dowolna

Mieszkania Warszawa Żoliborz

283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

280 000 zł32 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka 32 m na Żoliborzu. Mieszkanie znajduje sie w kamienicy na 3 pietrze z 4. Duża szafa typu komandor. Przestronna kuchnia z zabudową. W łazience znajduje sie prysznic. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

369 000 zł38 m² 9 710,53 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe 38m2 mieszkanie na zielonym, spokojnym Żoliborzu Nowe, pełne wyposażenie W cenie! Do wprowadzenia od zaraz. W mieszkaniu niedawno ukończono remont z wymianą instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

11 000 zł167 m² 65,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament 4 pokojowy do wynajęcia, żoliborz. Mieszkanie o powierzchni 167 m2 położone na 6 piętrze apartamentowca z 2012 roku. Mieszkanie składa się z: - trzech sypialni - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

515 000 zł44 m² 11 573 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na 7 piętrze z niepowtarzalnym widokiem. Mieszkanie wysokie (2,9 m) i jasne, zaplanowane i wykończone przez architekta, niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, stacja metra Plac Wilsona

Żoliborz,Warszawa

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wstrzymane do 27.02- REZERWACJA Do wynajęcia dwupokojowy strych w domu jednorodzinnym położonym na terenie pełnego zieleni zabytkowego Żoliborza Oficerskiego. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

2 290 zł37 m² 62,69 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Do wynajęcia 2-pokojowe, słoneczne, przytulne i ładnie wykończone mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 36,53m2. Przyszły najemca będzie pierwszą osobą użytkującą tą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 48-metrowe, 2-pokojowe mieszkanie, oddalone o około 100 metrów od stacji metra "plac Wilsona". Mieszkanie znajduje się na parterze, w obrębie zamkniętej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

4 100 zł106 m² 38,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfort i wygoda, doskonała lokalizacja na Żoliborzu, przy ul.Mickiewicza. Oferuję do wynajęcia lokal mieszkalny o pow.106m2, usytuowany na 1-piętrze w czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle Zielony Żoliborz. Deweloper Robyg. Nowe, w bardzo dobrym standardzie.Widok z okna na zieleń. Świetny rozkład mieszkania. Dwa osobne pokoje, wysokość 2,88(!) duży ładny balkon, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Żoliborz. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 składające się z 2 pokoi położone na 2. piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z 2014 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

950 000 zł79 m² 12 025,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 4 pokojowe położone przy prestiżowej ulicy (żoliborz). Spokojna okolica, budynek oddalony kilkadziesiąt metrów od jezdni Krasińskiego zapewnia ciszę i spokój. Cały urok inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

2 250 zł50 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokoje w apartamentowcu na Żoliborzu. Lokal o powierzchni ok. 50 mkw w skład którego wchodzi : - salon z aneksem kuchennym (kanapa, stolik, komoda, stół, krzesła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 200 000 zł125 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Luksusowy apartament 4-pokojowy na Żoliborzu. Apartament nowy -nigdy nie zamieszkały, świeżo wykończony. Rozkład: apartament posiada pokój dzienny z kuchnią (42m2), 3 sypialnie (19m2, 14m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o podwyższonym standardzie w nowym apartamentowcu Inwestycja Słodowiec City z 2016roku. Idealny punkt komunikacyjny, 100m od stacji metra Słodowiec. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mickiewicza

Stary Żoliborz,Warszawa

349 000 zł29 m² 12 160,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu studio po generalnym remoncie! Lokal o powierzchni 29 m2 usytuowany na pierwszym piętrze przedwojennej, zadbanej kamienicy. Przestronny pokój z aneksem sypialnym oraz kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

760 000 zł74 m² 10 270,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bez prowizji po stronie kupującego Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 74m2 usytuowane na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2012 roku. Zlokalizowane na Żoliborzu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 300 zł84 m² 51,19 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pok ul. Rydgiera , blisko Arkadia i metro Piękne mieszkanie dla lubiących spokój i zieleń: 84 m2: salon połączony z kuchnią sypialnia, pokój dziecięcy (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

490 000 zł47 m² 10 425,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w apartamentowcu na Żoliborzu. Mieszkanie wykończone pod klucz. Mieszkanie o powierzchni 47 m składa się z sypialni i salonu z aneksem kuchennym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

630 000 zł60 m² 10 570,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie żoliborz umeblowane na sprzedaż Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na Żoliborzu. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z 1932.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

266 500 zł41 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Sady Żoliborskie - 2pok - 41m2 + Balkon Idealny rozkład mieszkania, możliwość zamknięcia kuchni (z oknem) i otrzymania 2 oddzielnych pokoi (z oknami). Plan poglądowy w galerii zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,60m2 zlokalizowane na 2 piętrze przy ul. Mickiewicza na Żoliborzu. Bardzo wysoka jakość wykończenia. W mieszkaniu znajdują się dwie sypialnie (18m+15,5m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koźmiana

Żoliborz,Warszawa

349 000 zł36 m² 9 830,99 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 35,5 m2 na 5 piętrze w budynku 17-piętrowym z windą z 1970 roku przy ulicy Kajetana Koźmiana. Wykończone w nowoczesnym i robiącym wrażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

420 000 zł41 m² 10 243,90 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Eleganckie mieszkanie z pięknym widokiem na Kępę Potocką, idealne dla osób żyjących aktywnie! Optymalny rozkład pomieszczeń, salon z aneksem i sypialnia. MIeszkanie niedawo przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Żoliborz

Stary Żoliborz,Warszawa

580 000 zł53 m² 10 902,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Stary żoliborz. Mieszkanie o pow. 53 m2 w przedwojennej kamienicy położonej niedaleko Placu Wilsona, placu Inwalidów i Parku im. S. Żeromskiego. 3 minuty spacerem do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława

Żoliborz,Warszawa

629 000 zł55 m² 11 436,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania, gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie przy Placu Czesława Niemena w nowym apartamentowcu (rzeczywiste zdjęcia mieszkania, całe widoczne wyposażenie pozostaje). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Żoliborz

Stary Żoliborz,Warszawa

475 000 zł43 m² 11 046,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stary żoliborz / Pl. Wilsona 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 z widokiem na Park im. Żeromskiego. Niedaleko Kępa Potocka i Park Cytadela. 2 minuty spacerem do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

990 000 zł90 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 90m2 na Żoliborzu przy ul. Rydygiera 15. Wysokość mieszkania 2,90 m. Salon z kuchnią o powierzchni ok. 40m2, dwie sypialnie o powierzchni 14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

337 000 zł56 m² 6 017,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Żoliborzu przy ulicy Elbląskiej. Cicha i spokojna okolica, obok budynku jest park, w którym zlokalizowano plac zabaw dla dzieci. Mieszkania trzypokojowe z widną kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

640 000 zł58 m² 10 945,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na Starym Żoliborzu zlokalizowane w przedwojennej kamienicy (1930 rok budowy). . Dużo zieleni, bardzo cicho. Blisko komunikacji miejskiej - linia metra (stacja ‘’Plac Wilsona"),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

1 450 zł29 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ciche jednopokojowe mieszkanie z widokiem na podwórko. Blisko komunikacji miejskiej (węzeł Broniewskiego i Krasińskiego) do metra pl. Wilsona 3 przystanki autobusowe lub pieszo 10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Sady Żoliborskie,Warszawa

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Żoliborz - sady żoliborskie Rejon ulic: popiełuszki, broniewskiego, pl. Grunwaldzki. Klimatyczne mieszkanie w niskim budynku z cegły z lat 50. Lokal o powierzchni 37 m2 Bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

860 000 zł81 m² 10 617,30 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 81m2 w eleganckim apartamentowcu w przestronną recepcją w kompleksie kilku budynków. Salon z aneksem kuchennym z widokiem na całą panoramę Centrum Warszawy (okno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 190 000 zł91 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament na sprzedaż żoliborz- ul. Rydygiera Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 91m2 na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie idealne dla rodziny. Rozkład: salon z otwartą kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

451 000 zł54 m² 8 390,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przykładowe trzypokojowe mieszkanie mieszkanie o pow ok 54m2 na nowym osiedlu na Żoliborzu w idealnym miejscu dla ludzi aktywnych, lubiących wielkomiejskie życie. Dla tych, którzy mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

325 000 zł39 m² 8 380,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przykładowe dwupokojowe mieszkanie mieszkanie o pow ok 39m2 na nowym osiedlu na Żoliborzu w idealnym miejscu dla ludzi aktywnych, lubiących wielkomiejskie życie. Dla tych, którzy mają napięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tylżycka

Żoliborz,Warszawa

539 000 zł74 m² 7 283,78 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Ul. Tylżycka o pow. 74m2! Słoneczne mieszkanie, położone na pięknej Kępie Potockiej. Okolica bardzo cicha i zadbana, dookoła dużo zieleni. Świetna komunikacja z Centrum (pętla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Inwalidów

Żoliborz,Warszawa

345 000 zł38 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w suterenie 4 piętrowej kamienicy na Starym Żoliborzu przy Placu Inwalidów. Mieszkanie wysokie na 280 cm i dzięki dużym oknom widne. Okna mieszkania wychodzą na zamknięty, piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

380 000 zł40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Żoliborz 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w kameralnym budynku z cegły (lata 60.) Bardzo dobry punkt komunikacyjny - blisko przystanki tramwajowe i autobusowe ( dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

694 000 zł67 m² 10 358,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Stary Żoliborz, mieszkanie przy pl. Inwalidów, ale okna i wejście od Al. Wojska Polskiego, blisko ch Arkadia i metro, 3 pokoje 67,2m2: pokój dzienny 20m2 (przechodni), pokój dzieci 18,5m2 (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

535 000 zł57 m² 9 385,96 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W ofercie do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57 mkw przy ul. Przasnyskiej - Inwestycja Atelier Żoliborz. Osiedle monitorowane, z ochroną. Na osiedlu znajdują się 2 place zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

295 000 zł42 m² 7 023,81 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 usytuowane na ostatnim 10 piętrze w bloku z lat 70tych. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki.