dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 407 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Wola,Warszawa

1 199 000 zł80 m² 14 894,40 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Metro Płocka - tuż pod budynkiem Mieszkanie obecnie 3 pokoje + osobna kuchnia z oknem, można przearanżować na salon z aneksem kuchennym i 3 sypialnie oraz miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

874 500 zł62 m² 13 992 zł/m²

 

Piętro:6/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe, mieszkanie w dogodnej lokalizacji na Pradze Południe, przy rondzie Wiatraczna, mieszkanie o powierzchni 62,5 m2, składające się z osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

899 000 zł51 m² 17 524,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Pragnę zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie na bliskiej Woli. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Karolkowa 78. - liczba pokoi: 3. - powierzchnia: 51,3 m . - piętro: 3 z 4. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Ursynów,Warszawa

714 000 zł36 m² 19 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji Ursynów pileckiego/puławska blisko stacji metra stokłosy apartament 2 pokojowy 36m2 z balkonem 12m2 w cenie: 714 000,00pln brutto z vat 23% do negocjacji stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

1 390 000 zł72 m² 19 305,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronne mieszkanie z sauną fińską, dużym balkonem, komórką lokatorską oraz garażem w Warszawie (włochy) Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lizbońska

Praga-Południe,Warszawa

2 400 000 zł78 m² 30 769,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio od właściciela - możliwość cesji, brak pcc. Projekt wnętrz wykonała wielokrotnie nagrodzona pracownia architektoniczna. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 015 000 zł54 m² 18 796,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1878

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedajemy swoje ukochane mieszkanie w przedwojennej kamienicy, w którego remont włożyliśmy całe serce. Prawdziwa perełka lokalizacyjna! Okna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Wierzbno,Warszawa

1 090 000 zł56 m² 19 464,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż apartament na prestiżowym osiedlu Woronicza Park! Osiedle Woronicza Park to zielona enklawa na warszawskim Mokotowie. Przestronne, słoneczne mieszkanie znajdujące się przy ul. Woronicza, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langego

Mokotów,Warszawa

735 000 zł43 m² 16 923,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

0% prowizji Wyremontowane dwupokojowe mieszkanie przy Galerii Mokotów Prezentowane mieszkanie ma 43,4 m ; składa się z salonu, sypialni, kuchni oraz łazienki. Lokal jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urugwajska

Saska Kępa,Warszawa

4 950 zł55 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz nowego, nowocześnie wykończonego, nieużywanego mieszkania w świetnej lokalizacji? Czy bliskość wszelkich sklepów oraz dobra komunikacja jest dla Ciebie ważna? Czy szukasz spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

3 700 zł69 m² 53,62 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Kulczyńskiego na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość o powierzchni 69 mkw składa się z salonu z wyjściem na dużą loggię, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

535 000 zł37 m² 14 459,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Bielany ul. Dorycka | 1 km od stacji metra Młociny i Galerii Młociny | 200 m do przystanków autobusowych i tramwajowych | w bezpośrednim otoczeniu bloku liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuckiego

Zawady,Warszawa

795 000 zł46 m² 17 377,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

-mieszkanie W kapitalnej lokalizacji - inwestycyjna nieruchomość W bardzo dogodnym miejscu na warszawskim mokotowie W kamienicy z 1955 roku, spokojna uliczka, otoczona bujną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulne, wyjątkowe Studio. Idealne do zamieszkania dla singla lub pary! Lokal został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie. Mieszkanie nigdy nie było wynajmowane. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł54 m² 90,74 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Śródmieściu | Centrum Warszawy Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ulicy Hoża 58/60 o powierzchni 54 m2 na zamkniętym terenie z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wawer,Warszawa

999 000 zł62 m² 16 017,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Na sprzedaż jasny i przestronny apartament o powierzchni 62,37 m , w spokojnej i zielonej części Warszawy - Marysinie Wawerskim - bardzo dobry dojazd do centrum autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Grochów,Warszawa

1 099 000 zł62 m² 17 600,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament na warszawskim Grochowie. Budynek/osiedle: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie 50m2, 2 pokoje z kuchnią, ale jest możliwość zrobienia 3 pokoi z aneksem. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Majdańska

Gocławek,Warszawa

1 600 000 zł84 m² 19 161,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaoferować 4-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w 10-cio piętrowym budynku z lat 80tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Sadyba,Warszawa

680 000 zł48 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie w sercu Sadyby. Spokojna i zielona okolica. Mieszkanie do własnej aranżacji. Nieruchomość ma 48 m2, mieście się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomcia Palucha

Skorosze,Warszawa

539 000 zł43 m² 12 468,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Do sprzedaży dwupokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie w Ursusie Skorosze. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w budynku z 1964 roku, po modernizacji instalacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Lotników

Mokotów,Warszawa

709 000 zł44 m² 16 106,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Szukasz mieszkania w okolicy, z której dostęp do centrum tętniącej życiem Warszawy będzie szybki i bezproblemowy? Masz dość korków i chciałbyś zostawić auto na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 025 000 zł49 m² 20 871,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Funkcjonalne i wygodne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym o powierzchni około 25m2, wygodnej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Stokłosy,Warszawa

3 750 zł66 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kompleksowym remoncie. Umeblowane. Pokój dzienny otwarty na kuchnię. Dwie sypialnie. Łazienka z wanną. WC. Do kosztów wynajęcia mieszkania należy doliczyć ryczałt eksploatacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta tylko u nas. Atrakcyjne miejsce Żoliborza - okolice ul. Krasińskiego. Bardzo dobra komunikacja, tramwaje, autobusy, niedaleko metro. Budynek zadbany, wokół dużo zieleni; spokojnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielna

Śródmieście,Warszawa

984 013 zł47 m² 20 999 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Dzień otwarty w najbliższy piątek po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym. Wyjątkowe mieszkanie, idealne dla singla, pary lub pod najem krótkoterminowy. Ścisłe centrum miasta u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja inwestycyjna w centrum Warszawy (ul.Widok 24), z okien wspaniała panorama na Śródmieście, kilka kroków do wszystkich możliwych środków komunikacji (metro centrum, tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 590,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Premiera Sprzedaży dzień otwarty - sobota 11.01.2025 w godzinach 11:00-13:00 Nowoczesny, funkcjonalny apartament z balkonem - blisko nowej stacji metra Chrzanów! 2 osobne, zamykane pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Służewiec,Warszawa

823 690 zł34 m² 24 312 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

We also speak: ua|eng|ru urocza inwestycyjna kawalerka na mordorze (ul. Domaniewska) Biznesowe centrum miasta | Nowoczesny design | Wysokie piętro z widokiem | Taras widokowy | Wysoki standard |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

800 000 zł42 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament 42,5 m2 | 2 Pokoje | 4 Piętro | Winda | Czynsz 500 zł | Zamknięte Osiedle z Ochroną | Własnościowe z kw | Patio | Cicha i Zielona Okolica | Blisko Trasa S8 | Tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieńkowskiego

Służew,Warszawa

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33m2 usytuowane na Mokotowie przy ulicy Pieńkowskiego. Lokalizacja/budynek: mokotów, ul. S.Pieńkowskiego. Wieżowiec bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Giełdowej Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickensa

Szczęśliwice,Warszawa

1 150 000 zł68 m² 16 835 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie z niezwykłym widokiem - 3 pokoje z oddzielną, przestronną kuchnią i dużą loggią, na 11 piętrze budynku tuż przy Parku Szczęśliwickim. Adres: ul. Dickensa 29 Jakie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

749 900 zł38 m² 19 734,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Jeżeli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia blisko Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego to ta oferta może być idealna dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Ludowej

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 800 zł47 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania o powierzchni 47 m2, które składa się z: 1. pokoju 1 2. pokoju 2 3. oddzielnej kuchni 4. łazienki z prysznicem 5. przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 247 000 zł58 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bemowo I Sprzedaż I 3 pokoje I Nowe I Apartamentowiec I ul. Narwik 16 I Marvipol Zamieszkaj w designerskim apartamencie, w nowoczesnym 7- piętrowym Apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białołęka,Warszawa

443 000 zł34 m² 13 145,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z widną, osobną kuchnią. Lokal ma powierzchnię 33,7 m2, usytuowany jest na 1 piętrze budynku 5 piętrowego z windą z 2001 roku, jest zadbany, czysty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

645 000 zł32 m² 20 437,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie, znajdujące się w najbardziej pożądanej lokalizacji w ścisłym centrum, przy ul. Hożej, w sąsiedztwie Placu Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

469 000 zł38 m² 12 506,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie - 2 pokoje z balkonem i piwnicą. Idealne dla osób szukających inwestycji lub własnego miejsca do zamieszkania. Najważniejsze atuty: * Do własnej aranżacji * Balkon *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł40 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w starej kamienicy na ul. Narbutta, przy skwerze Słonimskiego. Mieszkanie znajduje się na ostatnim, trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Platynowa

Wola,Warszawa

3 900 zł35 m² 111,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Bezpośrednio wynajmę 2 pokoje z osobną kuchnią. Mieszkanie umeblowane, w dużym pokoju: rozkładana kanapa (zostanie dostarczona w najbliższy czwartek), 2.