dowolna

Mieszkania Warszawa Żoliborz

283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

275 000 zł29 m² 9 450,17 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 29m2, idealna jako pierwsze mieszkanie lub świetna inwestycja. Doskonała lokalizacja na Żoliborzu, przy ul. Broniewskiego 21 Połączenia komunikacyjne w każdym kierunku (tramwaj, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż dwa pokoje z oddzielną kuchnią spokojnej części Żoliborza blisko ulicy Mickiewicza. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, 10 piętrowego budynku z 1964 roku. Kuchnia bez okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

625 000 zł68 m² 9 177,68 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartamenty blisko arkadii I dworca gdańskiego! zakup bez podatku I prowizji! Inwestycja otoczona zielenią i doskonale skomunikowana. Apartament trzypokojowy z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocińska

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł45 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje z loggią, widną kuchnią częściowo otwartą na salon, łazienką o łącznej pow. 45m2 przy ul. Zabłocińskiej przy Metrze Marymont na Bielanach. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

315 000 zł28 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Kawalerka na Żoliborzu w okolicy Teatru Komedia przy Metrze. Mieszkanie położone jest na 3 z 7 pięter w budynku z windą z 1963 roku, który wpisuje się w architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

799 000 zł56 m² 14 224,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne, widne trzypokojowe mieszkanie w kamienicy z 1930r. W skład lokalu wchodzą salon połączony z kuchnią, dwie sypialnie, przedpokój i łazienka. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

599 000 zł56 m² 10 639,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 56,3 m2 w prestiżowej lokalizacji - przy Pl. Wilsona. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w przedwojennej kamienicy. Znakomita komunikacja miejska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Burakowska

Żoliborz,Warszawa

830 000 zł66 m² 12 652,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesny, wyjątkowo przytulny apartament przy Burakowskiej - kilka minut spacerem od ch Arkadia. Gotowe do zamieszkania / wynajmu! rozkład: mieszkanie o powierzchni 65,6m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Burakowska

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł70 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, wyjątkowo przytulny apartament przy Burakowskiej. Dużo szaf! rozkład: mieszkanie o powierzchni 70m2 znajduje się na 1 piętrze. Składa się przedpokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przytulnie urządzone mieszkanie z 2 sypialniami (jedna z sypialni może pełnić funkcje gabinetu do pracy), z salonem z aneksem kuchennym i łazienką. W pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragniemy zaprezentowac Państwu stylowy apartament o wysokim standardzie, położony w pięknej części Żoliborza. Elementy nowoczesne przeplatają się tu z akcentami art deco. Wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

539 000 zł65 m² 8 292 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni 65 m 2 na zielonym Żoliborzu. Usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku (na klatce tylko 2 mieszkania). W mieszkaniu jest pokój dzienny - 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Żoliborz

Stary Żoliborz,Warszawa

870 000 zł81 m² 10 740,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w pięknej kamienicy przy Teatrze Komedia, blisko metra Plac Wilsona. W sąsiedztwie kilka parków, sklepy, klimatyczne kawiarnie i restauracje. Wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie- dwa pokoje - Artystyczny Żoliborz Wyskoki standardgłówne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard wykończeń położenie z dala od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tylżycka

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie wykończone, trzy pokojowe mieszkanie, położone w pobliżu urokliwego Parku Kępa Potocka na Żoliborzu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego ok. 20m2, sypialni z duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, wyposażone 2-pokojowe mieszkanie (58m2) z garażem na Żoliborzu (ul. Rydygiera), mieszkanie znajdujące się na 5 piętrze apartamentowca przy ulicy Rydygiera na Żoliborzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

350 000 zł30 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Świeżo wyremontowana kawalerka przy ul. Popiełuszki, blisko stacji metra Marymont, idealna propozycja dla singla, pary lub inwestycyjnie. Mieszkanie sklada się z pokoju (22m2), kuchni (5,26m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocińska

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł45 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje z loggią, widną kuchnią częściowo otwartą na salon, łazienką o łącznej pow. 45m2 przy ul. Zabłocińskiej przy Metrze Słodowiec na Bielanach. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

9 500 zł213 m² 44,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany na zielonym Żoliborzu. Znajduje się w kompleksie bardzo prestiżowych, strzeżonych budynków. Posiada trzy kondygnacje, 6 pokoi, 3 łazienki, 2 kuchnie, wiele dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 600 000 zł213 m² 12 206,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 58m2, piętro 3 w bloku. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Słowackiego, żoliborz. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajączka

Stary Żoliborz,Warszawa

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia w pełni umeblowana kawalerka w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Zajączka, tuż na granicy Żoliborza i Nowolipek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barszczewska

Żoliborz,Warszawa

1 995 000 zł118 m² 16 906,80 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż nowy apartament z pięknym widokiem na Warszawę. W apartamencie nikt jeszcze nie mieszkał. link do spaceru wirtualnego: powierzchnia apartamentu to 118 mkw. Obok apartamentu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stary Żoliborz

Stary Żoliborz,Warszawa

750 000 zł64 m² 11 627,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Żoliborz. 3-pokojowe mieszkanie blisko stacji metra Marymont i zielonego Skweru Newerlego. Odnowiony, trzypiętrowy budynek z cegły położony przy cichej uliczce. Na podwórzu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocińska

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł45 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0Dwa pokoje z loggią, widną kuchnią częściowo otwartą na salon, łazienką o łącznej pow. 45m2 przy ul. Zabłocińskiej przy Metrze Marymont na Bielanach. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Żoliborz,Warszawa

3 800 zł105 m² 36,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Reprezentacyjne, klimatyczne, przestronne mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Żoliborzu przy ul. Gdańskiej 2 w pobliżu stacji metra Marymont. Do wszystkich pokoi, kuchni i strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

4 100 zł68 m² 60,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gorąco polecamy nowoczesny, czysty i elegancki apartament na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Przasnyskiej. Jeżeli szukają Państwo nowoczesnego i czystego i zadbanego apartamentu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

539 000 zł65 m² 8 292 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

319 000 zł28 m² 11 193 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o powierzchni 28,50 m.kw. Składa się z 20-metrowego pokoju, ciemnej kuchni (2,5 m), łazienki (2,5 m) oraz przedpokoju. Z pokoju wyjście na loggię 2 m2, strona zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąco polecamy nowoczesny, ekskluzywny i stylowy apartament na Żoliborzu. Jeżeli szukają Państwo gustownego apartamentu na Żoliborzu, wykończonego w wysokim standardzie, wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

539 000 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2-pokojowe z tarasem i miejscem w garażu podziemnym położone w kameralnym budynku apartamentowym. Bardzo ciche, zielone i zadbane osiedle w okolicy parku Sady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

440 000 zł56 m² 7 857 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Warszawa Żoliborz. Okazja. Niska cena. Mieszkanie do remontu Prezentujemy mieszkanie na Sadach Żoliborskich o pow. 56 m: 3 osobne pokoje, osobna, widna kuchnia, łazienka z wanną, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

989 000 zł67 m² 14 761,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

W pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania apartament w atrakcyjnej inwestycji City Apartments na warszawskim Żoliborzu. Funkcjonalny rozkład, przestronne, neutralne wnętrza, niestandardowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zabłocińska

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł45 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

440 000 zł40 m² 11 130,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Chcesz zamieszkać w super lokalizacji na warszawskim Żoliborzu z widokiem na bardzo ładne, zielone patio? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy dwupokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

1 900 000 zł137 m² 13 868,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny apartament w inwestycji Atelier Żoliborz. W stylowo urządzonym wnętrzu betonowe i metalowe elementy idealnie łączą się z ciepłym, naturalnym drewnem, tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

1 999 zł30 m² 66,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt do osoby odpowiedzialnej: +48 730.912.312. Przyjemna nowocześnie zrewitalizowana i wyposażona kawalerka 30m2 w kameralnym zamkniętym osiedlu tuż przy przy Placu Wilsona (2 min. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka na bliskim Żoliborzu w osiedlu zamkniętym. Pokój, kuchnia, łazienka z prysznicem. Umeblowane i wyposażone. Polecam. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rydygiera

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 550 000 zł120 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartament na Żoliborzu dla osób poszukujących niestandardowych i oryginalnych rozwiązań. Wygodny, nowoczesny, perfekcyjnie wykończony apartament w doskonałej lokalizacji Sady Żoliborskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na ul. Broniewskiego bliżej ul. Braci Załuskich. Trzy osobne pokoje z osobną, widną kuchnią. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenką, pralką, zmywarką. Standard bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

10 500 zł167 m² 62,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 167 metrowy elegancki apartament na ostatnim piętrze w doskonałej lokalizacji zielonego Żoliborza. Apartament Na 167 m2 powierzchni znajdziemy: przepięknie doświetlony, ogromny salon.