dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 407 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 407 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Bielany,Warszawa

2 200 zł18 m² 122,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! tylko umowa najmu okazjonalnego! Metro Słodowiec 1 min. Obok pełna infrastruktura - sklepy, usługi, szkoły, restauracje, kawiarnie, bazarek, przychodnia, siłownia, ścieżki rowerowe itp. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na ul. Nalewki o powierzchni 44 m2 położone na 2 piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu z 2000 roku. Składa się z salonu, umeblowanego i wyposażonego aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bielany,Warszawa

1 150 273 zł93 m² 12 399,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Nie szukaj kompromisów między życiem w mieście a własnym domem. Ten apartament to unikalna, dwupoziomowa przestrzeń, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 950 zł43 m² 91,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni około 43m2 na granicy Żoliborza i Śródmieścia - rejon bardzo popularnego osiedla Żoliborz Artystyczny. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na pierwszym piętrze w budynku z windą na warszawskim Bródno. Mieszkanie składa się z: salonu sypialni osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gibalskiego

Młynów,Warszawa

449 000 zł23 m² 19 539 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23 m , położona na 4. piętrze (bez windy) w odnowionej kamienicy na warszawskiej Woli (młynów). Lokal znajduje się w nadbudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jałtańska

Mokotów,Warszawa

659 000 zł53 m² 12 481,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Jałtańskiej 7 mieszczące się na dziewiątym, przedostatnim piętrze budynku z 1975 roku. Na powierzchni 52,8 m2 znajdują się: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 129 999 zł48 m² 23 789,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkani zlokalizowane przy ul. Kaliny Jędrusik składające się z: - salonu - sypialni - oddzielnej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju - tarasu Funkcjonalny, przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nigdy wcześniej niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane na 8. piętrze (ostatnim) w nowoczesnym budynku z 2025 roku, zlokalizowanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

720 000 zł43 m² 16 670,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

43 m kw, 2 pokoje, balkon + garaż / ursus Doskonała lokalizacja: ulica Posag 7 Panien w modnej części Ursusa. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w nowoczesnym budynku, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majowa

Bródno,Warszawa

670 000 zł54 m² 12 523,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - 53,5 m2, 3 pokoje z balkonem i komórka lokatorską, warszawa targówek/bródno, ul. Majowa - Metro bródno - tylko 600 m!. Przestronne, funkcjonalne mieszkanie O bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mościcki Nieruchomości oferuje do wynajmu nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym budynku z 2018 roku, które łączy w sobie wielkomiejską wygodę z ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

750 000 zł46 m² 16 269 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż: mieszkanie z panoramicznym widokiem - Plac Unii Lubelskiej, 15. piętro Wyjątkowa oferta w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy - tuż przy Placu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

1 100 000 zł57 m² 19 332,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jeżeli szukasz mieszkania 2-pokojowego, które ma **komfortowy metraż, balkon i otwartą przestrzeń za oknem**, ta oferta może być dobrą propozycją. Mieszkanie ma **56,9 m i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Warszawa

960 000 zł44 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Rezerwacja! Szanowni Państwo polecam mieszkanie w historycznej kamienicy na zamkniętej posesji. Magiczne miejsce na Nowym Mieście. Kilka minut spacerem do Rynku Starego Miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Czerniaków,Warszawa

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Powierzchnia: 54,00 m Piętro: 4 z 12 Rok budowy: 1977 Forma własności: pełna własność Czynsz administracyjny: (do uzupełnienia, jeśli znasz) budynek I osiedle Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Za Żelazną Bramą,Warszawa

815 000 zł55 m² 14 924 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 54,61m2 zlokalizowany w Warszawie na Woli. Osiedle " Za Żelazną Bramą " , budynek znajduje się w spokojnej i cichej okolicy przy brukowanej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, klasyczne mieszkanie w kamienicy. Przestronna i w pełni wyposażona kuchnia (brak zmywarki), duży salon z balkonem wychodzącym na ogródek, sypialnia z tapczanem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brechta

Nowa Praga,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,47 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Praga Północ | 2 pokoje | blisko metra Dworzec Wileński | po remoncie | 38 m najem okazjonalny Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie na Pradze Północ przy ul. Brechta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne i eleganckie 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu La Lumiere gotowe do wynajęcia. Położone jest znakomicie wewnątrz osiedla, gdzie jest bardzo cicho i piękna zieleń wręcz wchodzi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

759 000 zł62 m² 12 241,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4 pokoje / W świetnie skomunikowanej części Ursusa / Stacja pkp Ursus Niedźwiadek 5 minut spacerem / Piwnica 2 m2 / Balkon 1,5 m2 Ustawne oraz rozkładowe mieszkanie, 4 pokojowe, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemiatycka

Jelonki,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 027 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przytulne widne i ustawne 3 Pokoje z klimatyzacją i balkonem na parterze Prezentujemy widne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem w pobliżu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

1 299 000 zł78 m² 16 653,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe, jasne i ustawne mieszkanie na sprzedaż, położone na warszawskich Włochach, przy ul. Krańcowej. To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób ceniących komfort i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Frascati

Śródmieście Południowe,Warszawa

10 800 zł80 m² 135 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa okazja do wynajęcia reprezentacyjne, trzypokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych i historycznych części Śródmieścia Południowego przy ul. Frascati 1. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem zlokalizowane jest w samym sercu Saskiej Kępy przy ul. Lizbońskiej. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z przedpokoju, salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barska

Ochota,Warszawa

1 370 000 zł73 m² 18 642 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia od właściciela. Proszę biura nieruchomości o niekontaktowanie się w sprawie pośrednictwa. Nie wyrażam zgody na kopiowanie treści ani zdjęć ogłoszenia. Z wielką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy tuż przy Placu Konstytucji. Powierzchnia ok. 70 m2. Mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w kamienicy z windą. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Las Bielański,Warszawa

495 000 zł33 m² 14 927,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,16 m , położone przy ul. Broniewskiego 97 na warszawskich Bielanach, w spokojnej i zielonej części dzielnicy. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Żoliborz,Warszawa

539 000 zł29 m² 18 522,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferujemy jasną, świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną przy ul. Broniewskiego 21 w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiego Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

928 000 zł38 m² 24 286,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 38,21 m, położone na trzecim piętrze apartamentowca. Wysoki standard, całodobowa ochrona, recepcja. Wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymczaka

Czyste,Warszawa

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalna i przestronna kawalerka (34m2) na bliskiej Woli przy ul. Szymczaka. W cenie najmu miejsce postojowe. Mieszkanie położone na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

779 000 zł66 m² 11 721,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne, bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 66,5 m , położone na 1. piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 2002 roku, na zamkniętym i zadbanym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

1 000 000 zł68 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Funkcjonalne i wygodne mieszkanie położone na 1-szym piętrze nowoczesnego 3-piętrowego budynku z 2011 roku, zbudowanego z cegły silikatowej (doskonała izolacja akustyczna, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 roku przy ul. Marywilskiej 71 w Warszawie. Lokal posiada duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na parterze w kamienicy na bliskiej Woli (nowolipki 28). Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z: sypialni: - łóżko podwójne - 3 komody - półka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Bielany,Warszawa

905 000 zł50 m² 18 209,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferta na zasadach wyłączności Dwupokojowe, komfortowe mieszkanie w nowoczesnym budynku z całodobową ochroną z 2013 roku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

11 500 zł90 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

90 metrowy apartament Z ekspozycją na trzy strony świata | znakomita lokalizacja | basen I siłownia Prezentujemy Państwu niepowtarzalny i przestronny 90-metrowy Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

650 000 zł37 m² 17 682,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 36,76 m , położone w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części warszawskiej Woli. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście Południowe,Warszawa

960 000 zł37 m² 25 668,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku bez windy przy ul. Wilczej 22a w warszawskim Śródmieściu. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne