dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podwale

Śródmieście,Warszawa

3 799 zł30 m² 126,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Urocze, gustownie urządzone na starówce, przy Kolumnie Zygmunta! - Zabytkowa Kamienica - Podwale / Krakowskie Przedmieście na wynajem elegancko urządzony mini-apartament o pow. ok. 30 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

685 000 zł34 m² 19 855,10 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania piękne kawalerka o powierzchni 33,8m2 Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 13-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -pokoju połączonego z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

1 902 005 zł123 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Charakterystyka >stan deweloperski >mieszkanie o powierzchni 122,71 m2 >jasne >komfortowe >mieszkanie jest dobrze doświetlone >wysokie okna >z aneksem kuchennym >włoskie Tarasy to kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

360 000 zł36 m² 9 890,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie o powierzchni 36,5m2, 1 pokojowe z oddzielną widną kuchnią, balkonem i komórką lokatorską. Usytuowane jest na Białołęce, przy ul. Skarbka z Gór na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

4 400 zł60 m² 73,83 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się na 3. piętrze w budynku z 2020 roku, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Komputerowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grochów

Grochów,Warszawa

6 350 000 zł510 m² 12 445,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:23

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż k amienica ( 15 mieszkań) w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 458,34 m2 (pow. całkowitej 510,22 m2) zlokalizowana na działce o powierzchni 450 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

729 000 zł71 m² 10 267,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Pragnę zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Rakowiec

Rakowiec,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio 38 mkw z balkonem, umeblowane na Ochocie: pokój 29,8 mkw z aneksem kuchennym 5,9 mkw i wyjściem na loggię 4,3 mkw - strona pd-wsch z widokiem na park Forty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

830 000 zł56 m² 14 821,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Mokotowie do wprowadzenia 10 min spacerem Łazienki Park Budynek z 2003 r, cegła Ciche, wszystkie okna wychodzą na wewnętrzne podwórko gdzie również mieszkańcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

2 200 zł28 m² 78,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Niezwykle urokliwa kawalerka tuż przy Lesie Kabackim! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe w wyremontowanej kamienicy na Mokotowie Do metra Pole Mokotowskie 5 min pieszo Kamiennica przedwojenna z 1934 r, cegła Duże możliwości aranżacyjne Wysokość 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

892 000 zł75 m² 11 960,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujesz od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc. Zapytaj o wykończenie mieszkania pod klucz. Mieszkanie z tarasem 40 mkw. Świetnie skomunikowana inwestycja z innymi dzielnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworzyńska

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł109 m² 73,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Niepowtarzalny apartament o pow. 109m2 usytuowany na czwartym piętrze eleganckiej, modernistycznej kamienicy z lat 30-tych (z windą). Budynek został zaprojektowany przez Stanisława Pianko -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Grochów

Grochów,Warszawa

370 000 zł27 m² 13 474,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 27,46 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, w trzypiętrowej kameralnej kamienicy (15 mieszkań) w dzielnicy Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

635 500 zł45 m² 14 229,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe do odbioru! Funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 58,61 mkw już może być Twoje. - duże panoramiczne okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Grochów,Warszawa

290 000 zł20 m² 14 492,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 20,01 m2, zlokalizowane na parterze w trzypiętrowej kameralnej kamienicy (15 mieszkań) w dzielnicy Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

450 000 zł33 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 1-pokojowe z balkonem, o powierzchni 32,6 m , parter w 6-piętrowym budynku z 2001roku zlokalizowane- warszawa, bemowo, ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Brożka

Wola,Warszawa

328 000 zł26 m² 12 424,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Kawalerka pod wynajem lub na pierwsze mieszkanie! Świetnie zlokalizowana pod względem komfortu dojazdu w każdą część miasta. Do Metra Księcia Janusza i tramwaju - 1 przystanek autobusem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

809 000 zł62 m² 12 964,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty tel. Narożne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 62,4 m2 z dużym ogródkiem na Bemowie Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie wizualnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 579 200 zł81 m² 19 542,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Dolnym Mokotowie czeka na Ciebie i Twoją rodzinę. Salon 19,08 mkw. Kuchnia 10,21 mkw. Trzy sypialnie od 10,10 do 12,42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Praga-Północ,Warszawa

511 000 zł46 m² 10 989,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do kupna mieszkania usytuowanego w prestiżowej części Pragi Północ. Najlepiej skomunikowane miejsce w całej Warszawie. Mieszkanie o pow. 46,5 mkw. z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klasyczny penthouse z tarasem w centrum miasta. Lokalizacja: ścisłe centrum Warszawy. Osiedle ogrodzone, monitorowane, zamknięte i strzeżone. W okolicy pełna infrastruktura.Tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

437 500 zł35 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwu-pokojowe, w budynku z 2020 roku z windą , w którego skład wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz balkon o pow. 4,75m2. Zupełnie nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

817 000 zł43 m² 19 053,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,98 m2 usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2016 roku. Osiedle jest chronione. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

739 000 zł51 m² 14 377,40 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w doskonale skomunikowanej części Warszawy na Woli przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie: powierzchnia: 51,4m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

495 000 zł39 m² 12 669,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przestronna kawalerka na bliskiej Woli. Duży- ustawny pokój z wydzieloną wnęką sypialną, widna kuchnia, łazienka z prysznicem oraz przedpokój z szafą. Lokal w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

435 000 zł34 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,50 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku z płyty bez windy z 1964 roku-Warszawa, mokotów, fr.Joliot Curie. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

412 000 zł32 m² 12 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Świetna lokalizacja, 1 pokój z kuchnią lub 2 pokoje z aneksem kuchennym. Sprzedam bezpośrednio kawalerkę o powierzchni 31,85 m2. Mieszkanie składa się z pokoju (16,0 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

738 150 zł44 m² 16 598,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Idealne pod wynajem mieszkanie na Woli. Powierzchnia 44,47 mkw. Salon z aneksem 28,92 mkw. Sypialnia 11,56 mkw. Blisko komunikacji miejskiej :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 525 000 zł85 m² 17 941,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedajemy: mieszkanie na ostatnim piętrze, trzy pokojowe z dużym, jasnym salonem, z którego możemy wyjść na idealnie zaaranżowany taras o powierzchni 70 m2. Otwarta na salon wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Służewiec

Służewiec,Warszawa

537 800 zł43 m² 12 507 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pragnę zaprezentować Państwu klasyczne mieszkanie dwupokojowe. z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartłomieja

Mokotów,Warszawa

515 000 zł47 m² 11 027,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Służewiec , przytulne 3- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1. piętrze w 4- piętrowym budynku z lat 70. Na powierzchnię 46,7 m2 składa się pokój dzienny z wejściem do sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł42 m² 73,81 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem elegancki, słoneczny, nowocześnie urządzony apartament zlokalizowany przy ulicy Jana Nowaka Jeziorańskiego 4 na Gocławiu w dzielnicy Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

5 500 zł74 m² 74,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa Mokotów | Mokotów ul. Kłobucka | Mieszkanie na Mokotowie | Mieszkanie na Wynajem | Mieszkanie z Garażem | Mieszkanie z Ogródkiem prosimy O dokładne zapoznanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

430 000 zł38 m² 11 316 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w doskonałej lokalizacji tuż obok Parku Bródnowskiego oraz nieopodal stacji metra Bródno. Nieruchomość o powierzchni 38m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 270 zł32 m² 70,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: warszawa, praga-Północ, ul. Jagiellońska tuż przy pl. Hallera 2 piętro, blok z windą powierzchnia: 32m^2 -pokój ok. 17m^2 -osobna kuchnia ok. 8,9m^2 -łazienka ok 2,7m^2 -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

435 000 zł35 m² 12 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na Starym Mokotowie, 600 metrów od Metra Wierzbno. Cisza i spokój nawet przy otwartych oknach! Możliwość zakupu na kredyt! Zalety: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

1 450 000 zł85 m² 17 066,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Stare Powiśle mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w przedwojennej kamienicy z 1927 roku. Mieszkanie o pow. całkowitej 84,96 m2 do remontu, położone na 1-piętrze w 5-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Keniga

Ursus,Warszawa

449 000 zł48 m² 9 315,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,2m2, usytuowane na ostatnim piętrze w niskim bloku zlokalizowane -warszawa - Ursus -niedźwiadek. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon (ok. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

369 000 zł24 m² 15 123 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 24,40 m2,metro, bielany ul.Wrzeciono Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

5 900 zł146 m² 40,41 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokalizacja/budynek: nowoczesny, bardzo zadbany budynek na Mokotowie. W budynku pomieszczenie zabaw dla dzieci, salka gimnastyczna, sala recepcyjna, bilard. zapewniona ochrona i monitoring Nieopodal.