,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ekskluzywny apartament w prestiżowej inwestycji Moderna Powiśle przy ul. Zajęczej w Warszawie. Jest to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących sobie.