dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł47 m² 81,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Oferujemy Państwu wyjątkową okazję wynajmu mieszkania położonego w sercu miasta, naprzeciwko imponującego wieżowca Varso. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

3 700 zł43 m² 86 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Do wynajęcia klimatyczne, ładne, ciche 2 pokojowe mieszkanie z 2018 roku, na 2 piętrze z loggią. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Zostało odświeżone. Budynek 7-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

553 000 zł40 m² 13 794 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Dewelopera tel. Apartamenty położone w atrakcyjnej lokalizacji - na granicy Białołęki, tarchomin i Żerania; bardzo dobry dojazd do centrum Warszawy oraz Metra Młociny - 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

930 550 zł50 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z pięknym, urokliwym, słonecznym mieszkaniem wykończonym w wysokim standardzie na Mokotowie z bardzo dużym ogródkiem! Atuty oferty: - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia pięknie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni ok. 43 m2 znajdujące się na 3 piętrze apartamentowca z 2024 roku. Mieszkanie dwupokojowe (salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

855 000 zł48 m² 17 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wszystkie dokumenty do sprzedaży gotowe, co zapewnia szybką transakcję! Gotowe do zamieszkania już dziś! 0% prowizji - sprzedaż bezpośrednia Eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

895 700 zł53 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie położone na pograniczu dzielnic Wola i Żoliborz, dojazd do centrum biznesowego na Woli zajmuje zaledwie 5 minut,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

749 900 zł60 m² 12 498,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60m , zlokalizowane na parterze w czteropiętrowym budynku na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie jest idealne dla rodzin, par lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Centrum,Warszawa

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie W centrum Z pięknym widokiem na panoramę warszawy budynek: budynek wybudowany w 1969 roku położony tuż przy Placu Trzech Krzyży, przy ul. Mokotowskiej. Kamery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Uboczu

Kabaty,Warszawa

3 200 zł47 m² 67,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pragnę zaprezentować Państwu słoneczne mieszkanie dwupokojowe. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Na Uboczu 20 - Ilość pokoi: 2. - powierzchnia: 47,2 m . - piętro: 6/10. - rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

589 000 zł38 m² 15 467,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do obejrzenia mieszkania w budynku z 2010 roku, znajdującego się w prężnie rozwijającej się dzielnicy jaką są Bielany. Dużo powstających nowych osiedli, tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pieńkowskiego

Mokotów,Warszawa

2 800 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, prezentujemy jasne, przytulne mieszkanie 33 m2, 1 pok., zlokalizowane przy ul. Pieńkowskiego 4. Mieszkanie znajduje się w doskonałym położeniu na prestiżowym i biznesowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 165 000 zł56 m² 20 729,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Jeśli poszukujesz klimatycznego mieszkania w zielonej części Mokotowa, to właśnie takie miejsce. Mieszkanie rozkładowe- dwustronne o powierzchni 56,2 m2 w kompleksie budynków Puławska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

849 999 zł51 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Piękny widok na centrum Warszawy! Ostatnie piętro z tarasem Mieszkanie 51,10m na Górnym Mokotowie Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,10m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gocław,Warszawa

1 900 000 zł101 m² 18 811,90 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, pięciopokojowe mieszkanie z urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

16 000 zł131 m² 122,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, przestronny apartament na wynajem, położony na prestiżowym osiedlu na warszawskim Powiślu. To miejsce, gdzie elegancja łączy się z nowoczesnością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Praga-Południe,Warszawa

600 000 zł37 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie w spokojnej okolicy, blisko metra, dobry dojazd do centrum, pośrednikom dziękuję. Ogłoszenie dodane do 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

980 000 zł71 m² 13 802,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania (70,38 mkw) w inwestycji dewelopera Murapol z 2015 r. przy ul. Berensona. Osiedle: kameralne osiedle w zielonym otoczeniu Białołęki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

1 356 000 zł57 m² 23 987,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. To wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort, dostępność do metra i bliskość wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Grochów,Warszawa

869 000 zł46 m² 18 760,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność prezentować 3-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe (grochów). Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

900 000 zł48 m² 18 907,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Witam serdecznie Państwa, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

5 900 zł65 m² 90,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe klimatyzowane mieszkanie położonego przy ul.Brylowska 2, w prestiżowej i urokliwej części Woli. Dostępne od 27/11. Układ Mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bródno,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! *** nowe dwupokojowe z balkonem ul. Rembelińska *** Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 metrów kwadratowych położone na czwartym piętrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tomcia Palucha

Skorosze,Warszawa

719 000 zł41 m² 17 536,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 40,40 m2 znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym w bloku z 1964 roku. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płużańska

Włochy,Warszawa

6 800 zł120 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowy Apartament na Włochach o powierzchni 120 mkw, składający się z : - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - sypialnia - sypialnia - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ateńska

Praga-Południe,Warszawa

729 000 zł47 m² 15 510,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o pow. 47m2 na Saskiej Kępie. Cicha zielona okolica, a jednocześnie świetnie skomunikowany punkt. Prezentowana nieruchomość składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pohulanka

Elsnerów,Warszawa

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55 m2 na Osiedlu Wilno na Targówku. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze trójkondygnacyjnego budynku (z windą) z garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterewicza

Praga-Południe,Warszawa

620 000 zł53 m² 11 722,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Szanowni Państwo, na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe, ustawne mieszkanie położone przy parku i jeziorze "balaton" na Gocławiu (praga Południe). Na lokal składają się trzy pokoje (o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Czyste,Warszawa

1 895 000 zł42 m² 45 662,60 zł/m²

 

Piętro:24/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłego mieszkania w ekskluzywnej inwestycji Towarowa Towers, usytuowanej w nowym centrum biznesowym Warszawy, w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szafrańców

Białołęka,Warszawa

451 560 zł28 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na białołęce przy galerii północnej Kawalerka usytuowana na czwartym piętrze z korzystnym układem o powierzchni 28,40m2 z przynależnym balkonem 5m2. Ekspozycja lokalu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

749 000 zł54 m² 13 870,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wygodne 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja na wynajem (także na pokoje). Budynek: budynek 10 piętrowy z połowy lat 70 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Praga-Południe,Warszawa

700 000 zł45 m² 15 524,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

I nowa inwestycja na pradze - południe I Biuro Sprzedaży tel. Apartamenty położone w cichej a zarazem nowoczesnej części Pragi - Północ, przy planowanej stacji metra: stacja Mińska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Capri

Stegny,Warszawa

849 000 zł64 m² 13 328,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Wyobraź sobie życie w przestronnym, przyjaznym miejscu, gdzie każdy członek rodziny znajdzie swój azyl. Miejsce, gdzie dzieci mogą biegać i bawić się na świeżym powietrzu, a Ty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

1 490 000 zł59 m² 25 340,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Prezentujemy luksusowo wykończony apartament na sprzedaż o powierzchni 58,80m2, w przedwojennej kamienicy tuż obok praskiego Centrum Koneser. Lokalizacja Apartament mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, prezentujemy nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Mokotów, przy Alei Wyścigowej 14a. Nieruchomość o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płatnicza

Bielany,Warszawa

670 000 zł40 m² 16 543,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Starych Bielanach w zadbanej kamienicy z 1950 roku przy samym Placu Konfederacji. W bliskiej odległości zabytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klinkierowa

Ochota,Warszawa

670 000 zł39 m² 16 984 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: ta oferta tylko u nas! Jeśli szukasz gotowego lokalu mieszkalnego dla siebie i swojej rodziny lub w celach inwestycyjnych pod wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wilczycka

Włochy,Warszawa

899 000 zł56 m² 16 054 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Niezmiernie miło mi, przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na warszawskich Starych Włochach przy ulicy Wilczyckiej o powierzchni 56m2. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tolkiena

Mokotów,Warszawa

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem przytulne, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54m2 usytuowane w Warszawie przy ul. Tolkiena. Mieszkanie składa się z: - dwóch oddzielnych zamykanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

825 000 zł41 m² 20 200,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie: dwupokojowe, jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, wykończone z dużą starannością, materiałami o wysokiej jakości. Powierzchnia mieszkania wynosi 40,84m2 w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Warszawa

2 900 zł38 m² 77,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję klimatyczne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 37,5 mkw zlokalizowane na warszawskim śródmieściu przy ul. Podole 19. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w kamienicy bez windy.