dowolna

Mieszkania Warszawa Żoliborz

283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

443 000 zł57 m² 7 771,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jest na Sadach Żoliborskich, ul. Broniewskiego. Mieszkanie po generalnym bardzo starannym remoncie, nie wykończone (do własnego wykończenia i wyposażenia). Pomieszczenia: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

326 000 zł42 m² 7 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w świetnej lokalizacji! Do sprzedania dwu pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy sadach żoliborskich. Mieszkanie ma 42m2 mieści się na 3 piętrze i jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Esej

Żoliborz,Warszawa

269 000 zł33 m² 8 131,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Ładne, zadbane mieszkanie. Przytulne, solidnie wykończone, kształt kwadratu, kuchnia otwarta na pokój. Duży balkon na zachód z przestrzennym widokiem. Cicha okolica, dobra komunikacja miejska (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

4 300 zł110 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wysoki standard wykończenia- łazienki kamień trawertyn W sypialniach parkiet biały jesion. Drzwi drewniane, okna drewniane z mahoniu-meranti. Salon z pieknym widokiem na całą panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czaki

Żoliborz,Warszawa

4 950 zł117 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gorąco Polecam luksusowy przestronny Apartament do wynajęcia o pow.117m2(salon z otwartą kuchnia,dwie sypialnie,garderoba.dwie łazienki,przestronny balkon)Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

630 000 zł60 m² 10 570,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Słoneczne, przytulne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w czteropiętrowym budynku mieszkalnym w dzielnicy Żoliborz. Bardzo wysoka jakość wykończenia. W mieszkaniu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

1 350 zł33 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie we wspaniałym klimacie starego Żoliborza, bardzo ładne. Oddzielna, widna kuchnia wyposażone w nowe meble. Pokój oddzielny, duży, w pełni umeblowany w nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

709 920 zł67 m² 10 595,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

3 pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji- zielony żoliborz, w pobliżu metra plac wilsona 67- metrowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Żoliborzu. Przestronne i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie (ok. 80 m2) na Żoliborzu przy ul. Rydygiera. Parter w 6 piętrowym apartamentowcu z 2 windami. Mieszkanie składa się z: 2 sypialni (jedna z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dygata

Żoliborz,Warszawa

629 000 zł55 m² 11 436,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Piękne mieszkanie położone w pobliżu Arkadii. Mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie. Wielką zaletą mieszkania jest także rewelacyjna lokalizacja w cichej okolicy. Ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny Apartament do wynajęcia o pow.62m2(salon z aneksem kuchennym,dwa pokoje,przedpokój,łazienka,taras)Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim standardzie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Dwu pokojowe mieszkanie w kamienicy. Mieszkanie znajduje sie na 1 pietrze w 3 pietrowej kamienicy. Mieszkanie po generalnym remoncie. Kuchnia i jeden z pokoi usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe w bardzo eleganckim apartamentowcu na Żoliborzu ul. Gwiaździsta.Pokój połączony z aneksem kuchennym,2 sypialnie.Balkon Osiedle zamknięte, strzeżone. Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł74 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam komfortowe mieszkanie do wynajęcia o pow.74m2(salon,kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,dwie sypialnie,łazienka oddzielna toaleta,dwa balkony)Mieszkanie wykończone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy Apartament do wynajęcia o pow.80m2(salon z aneksem kuchennym,dwa pokoje,dwie łazienki,garderoba,loggia)Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim standardzie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmiała

Żoliborz,Warszawa

500 000 zł53 m² 9 398,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe, dwustronne bardzo ciche mieszkanie zlokalizowane w znakomitym miejscu Żoliborza Oficerskiego ulokowane na wysokim paterze w trzypiętrowym budynku. Budynek wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy, 2-pokojowy, cichy apartament w centrum, zupełnie nowy, blisko centrum handlowego Arkadia (osiedle Zielony Żoliborz), projektowany przez architekta, podłogi i meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż o pow.38m2 położone na warszawskim Żoliborzu.Mieszkanie usytuowane na 9-tym piętrze w bloku z 1978r.W skład mieszkania wchodzą:dwa pokoje,oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potocka

Żoliborz,Warszawa

625 000 zł82 m² 7 621,95 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Czteropokojowe mieszkanie na Potockiej 4, na Żoliborzu, przy Kępie Potockiej. 82 metry kw. z wielką kuchnią (13 m.kw) w pełni wyposażoną, i stołem w niej dla 4 osób (zachód).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

5 500 zł137 m² 40,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament na 4 piętrze przy ul. Gwiaździstej. 137 m2, na zamkniętym osiedlu Apartamenty Gwiaździsta na Kępie Potockiej. Przestronny apartament duży hol, bardzo duży salon, 2 sypialnie, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 122 000 zł94 m² 11 936,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji- zielony żoliborz, tuż przy parku, niedaleko metra plac wilsona 94- metrowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu w rewelacyjnym miejscu tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaliny

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowe z 2015 r mieszkanie o powierzchni 60m przy ul. Kaliny Jędrusik przy Powązkowskiej. Mieszkanie składa się z osobnej kuchni i 3 oddzielnych pokoi. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

849 000 zł88 m² 9 630,22 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 88,16 m2. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze apartamentowca z 2014 r. Mieszkanie dwustronne: płd-wsch (salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie rozkładowe o powierzchni 47m2 na Żoliborzu położone w Sadach Żoliborskich. Położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z 1970r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

3 500 zł65 m² 53,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie na osiedlu Apartamenty Stary Żoliborz. Przeprojektowane tak, aby w 65 m2 pomieścić salon z kuchnią oraz 2 sypialnie. Jedna sypialnia (od wschodu) - duża z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

706 000 zł67 m² 10 537,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Atrakcyjne 3 pokojowe klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy, w doskonałej lokalizacji przy pl. Inwalidów (okna i wejście od Al. Wojska Polskiego). Bardzo blisko tramwaje, metro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

358 000 zł56 m² 6 336,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sady żoliborskie, zieleń I super punkt komunikacyjny! Do sprzedania dwustronne, jasne,ciche trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m2 położone zielonej okolicy Żoliborza - Sady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

319 000 zł37 m² 8 621,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zajrzyj do przytulnego mieszkania o powierzchni 37 m2 na ulicy Dymińskiej, niedaleko Dworca Gdańskiego. Znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku. Składa się z dwóch przestronnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Kuchnia widna,częściowo otwarta na salon, w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt agd. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

4 300 zł78 m² 55,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stary Żoliborz, ul. Al. Wojska Polskiego Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( 32,13,13m2), 2 łazienek, kuchni( 10m2)i korytarza z funkcjonalnymi szafami. Znajduje się na 5 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy elegancki apartamencik 2 pokojowy( 44m) zlokalizowany w prestiżowej części zielonego Żoliborza przy ul. gen. Zajączka Mieszkanie znajduje się na terenie zamkniętym z portiernią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

ul. Jasnodworska / Oś. Art eko/ Do wynajęcia wysokie 2 pokojowe: sypialnia, duży i przestronny salon, otwarta kuchnia i łazienka. Balkon wychodzący na tereny zielone. Jasne i nowocześnie.