dowolna

Mieszkania Warszawa Żoliborz

284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

799 000 zł56 m² 14 224,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne, widne trzypokojowe mieszkanie w kamienicy z 1930r. W skład lokalu wchodzą salon połączony z kuchnią, dwie sypialnie, przedpokój i łazienka. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Stary Żoliborz,Warszawa

280 000 zł38 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stary Żoliborz, 2 minuty od stacji metra Dworzec Gdański Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni prawie 38 m kw. -salon 16 m kw -sypialnia - 12 m kw (istnieje możliwość połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sybilli

Żoliborz,Warszawa

2 850 zł57 m² 50 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2pokojowe mieszkanie w budynku apartamentowym. Wnętrze o wysokim standardzie wykończenia. Wysoka jakość materiałów (posadzka w przedpokoju, kuchni, łazienki i częściowo salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

929 000 zł94 m² 9 882,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie z zlokalizowane przy parku Sady Żoliborskie , pięknie położone. Bardzo cicha okolica, okna wychodzące na park, 10 minut od Centrum, blisko metra. Osiedle strzeżone, kameralne, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

1 600 000 zł108 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Stary żoliborz / krechowiecka Dwustronne, wysokie mieszkanie 107m2 z dwoma balkonami na Starym Żoliborzu. 1. piętro w bardzo zadbanej, przedwojennej kamienicy położonej przy parku (skwer im.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

899 000 zł80 m² 11 294 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie o powierzchni 79,6m2 znajdujące się w apartamentowcu na Żoliborzu. Składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł57 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe, dwustronne mieszanie o powierzchni 56,6 m2, na 2 piętrze w bloku z 1927 r., przy ul Mickiewicza. 3 oddzielne pokoje, widna, wyposażona kuchnia. Lokal jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

610 000 zł80 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie na Bielanach 4-pokojowe o powierzchni 80 mkw - na zamkniętym osiedlu. Znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1993 roku. Mieszkanie urządzone z dużym gustem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

324 000 zł35 m² 9 257,14 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stary żoliborz/pl> wilsona Po remoncie 2-pok/35 m 2, pld -zach, żoliborz / metro Pl Wilsona, niski czynsz 300 zł, optymalne dla singla lub pary (wąska sypialnia z szafa wnękowa, otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

410 000 zł47 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Żoliborz, mieszkanie 47m2, trzy pokoje, okolice ulic broniewskiego, elbląska. Znakomita lokalizacja w najbardziej zielonej części Żoliborza. Piękne mieszkanie po całkowitym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sybilli

Żoliborz,Warszawa

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna , ładna kawalerka - duża! 40m2 z oddzielną widną kuchnią w osiedlu apartamentowców (2008 r.) na bliskim Żoliborzu - ul. Sybilli tuż przy Powązkowskiej (za Przasnyską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

1 280 000 zł128 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowy 5-pokojowy apartament (128 m2) w znakomitym miejscu na Starym Żoliborzu, obok Placu Inwalidów, z widokiem na Park Żeromskiego! W skład apartamentu wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie na 4 tym piętrze bez windy.~Powierzchnia 60 m.kw. - cena 428 000pln.~Dwa duże pokoje :~- 26 m.kw. - okna na wschód i na ciche zielone podwórko~- 22 m.kw. - okna na zachód , od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

850 000 zł90 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękne, komfortowe mieszkanie w strzeżonym budynku na ul. Gwiaździstej. W mieszkaniu znajdują się 2 sypialnie, duży salon z otwarta kuchnią oraz mały gabinet, łazienka, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

luksusowy, 2-pokojowy, cichy apartament , zupełnie nowy, blisko centrum handlowego Arkadia (osiedle Zielony Żoliborz), ul. Rydygiera, projektowany przez architekta, podłogi i meble z egzotycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

425 000 zł46 m² 9 239,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjny Apartament na sprzedaż o po.46m2 położony na warszawskim Żoliborzu.W mieszkanie usytuowane na piątym ostatnim piętrze w budynku z 2016r.W skład mieszkania wchodzi:salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

720 000 zł72 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie 73 mkw, iiip, + balkon w Kamienicy. Warszawa - Żoliborz Wys. standard 2 min piechotą od placu Wilsona Winda w sąsiedniej klatce Jasne, przestronne, bardzo ciche i wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

289 000 zł37 m² 7 810,81 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do prezentacji mieszkania na ul. Dymińskiej w fantastycznej lokalizacji tuz przy Metrze Dw. Gdański. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 m2 składa się z 2 oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

358 000 zł56 m² 6 336,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sady żoliborskie, zieleń I super punkt komunikacyjny! Do sprzedania dwustronne, jasne,ciche trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,5 m2 położone zielonej okolicy Żoliborza - Sady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

1 700 zł38 m² 45,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem z możliwością wykupienia mieszkania! Lokalizacja w atrakcyjnym rejonie miasta, usytuowanie budynku w środku parku leśnego, dobra komunikacja do centrum miasta, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Żoliborz,Warszawa

270 000 zł36 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane na Żoliborzu, przy ul. Słodowiec, 5 min od metra Słodowiec. III piętro w budynku IV piętrowym bez windy. Dwa osobne pokoje, kuchnia ciemna. Podłoga parkiet, wyposażenie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

3 100 zł57 m² 54,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

ul. Jasnodworska / Oś. Art eko/ Do wynajęcia wysokie 2 pokojowe: sypialnia, duży i przestronny salon, otwarta kuchnia i łazienka. Balkon wychodzący na tereny zielone. Jasne i nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

4 300 zł78 m² 55,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stary Żoliborz, ul. Al. Wojska Polskiego Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( 32,13,13m2), 2 łazienek, kuchni( 10m2)i korytarza z funkcjonalnymi szafami. Znajduje się na 5 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

370 000 zł42 m² 8 747,04 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

do sprzedania mieszkanie na Warszawskim Żoliborzu, metraż 42.5 metra, 3 piętro w bloku z wielkiej płyty, blok po remoncie, mieszkanie jest umeblowane i nadaje się do zamieszkania po lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy elegancki apartament przy ul. Rydygiera. Mieszkanie 80 m2 nowe, budynek z 2009 roku, na 6 piętrze : 3 pokoje, aneks kuchenny, 2 łazienki, garderoba, duży taras od strony patio (ponad 11m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogonowskiego

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne, dwupokojowe mieszkanie typu studio, 47 mkw. Zlokalizowane w najładniejszej części Starego Żoliborza ,na drugim piętrze, w odrestaurowanej przedwojennej kamienicy. Cicha, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słodowiec

Żoliborz,Warszawa

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, ciche, blisko Marymonckiej. Oddzielna, widna, umeblowana kuchnia. Pokój obecnie jest umeblowany w nowe meble. Mieszkanie wyposażone - agd, internet. Bardzo dobry węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

364 000 zł47 m² 7 744,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 na zielonym Żoliborzu. Połozone na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1972r.Mieszkanie piękne, ciepłe, słoneczne, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie przy ulicy Jasnodworskiej na Żoliborzu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z 2014 roku. Osiedle jest zamknięte, całodobowo strzeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

5 500 zł137 m² 40,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament na 4 piętrze przy ul. Gwiaździstej. 137 m2, na zamkniętym osiedlu Apartamenty Gwiaździsta na Kępie Potockiej. Przestronny apartament duży hol, bardzo duży salon, 2 sypialnie, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaliny

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia nowe z 2015 r mieszkanie o powierzchni 60m przy ul. Kaliny Jędrusik przy Powązkowskiej. Mieszkanie składa się z osobnej kuchni i 3 oddzielnych pokoi. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

3 500 zł65 m² 53,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie na osiedlu Apartamenty Stary Żoliborz. Przeprojektowane tak, aby w 65 m2 pomieścić salon z kuchnią oraz 2 sypialnie. Jedna sypialnia (od wschodu) - duża z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 900 000 zł213 m² 13 615 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1999

Apartament zlokalizowany na zielonym Żoliborzu. Znajduje się w kompleksie bardzo prestiżowych, strzeżonych budynków. Posiada trzy kondygnacje, 6 pokoi, 3 łazienki, 2 kuchnie, wiele dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

525 000 zł48 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Teatr Komedia / Filarecka / metro pl. Wilsona Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na 2. piętrze przedwojennej kameralnej kamienicy. Budynek ocieplony, po wymianie wszystkich instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

1 000 zł20 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 19,5m2 w średnim standardzie, w miarę ciche w okolicach Sadów Żoliborskich (ok. 100m), 10-cio piętrowy blok w drugim rzędzie od ul. Broniewskiego (ok. 150m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

360 000 zł49 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż o pow.49m2 położone na warszawskim Żoliborzu.Mieszkanie usytuowane na siódmym piętrze w bloku(wielka płyta)W skład mieszkania wchodzą:3 pokoje,oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

735 000 zł64 m² 11 484,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Atrakcyjny Apartament na sprzedaż o pow.64m2 położony na warszawskim Żoliborzu.Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w kamienicy z 1936r.W skład mieszkania wchodzi:salon,dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

306 000 zł38 m² 8 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Żoliborz/ popiełuszki Mieszkanie jednopokojowe z dużą widną kuchnią- można przerobić na sypialnię - drugi pokój. Mieszkanie jest po remoncie, do zamieszkania. Okna nowe, brak piecyków, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

380 000 zł40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Żoliborz 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w kameralnym budynku z cegły (lata 60.) Bardzo dobry punkt komunikacyjny - blisko przystanki tramwajowe i autobusowe ( dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

220 000 zł24 m² 9 361,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Cisza i zieleń - spokojna okolica. Kawalerka 23,5m2 - pokój ok 15m2, oddzielna niewielka kuchnia ok 3m2, łazienka z wanną. W mieszkaniu wymienione instalacje wodno-kanalizacyjne.