dowolna

Mieszkania Warszawa – oferty mieszkań na Mazowszu

11 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 768,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

W kilku słowach: 2-pokojowe mieszkanie o doskonałym rozkładzie z ogromnym potencjałem zarówno inwestycyjnym - możliwość wydzielenia 3 osobnych pokoi, jak i jako własne lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

808 442 zł58 m² 13 938,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

57,85m2 | 3 pokoje + 2x Loggia Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 8 minut pieszo do kolejki skm Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł74 m² 135,14 zł/m²

 

Piętro:4/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomosci Apartament o powierzchni 74 m2 położony na czwartym piętrze w budynku z 2010 roku. Składa się z: części oficjalnej: salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowskiego

Ochota,Warszawa

590 000 zł37 m² 15 946 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż kawalerka z oddzielną widną kuchnią. Salon 22,4 m , kuchnia 5,9 m , łazienka z wc 3,2 m , przedpokój i korytarzyk 5,2 m , balkonik około 1,3 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł44 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Fantastyczna lokalizacja dwa pokoje, ul. Kopernika Mieszkanie w samym sercu Warszawy ul Kopernika, na tyłach Nowego Światu, w sąsiedztwie ulicy Foksal. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

702 000 zł45 m² 15 531 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w wyjątkowej inwestycji! Bez prowizji! Bez podatku pcc! Cena: 702 000 pln Powierzchnia: 45,20 m Cena za m : 15 530,97 pln Piętro: 3/5 Rok budowy: 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 100 zł51 m² 80,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w czteropietrowym apartamentowcu przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów _-Aura Park. Mieszkanie wygodne, przytulne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

5 000 zł57 m² 87,72 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla jednej osoby lub pary pracujących w stabilnych firmach, bez zwierząt dostępne od zaraz. Rozkład 2 pokojowy apartament przy ul. Siedmiogrodzkiej 1, składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

3 300 zł70 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane przy ulicy Antoniego Józefa Madalińskiego, w 4-piętrowej kamienicy na Starym Mokotowie. Jest to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

564 176 zł38 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

38,12m2 | 2 pokoje + loggia Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 8 minut pieszo do skm Możliwość obejrzenia obejrzenia mieszkania na żywo! Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne i funkcjonalne dwa pokoje w kamienicy przy ulicy Lwowskiej, z pięknym widokiem i w idealnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu a wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

860 000 zł50 m² 17 131,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Cechy nieruchomości: sprzedam świeżo po kapitalnym remoncie mieszkanie o powierzchnie 50,2m2 na Saskiej Kępie przy ul. Międzynarodowej 32/34a Mieszkanie składa się z : - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Żoliborz,Warszawa

12 000 zł170 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl/eng/ua/ru pl: ekskluzywne mieszkanie na wynajem - 170 m pełne komfortu i stylu Adres: warszawa, żoliborz, barszczewska Oferujemy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

718 000 zł32 m² 23 933,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Śródmieście. W sąsiedztwie znajdują się: osiedle domów wielorodzinnych, obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giserska

Ursus,Warszawa

984 000 zł59 m² 16 554,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Ursus. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opinogórska

Praga-Południe,Warszawa

480 000 zł31 m² 15 483,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku z 1970 roku zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Opinogórskiej Blok wyposażony w windę, domofon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Jerzego Waszyngtona

Saska Kępa,Warszawa

480 000 zł23 m² 20 869,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 23 m , położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - przy al. Waszyngtona, w sąsiedztwie Saskiej Kępy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przedpole

Włochy,Warszawa

1 130 000 zł67 m² 16 944,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Przedpole 9 na Rakowie w warszawskich Włochach. Nieruchomość znajduje się w Miasteczku Nova Ochota na 2 piętrze w budynku z 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Rembertów,Warszawa

487 208 zł37 m² 13 132,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe (37,05m2) + balkon Warszawa | Rembertów idealne na start albo inwestycję Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w Rembertowie. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

1 189 000 zł72 m² 16 513,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 72m2, piętro 1/5 z windą w budynku z r 2000r., Ursynów, Kabaty. Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary lub inwestycyjnie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

594 000 zł34 m² 17 470,60 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: warszawa - Wola - ul. Okopowa / Centrum / blisko Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

1 450 000 zł52 m² 27 831,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1895

English version below. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie po remoncie w zabytkowej kamienicy z końca XIX wieku, położonej przy Al. Ujazdowskich 37. Szczegóły oferty: 2 piętro bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamoyskiego

Praga-Południe,Warszawa

829 999 zł63 m² 13 216,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

3-pokojowe mieszkanie 62,8 m Praga Południe Wprowadzenie Prezentujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,8 m , zlokalizowane przy ul. Zamoyskiego 49 w Warszawie (praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

3 700 zł41 m² 90,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41 m przy ul. Szczęśliwickiej na Ochocie. Idealne dla singla lub pary, którzy cenią funkcjonalność i bliskość natury. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goczałkowicka

Mokotów,Warszawa

662 000 zł42 m² 15 717 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej w części Warszawy na Mokotowie. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustola

Wola,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie na Woli ul. Pustola Wynajmujemy nasze mieszkanie bez pośredników! Jeśli szukasz wygodnego, przytulnego lokum w spokojnej i zielonej okolicy, to może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu przy ul. Przasnyskiej, o powierzchni 56 mkw. Lokal znajduje się na 3. piętrze bloku mieszkalnego z 1978.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gniewkowska

Wola,Warszawa

865 275 zł45 m² 19 379,10 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rynku pierwotnego w nowoczesnym apartamentowcu gotowe do zamieszkania w 2026 roku Brak prowizji i pcc Cena: 865 275 zł Powierzchnia całkowita: 44,65 m Cena za m :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł88 m² 16 960,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 87,85 m , usytuowane w prestiżowej kamienicy z 1928 roku na warszawskim Mokotowie, przy ul. Puławskiej 3. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

775 000 zł65 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Bogusławskiego 20, na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Bielany. Po przeprowadzeniu remontu lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

749 000 zł48 m² 15 708,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, przestronne i funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Brazylijskiej 9a, na Saskiej Kępie. Po przeprowadzeniu remontu lokal będzie świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pereca

Śródmieście,Warszawa

1 099 000 zł58 m² 19 113 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 - pokojową rozkładową oraz funkcjonalną nieruchomość usytuowaną na pograniczy Woli oraz Śródmieścia przy ulicy Icchoka Lejba Pereca. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

6 900 zł73 m² 94,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie (73 m2) wykończone w wysokim standardzie do wynajęcia od zaraz! Mieszkanie położone jest w najbardziej atrakcyjnej części Wilanowa na osiedlu Ostoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sulejkowska

Praga-Południe,Warszawa

1 199 000 zł73 m² 16 643,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szukasz mieszkania, które łączy w sobie funkcjonalność domu i wygodę apartamentu? To wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 72,43 m , położone w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł39 m² 24 484,50 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę - mieszkanie o powierzchni 38,80 m , położone przy ulicy Jana Pawła II nr 26 , w samym sercu Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Franciszkańska

Nowe Miasto,Warszawa

780 000 zł35 m² 22 413,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Śródmieście - ulica Franciszkańska 3 - wyjątkowe 35 m w sercu miasta! Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze, 3-piętrowej kamienicy z 1962 roku, usytuowanej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siekierkowska

Siekierki,Warszawa

1 340 000 zł66 m² 20 340 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę rozkładowego 3-pokojowego mieszkania o wysokim standardzie na kameralnym i cichym osiedlu w obrębie dzielnicy Mokotów,.