dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

825 000 zł42 m² 19 879,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowe mieszkanie W zielonej części warszawy Ciche | Funkcjonalny układ | Wysoki standard | Gotowe do zamieszkania | Idealne dla pary lub singla Przytulne i jasne mieszkanie, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

1 245 000 zł70 m² 17 903,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Centralne biuro sprzedaży mieszkań 0% pcc bez prowizji 3-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze o powierzchni 69,54 m2 z balkonem (5.27 m2) w nowoczesnej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 620 zł37 m² 70,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Wygodna i funkcjonalna Kawalerka doskonała opcja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okularowa

Gocławek,Warszawa

954 740 zł65 m² 14 645,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3 pokoje 65,19m2 do nabycia bez prowizji w gotowym etapie inwestycji w sąsiedztwie skm Gocławek. Ekspozycja wschodnia i wysokie okna gwarantują świetne doświetlenie mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bródnowska

Praga-Północ,Warszawa

649 000 zł47 m² 13 703,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Narożne Mieszkanie na Pradze-Północ w bloku z 1980 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 przy ul. Bródnowska składające się: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni Pokoju Łazienki Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

790 000 zł56 m² 14 221,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie z dwoma, nieprzechodnimi pokojami i odrębną kuchnią z oknem, położone na warszawskiej Pradze Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

1 350 000 zł48 m² 27 973,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulny apartament Z ogródkiem W sercu woli Atrakcyjna lokalizacja | Wysoki standard wykończenia | Przemyślany projekt | Cichy ogród | Doskonała inwestycja ***** standard: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

2 380 zł27 m² 88,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 27 mkw. Mieszkanie znajduje się na trzecim (z sześciu) piętrze kamienicy z lat 50-tych, zlokalizowanej na strzeżonym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

795 000 zł57 m² 14 060,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

To może być Twoje Pierwsze Mieszkanie z Charakterem Ciche, zielone, gotowe na Nowy Start! Encyklopedyczna 16 Młociny / Bielany 2 pokoje | narożne | widok na zieleń | miejsce w garażu | idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Praga-Południe,Warszawa

679 000 zł53 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 53,35 m zlokalizowane przy ul. Okulickiego (praga-Południe). Lokal znajduje się na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

4 400 zł72 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy ul. Krasińskiego/ Żoliborz mieszkanie Mieszkanie dwustronne, usytuowane na 3 piętrze. Okna wychodzą na zielone, ciche podwórze i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

483 000 zł33 m² 14 689,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Spacerem do przystanku autobusowego/pkp 4 minuty Warszawa Toruńska 25 min do Centrum komunikacją miejską! zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc układ mieszkania: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Żerań,Warszawa

673 000 zł53 m² 12 669,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapytaj mnie o podobne oferty w okolicy Białołęka to zielona i rodzinna dzielnica, która zachwyca bliskością natury i doskonałą, stale rozwijającą się komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 599 000 zł82 m² 19 619,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 4 pokoje na Mokotowie Ul. Bokserska - wysoki standard, nowy blok, dwa miejsca parkingowe! Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,50 m , położone na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

1 139 000 zł58 m² 19 536,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym na Bemowie. Osiedle unikatowe w skali Warszawy - otoczone jest parkiem z 3 stron :) i ma bezpośrednie wyjście do parku, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielecka

Sielce,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu od zaraz 2-pokojowe mieszkanie O pow. 38 m2 na mokotowie, przy ul. Sieleckiej blisko metra pole mokotowskie. Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Mokotów, w części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

390 000 zł32 m² 12 048,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż prosperujący apartament na wynajem nie przegap okazji! Wyjątkowa inwestycja w Warszawie! Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem na wynajem lub własne użytkowanie? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krajewskiego

Żoliborz,Warszawa

710 000 zł42 m² 16 904,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42 m2, odnowione, położone na 3 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Rozkład mieszkania: pokój dzienny, oddzielna widna kuchnia, sypialnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

570 000 zł50 m² 11 332 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50,3 m , położone zaledwie 3 minuty spacerem od stacji Metro Trocka na warszawskim Targówku. Dzięki świetnej lokalizacji to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,5 m2 na 7 piętrze w budynku 10 p. Znakomite dla studenta lub pary. Stan do zamieszkania. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świeżo wyremontowane, przestronne mieszkanie o powierzchni 57,5 m , zlokalizowane na 6. (ostatnim) piętrze w budynku z windą przy ul. Zaborowskiej 1C w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

530 000 zł24 m² 22 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż kameralne studio o powierzchni 24 m zlokalizowane w cichej oficynie przy ul. Narbutta 20 na Starym Mokotowie. Kamienica Szpilfogiela i Kinmana to perła luksusowego modernizmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

5 000 zł61 m² 82,12 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Na wynajem 3-pokojowy apartament świeżo po remoncie w znakomitej lokalizacji - w nowoczesnym budynku przy ul. Siedmiogrodzkiej 1. Blisko stacja metro Rondo Daszyńskiego 3 minuty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

1 060 458 zł72 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

WE speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 180 000 zł68 m² 17 378,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67,9 m2 na pograniczu woli/śródmieścia przy ulicy Ogrodowej. Na w/w powierzchnię składają się: - 3 przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 735 000 zł90 m² 19 277,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Opiekun oferty tel. Elegancki, jasny apartament o praktycznym układzie, położony w prestiżowym budynku z uznaniem architektonicznym. Lokalizacja w sercu Warszawy, znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pratulińska

Targówek,Warszawa

599 000 zł35 m² 17 114,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 34,5 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskim Targówku ul. Pratulińska 10. Mieszkanie znajduje się na wyższym parterze trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gocław,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Digital Broker prezentuje na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Słoneczny Stok, przy Al. Stanów Zjednoczonych 32. Nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kawy

Bemowo,Warszawa

3 700 zł104 m² 35,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie jest bez mebli. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 103.76m2 salon, 2-sypialnie, kuchnia, łazienka, wc, hol, korytarz. Część dzienna - otwarta, duży salon - 35 m2 z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

470 000 zł29 m² 16 041 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:30 Na sprzedaż w pełni wyposażona kawalerka tuż przy przystanku Reduta Wolska. Lokal jest obecnie zarządzany przez firmę zarządzającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

750 000 zł41 m² 18 292,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Avenue Estate prezentuje mieszkanie na sprzedaż w kameralnym, 2-piętrowym apartamentowcu w świetnej lokalizacji, przy ul. Kostki Potockiego na Wilanowie, tuż obok Pałacu i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 440 000 zł73 m² 19 851,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Niepowtarzalna oferta na Woli! 3 pok., 72,54 m , klimatyzacja, 3 miejsca parkingowe, 2 komórki, gotowe do zamieszkania! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł69 m² 23 909,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m , zaprojektowane przez renomowaną pracownię architektoniczną, położone na parterze w nowoczesnym budynku na osiedlu Wiślany Mokotów.