dowolna

Mieszkania Warszawa Żoliborz

284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

4 600 zł59 m² 77,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie w sercu Starego Żoliborza, przy Placu Inwalidów. Designerskie mieszkanie z klimatem Starego Żoliborza- przestrzeń, zieleń i świetna komunikacja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

4 900 zł51 m² 96,08 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność | żoliborz | 2 pokoje | garaż I komórka W cenie | czynsz W cenie Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 51 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Stary Żoliborz,Warszawa

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni niespełna 50 m2. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni z miejscem do pracy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł42 m² 82,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Żoliborzu w okolicy Pl. Grunwaldzkiego. w przedpokoju duża, pojemna szafa. W pokoju szafy. Mieszkanie lekko umeblowane. Dwa pokoje, osobna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

729 000 zł47 m² 15 510,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 oddzielne pokoje balkon Sady Żoliborskie Oferujemy jasne, funkcjonalne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami, położone w zielonej części Sadów Żoliborskich w Warszawie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toeplitza

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł42 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowe mieszkanie zlokalizowane W sercu prestiżowego starego żoliborza umeblowane W otoczeniu niskiej zabudowy jednorodzinnej | Zieleń | Po gruntownym remoncie | Plac Wilsona | Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiradzkiego

Żoliborz,Warszawa

1 160 000 zł65 m² 17 846,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie dwupokojowe, położone w kamienicy przy małej, klimatycznej uliczce Starego Żoliborza (okolica ulic: słowackiego, potocka, urzędnicza). Przedwojenna, bezczynszowa kamienica wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

650 000 zł39 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1968 roku zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Sady Żoliborskie. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój dzienny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

685 000 zł37 m² 18 513,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokoje z balkonem na warszawskim Żoliborzu, w sąsiedztwie zielonej Alei Wojska Polskiego. Dwustronne i słoneczne mieszkanie z widokiem na podwórze i panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

949 000 zł40 m² 23 725 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż słoneczne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie po remoncie, wykończone w funkcjonalnym i nowoczesnym standardzie. Przemyślany układ, bardzo dobre doświetlenie oraz duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 599 000 zł62 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m , zlokalizowane na Żoliborzu, ul. Krasińskiego. To idealna propozycja dla rodziny z dzieckiem lub pary ceniącej komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

6 350 zł72 m² 88,19 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, eng, ua, ru Na wynajem nowoczesne, wygodne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane pod adresem Krasińskiego. Wnętrze o powierzchni 72m2 składa się z: salon wyposażony w wygodny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

445 000 zł20 m² 22 250 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie - kawalerka usytuowana na 5 piętrze w wysokim budynku zlokalizowana w zielonej, bezpiecznej okolicy na warszawski Żoliborzu. Osiedle dobrze zagospodarowane. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

545 000 zł26 m² 20 961,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Witam wszystkich zainteresowanych Bezpośrednio oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 26 m2, zlokalizowaną w prestiżowej części dzielnicy Żoliborz przy ul. Ks. Popiełuszki 17C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Żoliborz,Warszawa

5 440 zł68 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3-pokojowy apartament na wynajem Sady Żoliborskie | 68 m | Miejsce parkingowe | Siłownia | Komórka lokatorska Prezentujemy wygodny, w pełni wyposażony 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

860 000 zł57 m² 15 087,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone dosłownie 50 m od stacji metra Plac Wilsona, tramwaje, autobusy. Doskonała lokalizacja, w bezpośredniej okolicy, kawiarnie, restauracje, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

4 200 zł47 m² 88,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu jasne i przytulne mieszkanie na wynajem z widokiem na park w dzielnicy Sady Żoliborskie. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

3 990 zł45 m² 88,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok. 45 m , położone przy ul. Przasnyskiej w Warszawa.Mieszkanie wyróżnia się dużym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marymoncka

Żoliborz,Warszawa

1 990 000 zł84 m² 23 690,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja; żoliborz marymont, nowy elegancki apartamentowiec, doskonała komunikacja, metro "słodowiec", autobus, tramwaj 3 minuty pieszo. W okolicy sklepy, hala Marymoncka, szkoły, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Żoliborzu, zlokalizowane przy ul. Broniewskiego o powierzchni 57 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia I - sypialnia II - aneks kuchenny - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

489 000 zł30 m² 16 576,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania mieszkanie na Starym Żoliborzu, składające się z: - pokoju dziennego - widnej kuchni z możliwościa przerobienia na drugi pokój - łazienki - przedpokoju - balkonu francuskiego Pomimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

795 000 zł47 m² 16 914,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie na uroczym Starym Żoliborzu, o powierzchni 47 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon (jest tam wnęka widoczna na zdjęciu, w której można zrobić aneks kuchenny) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

659 000 zł38 m² 17 342,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie na Żoliborzu W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia I - aneks kuchennny - łazienka, - przedpokój, - balkon Balkon: 1,5m2, z widokiem na korony drzew cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

1 129 000 zł56 m² 19 982,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m , zlokalizowane przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki 3 , w sercu Żoliborza - jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Raduńska

Żoliborz,Warszawa

4 450 000 zł145 m² 30 651,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast hałasu miasta budzi Cię śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz na własnym tarasie wśród zieleni. Po chwili spacerem dochodzisz do metra, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 895 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy ciche, słoneczne 3 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Żoliborzu Zadbany budynek z 1974 r Ekspozycja południowo-zachodnia Mieszkanie o powierzchni 57 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

795 000 zł32 m² 24 750,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,12 m zlokalizowane na Żoliborzu Artystycznym przy ulicy S. Dygata nowa cena! Mieszkanie wyróżnia się bardzo funkcjonalnym układem - dwa pokoje, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 200 zł43 m² 97,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni około 43m2 na granicy Żoliborza i Śródmieścia - rejon bardzo popularnego osiedla Żoliborz Artystyczny. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

569 000 zł30 m² 18 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Opis: oferujemy do sprzedaży piękną, umeblowaną kawalerkę o pow. 30 m2 zlokalizowaną warszawskim Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze 10- piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

4 800 zł56 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Krasińskiego 41 róg Anny German 2 pokoje z dużym balkonem komfort i cisza w sercu miasta Do wynajęcia jasne, przestronne i komfortowe mieszkanie na 4 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

860 000 zł57 m² 15 087,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 3. piętrze budynku z windą przy ul. Broniewskiego na warszawskim Żoliborzu. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

1 650 000 zł62 m² 26 421,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż Żoliborz Artystyczny, warszawa ul. Dygata, prestiżowa część Żoliborza. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Entarius. Oferujemy 4 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

1 145 000 zł58 m² 19 878,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

: na sprzedaż piękne mieszkanie w sercu Żoliborza, przy placu Wilsona. Możliwość natychmiastowego wprowadzenia. Do remontu/odświeżenia. Atuty nieruchomości: - przestronne, - wysokie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

1 188 000 zł66 m² 17 894,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 66,39 m2 składa się z: * Salonu z otwartą dużą kuchnią, * sypialni, * łazienki z wanną, * przedpokoju. Wysokość mieszkania 270 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podstarościch

Żoliborz,Warszawa

3 400 000 zł133 m² 25 563,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1933

Wyjątkowa nieruchomość zajmująca całe pierwsze piętro kameralnej, przedwojennej kamienicy z 1936 roku. Budynek położony jest w cichym zaułku Żoliborza Urzędniczego, praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Żoliborz,Warszawa

619 000 zł37 m² 16 729,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w sercu Starego Żoliborza - tuż obok metra Dworzec Gdański. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw. Jasne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 129 999 zł48 m² 23 789,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkani zlokalizowane przy ul. Kaliny Jędrusik składające się z: - salonu - sypialni - oddzielnej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju - tarasu Funkcjonalny, przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

1 340 000 zł58 m² 22 984,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

: atrakcyjne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na Żoliborzu : Przestronne, ciche i bardzo wygodne, z garderobą oraz loggią. Zamknięte osiedle z basenem, jacuzzi oraz siłownią do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaniowska

Żoliborz Oficerski,Warszawa

11 500 zł90 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 90 m2, piętro 1/3 bez windy, w budynku z 1920 r, przy ul. Kaniowskiej, stary Żoliborz. Idealne dla rodziny. Mieszkanie częściowo umeblowane. Cena: 11 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Żoliborz,Warszawa

555 000 zł36 m² 15 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie na klimatycznym Żoliborzu Dziennikarskim o powierzchni 36 m2. W skład lokalu wchodzą: - 4 małe pokoje (zrobione w celach inwestycyjnych) - łazienka - kuchnia -.