dowolna

Mieszkania Warszawa Żoliborz

284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł53 m² 57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze nowego apartamentowca na warszawskim Żoliborzu. Budynek znajduje się na terenie ogrodzonym, z ochroną i monitoringiem. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

458 000 zł38 m² 12 052,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Jednopokojowe mieszkanie na Żoliborzu, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z lat 50-tych. Mieszkanie do odświeżenia, jednostronne, z pokojem przechodnim i ciemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie składa się salonu połączonego z kuchnią, łazienki z dużą wanną, przedpokoju, sypialni i przestronnego tarasu o powierzchni 19 m2. Standard Wysoki. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

890 000 zł63 m² 14 113,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 63,06 m ,6 piętro w 6-piętrowym apartamentowcu z windą-Warszawa, żoliborz, ul. Ludwika Rydygiera Balkon, piwnica, możliwość dokupienia garażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

490 000 zł42 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Polecamy widne i ciepłe mieszkanie w wyremontowanej kamienicy przy metrze Plac Wilsona 2 pokoje z widną kuchnią po kapitalnym remoncie Można przerobić na salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

1 220 000 zł200 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Zadbany budynek z lat 30-tych, nowa elewacja, klatki po remoncie. Powierzchnia normatywna mieszkania 122m2. Mieszkanie dwupoziomowe, jsne i przestrzenne, powierzchnia dołu ok. 155m po podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

680 000 zł55 m² 12 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie - atrakcyjna oferta dla inwestora! Przestronne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe na Żoliborzu przy ul. Rydygiera. Lokal o powierzchni 55 m2 znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł49 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 01.11.2019, prezentacja już możliwa. Polecamy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Żoliborzu w rewelacyjnej lokalizacji. Idealnie połączenie komunikacyjne - 5 min do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 940 000 zł210 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja. Na sprzedaż 2 apartamenty (75 mkw oraz 135 mkw) usytuowane obok siebie. Po połączeniu do dyspozycji nowego właściciela będzie 210 mkw apartament, 2 miejsca postojowe oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Duracza

Żoliborz,Warszawa

2 300 zł41 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe , wygodne mieszkanie w nowym budownictwie z 2017 roku z garażem ( garaż płatny dodatkowo 200 pln ), zlokalizowane na ul. Romaszewskiego ( dawniej ul. Duracza ). Dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Sady Żoliborskie,Warszawa

495 000 zł55 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Tylko zamiana na 2-3 pokoje z windą. Trzypokojowe mieszkanie o pow 55m2 mieszczące się w zielonej części Sadów Żoliborskich. Salon o pow 18m2 z wyjściem na balkon o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy Placu Wilsona składające się z salonu, sypialni, kuchni i łazienki. Mieszkanie jest w pełni umeblowane ale wedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

1 150 000 zł96 m² 11 979,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Nieruchomość o powierzchni 96 mkw w bardzo dobrej lokalizacjigłówne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonychnieruchomość złożona z: hall 14,6 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 115 000 zł80 m² 13 937,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedane W 3 tygodnie 3 pokoje na 80 m2 Rydygiera Sady Zoliborskie ,zoliborz Artystyczny. To rozkładowe mieszkanie znajduje się w pożądanej lokalizacji w pięknym kompleksie o wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kossaka

Żoliborz,Warszawa

1 320 000 zł83 m² 15 827,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Oferuję na sprzedaż mieszkanie z garażem na Żoliborzu Urzędniczym tuż przy metrze Plac Wilsona. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w kamienicy z 1932 r. Mieszkanie powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 370 000 zł92 m² 14 810,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Żoliborz Artystyczny to świetna inwestycja i miejsce do mieszkania. Inspiracją do zrealizowania tego projektu była niepowtarzalna historia dzielnicy i jej mieszkańców. Znakomici żoliborscy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

469 000 zł41 m² 11 526,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

W świetnej lokalizacji na strzeżonym osiedlugłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolicanieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

420 000 zł28 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Kawalerka jest w stanie idealnym. Przeszła gruntowny remont kilka lat temu i była używana przeze mnie sporadycznie. Posiada, jako jedno z niewielu mieszkań tej kamienicy, własny schowek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mierosławskiego

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł82 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże mieszkanie na parterze w willi na Żoliborzu. Budynek jest ogrodzony, jest instalacja alarmowa, jest dostęp do zadbanego ogródka. Za budynkiem piękny park przy cytadeli. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bieniewicka

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł37 m² 73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Od zaraz. Tylko 5 minut spacerem od stacji metra Marymont Przy bardzo spokojnej ulicy, na warszawskim Żoliborzu Mieszkanie jest po generalnym remoncie z ładnym stylem, jak widać na zdjęciu. Rozmiar:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 145 000 zł79 m² 14 438,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowoczesny, trzypokojowy apartament na 6. piętrze w budynku 9 piętrowym z windą z 2010r. na Żoliborzu. Wykończony wysokiej klasy materiałami wg projektu architekta.W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

685 000 zł55 m² 12 431,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wygodne i funkcjonalne, mieszkanie wykończone materiałami najwyższej jakości. Przytulny i słoneczny salon połączony z jadalnią oraz kuchnią z zabudową i sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

1 490 000 zł99 m² 15 050,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszam! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo piękny i cichy apartament 3 pokojowy (o powierzchni ok.99 m2 wraz z oranżerią-12 m2) dodatkowo z tarasem (10 m) wychodzącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 160 000 zł83 m² 13 975,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament w wysokim standardzie o powierzchni 83 m2. Nowoczesny, jasny z dużym salonem 33m2 i trzema sypialniami Okna o wysokości 2,2m, wychodzą na wewnętrzne zielone tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni ok. 26m2, z pięknym widokiem na biurowiec Intraco, ch Arkadia i panoramę miasta, ponieważ położone na wysokim piętrze. W świetnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

6 500 zł84 m² 77 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Perła do wynajęcia na Żoliborzu w splace! Do wynajęcia nigdy wcześniej niezamieszkany apartament na Żoliborzu w inwestycji splace Na 84 m2 zaprojektowanej przez wiodące biuro architektoniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Izabelli

Żoliborz,Warszawa

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

W ofercie bardzo wygodne, trzypokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 48 m2. Ciche, słoneczne i przestronne. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, w czteropiętrowym budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł22 m² 91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa, świeżo odnowiona kawalerka o pow. 27m2 przy ul. Dymińskiej na Żoliborzu blisko Metra Dworzec Gdański. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

1 470 000 zł149 m² 9 865,77 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Przestronny apartament na bardzo zadbanym, dobrze zarządzanym i chronionym osiedlu Apartamenty Gwiaździsta, położonym tuż przy Kępie Potockiej na Żoliborzu. Okolica z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

dealne mieszkanie dla rodziny z dziećmi! Blisko szkoła i przedszkola. Znajduje się w bloku 4-piętrowym, na 2 piętrze w środku osiedla, dzięki czemu jest cicho i spokojnie. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

460 000 zł55 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży oferuje dwupokojowe mieszkanie o pow. 55m2 położone w budynku z cegły na trzecim piętrze. Mieszkanie rozkładowe, składa sie pokoju o powierzchni 20m2, i 17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł40 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z 2010 roku z winda. Budynek jest przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Warszawa Żoliborz - Sady Żoliborskie. Polecam do zakupu mieszkanie 2- stronne, o pow. 48 m : 2 sypialnie, pokój dzienny z balkonem, osobna kuchnia z oknem, łazienka (kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 040 000 zł86 m² 12 156,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania 3 pokojowy apartament o powierzchni 85 m 2 w inwestycji Żoli Żoli, położonej na pograniczu Żoliborza i Śródmieścia - tuż obok Arkadii (ul. Rydygiera), usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

397 000 zł45 m² 8 822,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz cichego, rozkładowego mieszkania do własnej aranżacji to idealnie trafiłeś :) Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m2 zlokalizowane na 1 piętrze wysokiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Jana Pawła II

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł94 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 94 m2,miejsce parkingowe, duży balkon. Zamknięte osiedle, całodobowa ochrona, wewnątrz patio z placem zabaw dla dzieci. Mieszkanie w pełni wyposażone (telewizor, lodówka, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Żoliborz

Stary Żoliborz,Warszawa

519 000 zł35 m² 14 828,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2-pokojowe na Starym Żoliborzu w sąsiedztwie Teatru Komedia i Parku im. Żołnierzy Żywiciela. Stacja Metro Marymont w odległości 300 m. Blisko Plac Wilsona, park Żeromskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

435 000 zł36 m² 12 036,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

Zapraszam Państwa do zapoznania sie z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania połozonego w kamienicy, w części Starego Żoliborza. Mieszkanie o pow 36 m znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zabłocińska

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł86 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow. 86m2 składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, z loggią, 2 osobnych pokoi (12,14), łazienki, wc i korytarza. Doskonała komunikacja: metro, tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paska

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł64 m² 42,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, usytuowane na na wysokim parterze w domu wolnostojącym z 4 mieszkaniami. Składa się z dwóch pokoi po ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Sady Żoliborskie,Warszawa

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, 2 pokojowy apartament (53 m2) na Żoliborzu Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu mieszkania znajdującego się w niewątpliwej jednej z najlepiej skomunikowanych.