dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 935 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 935 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

660 000 zł56 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór 21a. Kluczowe informacje: - mieszkanie 2 pokoje z balkonem - Klimatyzacja - Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodziny Połanieckich

Chomiczówka,Warszawa

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 60m2, piętro 2/7 z windą w budynku z 2015r. przy ul. Rodziny Połanieckich, bielany Chomiczówka. Ciche, jasne, przestronne, idealne dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Gocław,Warszawa

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w Kamienicy - Urokliwa i spokojna części Warszawy na Pradze Południe / Gocławek / Olszynka Grochowska Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny, usytuowany w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 800 000 zł68 m² 26 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z propozycją apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Lokal wykończony jest wysokiej jakości materiałami w z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława

Fort Bema,Warszawa

5 300 zł104 m² 50,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta godna polecenia! Do wynajęcia od zaraz- dwustronny apartament z dwoma balkonami, bezpośrednio przy parku Fort Bema. Pożądana lokalizacja. Mieszkanie po remoncie- świeżo malowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Barska

Stara Ochota,Warszawa

530 000 zł23 m² 22 795,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować Państwu doskonałą nieruchomość pod inwestycje, albo pierwsze lokum. Jasne mieszkanie o powierzchni 23,25 m2, położone przy ul. Barskiej , na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł36 m² 80,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

/wynajem mieszkania/praga-południe/2-pokoje/z balkonem/36 m2/ Szukasz mieszkania, w którym szybko rozpakowujesz walizkę i zaczynasz wygodnie mieszkać? To 2-pokojowe, mieszkanie (36 m ) ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł31 m² 116,13 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zgrabne widokowe mieszkanie z balkonem aneksem kuchennym oraz aneksem sypialnianym usytuowane w nowoczesnym apartamentowcu. Dla pary lub pary studentów. Mieszkanie jest w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

959 000 zł70 m² 13 737,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,81 m2 znajdujące się przy ul. Aluzyjnej 19 na Warszawskiej Białołęce. Lokalizacja: - warszawa ul. Aluzyjna 19 - Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łokuciewskiego

Bemowo,Warszawa

769 000 zł45 m² 17 085 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i komórką na warszawskim Bemowie przy ul. Łokuciewskiego 4. Pierwotnie było to mieszkanie 2 pokojowe ale z części salonu została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

699 000 zł41 m² 17 048,80 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

parking za szlabanem po remoncie Sady Żoliborskie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Elbląskiej (sady Żoliborskie, warszawa). Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

12 000 zł70 m² 171,43 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak ua|eng|ru Zostań pierwszym najemcą! designerskie mieszkanie W prestiżowej inwestycji przy porcie praskim Ponadczasowy design | Dwie sypialnie | Klimatyzacja | Miejsce parkingowe |metro |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

577 000 zł34 m² 16 817,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,31 m , zlokalizowane na Białołęce, w pobliżu Galerii Północnej, w inwestycji realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Orzeszkowej

Ochota,Warszawa

2 950 zł32 m² 92,19 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne studio W rezydencji eliza na ochocie Nowoczesne wykończenie | Kameralne osiedle | 5 minut do Parku Szczęśliwickiego | W pełni wyposażone studio ***** rozkład pomieszczeń: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

1 340 000 zł77 m² 17 386,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowy apartament 77 m? na Mokotowie Solidny blok, atrakcyjna cena Na sprzedaż komfortowy, dwustronny apartament na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu renomowanego dewelopera Ronson, wyróżniający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł33 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna Kawalerka z Widokiem na Zieleń Praga-Południe, ul. Komorska. Mościcki Nieruchomości oferuje do wynajmu wyremontowane, jasne, ciche i świetnie skomunikowanego mieszkania w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy Metrze Płocka - gotowe do zamieszkania Do wynajęcia piękne, w pełni umeblowane mieszkanie położone tuż przy nowo wybudowanej stacji Metra Płocka. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 950 zł42 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Małe zwierzęta są akceptowane. Umowa zwykła, nie najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sadyba,Warszawa

830 000 zł47 m² 17 659,60 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,9m położone na 7 piętrze budynku 9 piętrowego w Warszawie. Rok budowy 2008. ul. Konstancińska w bliskim sąsiedztwie galerii Sadyba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

675 000 zł28 m² 24 245,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Muranów | Metro | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe i perfekcyjnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 27,84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

2 130 000 zł87 m² 24 482,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament, łączący w sobie nowoczesny design i luksusowy standard, oferujący wygodę, elegancję oraz przestrzeń dla najbardziej wymagających. Apartament wyróżnia się starannym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

5 600 zł50 m² 112 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem elegancki apartament z recepcją i przestronnym lobby usytuowany na 3/6 piętrze nowoczesnego budynku z 2010 r. w samym centrum Warszawy przy ul. Pięknej. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzyżanowskiego

Wola,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, ciche i jasne mieszkanie świeżo po remoncie (60 m2) usytuowane na 3 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2000 roku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche mieszkanie po remoncie usytuowane na ostatnim 6 piętrze zamkniętego budynku w samym sercu Mokotowa przy ul. Narbutta. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojciechowskiego

Niedźwiadek,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu jasne, przestronne mieszkanie w Ursusie Niedźwiadku. Najem okazjonalny min. 12 mies. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, gabinetu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

472 000 zł27 m² 17 481,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy wyjątkową ofertę kawalerki położonej w sercu Bródna przy ulicy Bolesławickiej. Bliskość metra, tramwajów oraz pełnej infrastruktury miejskiej sprawia, że jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

520 000 zł33 m² 15 960,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mokotów - prestiżowa lokalizacja Nowoczesny design Bliskość biznesowego serca stolicy Zapytaj o inne oferty z rynku pierwotnego i sprawdź rabaty w jednym miejscu! Spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Stara Praga,Warszawa

1 900 000 zł86 m² 22 129,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Apartament Z duszą W odrestaurowanej kamienicy na starej pradze Odrestaurowana kamienica | W bardzo dobrym stanie | Wysokie 3,4 metry | Doskonała lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

550 000 zł37 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Bielanach w niedalekiej odległości od Metra. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój z aneksem kuchennym: 22,7 m -drugi pokój: 11,3 m idealny jako sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

825 000 zł46 m² 17 799 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń w sercu Nowego Mokotowa - design i funkcjonalność w standardzie Premium Prezentujemy ofertę skierowaną do osób poszukujących balansu pomiędzy wielkomiejską dynamiką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

510 000 zł32 m² 16 057,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

895 000 zł66 m² 13 581,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3-pokojowe mieszkanie z loggią, balkonem i garażem - tuż przy parku Leśnika | 65.90 m | Grochowska, Gocławek Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł122 m² 16 326,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Agencjom dziękujemy! Proszę zainteresowanych o kontakt tylko przez wiadomość sms - będę oddzwaniać. W pracy nie jestem w stanie odbierać telefonów.! na sprzedaż mieszkanie 122,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

769 850 zł52 m² 14 663,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szymańskiego

Wola,Warszawa

435 000 zł22 m² 20 232,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Kompaktowe mieszkanie 21,5 m na Woli - idealne pod inwestycję | blisko metra Rondo Daszyńskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 21,5 m , zlokalizowane w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taśmowa

Służew,Warszawa

1 590 000 zł63 m² 25 122,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie w Osiedle Reset zlokalizowanej na Służewcu, przy ul. Taśmowej (5,8 km od centrum Warszawy), zrealizowanej przez dewelopera Echo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodecka

Bródno,Warszawa

485 000 zł30 m² 16 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż komfortowa, starannie zaprojektowana kawalerka o powierzchni 30 m z przynależną piwnicą (1,5 m ), zlokalizowana w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ochota,Warszawa

712 000 zł49 m² 14 442,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkania w stanie deweloperskim | Ceny od 14 400 /m2 (deweloper w II etapie sprzedaje po 18 000 / m2) | 2 / 3 / 4 pokojowe | Brak podatku pcc mieszkania - Do wyboru jest kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Tarchomin,Warszawa

605 500 zł52 m² 11 599,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż zadbane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2m2 znajdujące się na trzecim, ostatnim piętrze budynku z 2009 roku na osiedlu przy ul. Żeglugi Wiślanej 1. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sienna

Wola,Warszawa

2 500 zł23 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia | kawalerka 23 m | Śródmieście | cicho w centrum Główne atuty nieruchomości Kompaktowa i bardzo funkcjonalna kawalerka położona w samym centrum Warszawy, przy mało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

969 000 zł48 m² 19 979,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Apartament: gotowy do zamieszkania, wyposażony, 2 pokojowy apartament, po generalnym remoncie, zaprojektowany w przemyślany sposób, tak aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę przyszłych.