dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie W pobliżu warszawskiego uniwersytetu medycznego I lotniska W pełni umeblowane i wyposażone | Elastyczne warunki najmu | Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

4 500 zł69 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami | w pełni umeblowane | 2 miejsca postojowe | komórka lokatorska Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

3 890 zł44 m² 88,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

44 m | balkon | miejsce parkingowe | I piętro | w pełni umeblowane | od 1 kwietnia Do wynajęcia nowoczesne w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 800 zł123 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Super oferta - klimatyczne ciche mieszkanie W przedwojennej kamienicy. Dodatkowo miejsce do parkowania auta na wyznaczonym miejscu za szlabanem. Lokal : Powierzchnia całkowita 123 m2; 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rezedowa

Marysin Wawerski,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5m2, na parterze w spokojnej, zielonej części Marysina Wawerskiego. Budynek jest dyskretnie schowany za tujami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sprzeczna

Stara Praga,Warszawa

4 750 zł50 m² 95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 50m2, piętro 4/6 z windą, w budynku z 2018r. przy ul. Sprzecznej, praga-Północ Stara Praga. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

5 650 zł40 m² 141,25 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowy, nowoczesny apartament położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych i dynamicznie rozwijających się części Wola, w okolicy Rondo Daszyńskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Ochota,Warszawa

3 020 zł37 m² 81,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Chciałbym zaprezentować mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą, w sercu warszawskiej Ochoty. To oferta idealna dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | Mokotów | Świetna lokalizacja Na wynajem eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy Mokotowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/ 42 mkw z tarasem. urokliwe, słoneczne mieszkanie-studio z antresolą; pokój dzienny 14 mkw z aneksem kuchennym (wyposażone, umeblowane) i wyjściem na taras 8 mkw (strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 400 zł49 m² 89,80 zł/m²

 

Piętro:15/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Apartament 49 m2 (2 pokoje), 15 piętro, wysoki standard, metro, bezpośrednio Przytulne, dwupokojowe mieszkanie (49 m2) Przestronna strefa dzienna z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 500 zł63 m² 87,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 3-pokojowy apartament z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, położony na warszawskim Wilanowie przy Alei Rzeczypospolitej w Miasteczku Wilanów. Budynek Czteropiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

3 800 zł64 m² 59,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dla tych, którzy chcą stworzyć prawdziwy dom pełen ciepła, spokoju i codziennych, wspólnych chwil Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina będzie mogła naprawdę odpocząć, rozwijać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Centrum,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Nowym Świecie. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub singla, a także dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

4 980 zł69 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe, położone przy ul. Kabacki Dukt 2 na warszawskich Kabatach. Lokal o powierzchni 68,96 m znajduje się w nowoczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 350 zł32 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie jednopokojowe z widną kuchnią 32,0 przy pl. Politechniki w Warszawie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone (nowe agd oraz meble w kuchni) , rtv oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

5 199 zł58 m² 89,64 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Nowoczesne 3 Pokoje na Woli | Ul. Jana Kazimierza | 2 parkingi w cenie Układ i Wyposażenie Mieszkania Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

3 500 zł60 m² 57,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Digital Broker prezentuje na wynajem komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Bemowa, przy ul. Widawskiej 1. Nieruchomość położona w bliskim sąsiedztwie Fortów Bema, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaskowa

Wola,Warszawa

7 600 zł100 m² 76 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament przy Arkadii przestrzeń, komfort i unikalny klimat z kominkiem w sercu miasta. Rozkład: funkcjonalny i przestronny apartament, przy Arkadii, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Pustelnicka

Gocławek,Warszawa

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 27 metrów na Gocławiu przy ulicy Pustelnickiej. Budynek ukończony w 2022 roku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustelnicka

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Internet W cenie| przyjazne zwierzakom | bez prowizji! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m z aneksem kuchennym, położone w nowym, czteropiętrowym budynku. Jasne, z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustelnicka

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa od 6 m-cy | Internet w cenie | Przyjazne zwierzętom | Bez prowizji Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m z aneksem kuchennym, położone w nowym, czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Praga-Północ,Warszawa

1 900 zł21 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Dostępne od 01/02/2025 Kawalerka w kamienicy, przy ul. Skoczylasa Położona na 4. piętrze składa się z pokoju, aneksu kuchennego i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

7 950 zł126 m² 62,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament (126,3 m ) w prestiżowej lokalizacji Mokotowa Stegny Al. Wilanowska Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować na wynajem apartament o powierzchni 126.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł74 m² 101,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w kamienicy | 74 m | Filtrowa | wysoki standard Wyjątkowy apartament o powierzchni 74 m , położony w klimatycznej kamienicy z 1920 roku przy ul. Filtrowej - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o wysokim standardzie, położona w przedwojennej, klimatycznej kamienicy zlokalizowanej w centralnej części Starego Żoliborza. Składa się z otwartej przestrzeni, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł123 m² 81,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Komfortowy, przestronny apartament o powierzchni 123 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Słomińskiego w Warszawie. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordona

Odolany,Warszawa

4 799 zł56 m² 85,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We peak pl, ua, ru, eng Oferuję do wynajęcia komfortowe, mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Ordona w Warszawie. Mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagów

Natolin,Warszawa

2 950 zł42 m² 69,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne, świeżo odnowione mieszkanie o powierzchni ok. 42 m , położone na Ursynowie, ul. Braci Wagów 11 (natolin), budynek z 2003 roku z zadbanym patio. Lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Stary Żoliborz,Warszawa

3 700 zł58 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz mieszkania w samym sercu Starego Żoliborza, w przedwojennej kamienicy ? Czy doceniasz wysokie wnętrze, ponadstandardowo duże okna oraz przestronny widok ? Czy lubisz kiedy zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daniłowiczowska

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł49 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

N a J E M O K A Z J O N A L N Y chcesz zamieszkać W jednej Z najpepszych lokalizacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Waliców

Wola,Warszawa

5 470 zł34 m² 158,55 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mennica Residence I Wynajem I Wola I 2 pokoje I Waliców 11 Mennica Residence, jedno z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Luksusowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 50 m2 w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski MWH Architekci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wileńska

Nowa Praga,Warszawa

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe z miejscem garażowym w inwestycji Wileńska Express na modnej Starej Pradze. Mieszkanie o pow. 35 mkw. składa się z pokoju wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przy promenadzie / nowy apartament / nigdy niezamieszkany / 2 pokoje / wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowy 2-pokojowy Apartament (45m2) z balkonem znajdujący się przy ul. Optyków 1 na Gocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zgierska

Praga-Południe,Warszawa

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* praga - Południe* Zgierska* studio* 20 m2 * balkon * ** do objęcia od zaraz ** * mieszkanie tylko dla osoby pracującej * * umowa najmu okazjonalnego * Oferujemy do wynajęcia zadbane, jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

5 299 zł50 m² 105,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We peak pl, ua, ru, eng Apartament przy Metrze Rondo Daszyńskiego ul. Giełdowa Układ Salon: jasny i ustawny, wyposażony m.in. w wygodną, rozkładaną sofę. Z salonu prowadzi wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Neseberska

Stegny,Warszawa

2 300 zł46 m² 49,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| oferta zarezerwowana do 1 maja 2026r. Do wynajęcia dwupokojowe, ciche mieszkanie położone na Mokotowie, na Stegnach, przy ul. Neseberskiej 4. Mieszkanie jest usytuowane na 10 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

5 000 zł79 m² 63,29 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Parametry nieruchomości Trzypokojowy apartament o powierzchni 79m2, usytuowany na 6 piętrze budynku apartamentowego. Apartament składa się z: -Salonu połączonego z aneksem kuchennym -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Sielce,Warszawa

7 000 zł50 m² 139 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompaktowy apartament W budynku Z basenem I siłownią W świetnej lokalizacji Jasne wnętrza | Winda | Świetna komunikacja miejska | Garaż | Gotowy do wprowadzenia | Idealny na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sielecka

Dolny Mokotów,Warszawa

8 500 zł100 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny apartament na sielcach Z 2 sypialniami 2 Sypialnie | Blisko do parku | Elegancki apartamentowiec | Lobby | Wysoki standard ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o pow. 100m2 złożone.