dowolna

Mieszkania Warszawa Wola

1 356 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 356 ogłoszeń

1 151 052 zł59,64 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Szymczaka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1994 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł28,50 m² 16 491,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie o powierzchni 28,5 m na trzecim piętrze w bloku z 1954 roku. Stan mieszkania: do remontu, jednak stan techniczny swobodnie pozwala zamieszkać. Układ: - pokój dzienny, -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł24,42 m² 20 434,07 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

? oferta sprzedaży apartamentu inwestycyjnego Wolska Residence, warszawa ? Szukasz gotowej inwestycji, która zacznie zarabiać od pierwszego dnia? Ten apartament typu studio o powierzchni 24,42.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43,32 m² 73,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie na Warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz holu. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 300 zł44,50 m² 96,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Nieruchomość usytuowana w centrum Warszawy przy ul. Jana Pawła II i al. Solidarności (ul. Ogrodowa). Po generalnym remoncie włącznie z istalacją elektryczną.

Szczegóły ogłoszenia

5 535 zł55 m² 100,64 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Dwupokojowy, umeblowany i w pełni wyposażony apartament 55 m2 z dużym balkonem i widokiem na panoramę miasta. Budynek w odległości 5 min. od metro rondo.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł20,90 m² 22 966,51 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania dwa lokale inwestycyjne idealne do najmu krótkoterminowego. Nowoczesny budynek przy ul. Prymasa Tysiąclecia 83a, na Woli. Możliwość zakupu jednego lub pakietu 2 lokali. Lokale posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł34,64 m² 23 094,69 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Stańczyka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 14 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł34,83 m² 27 275,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Warszawie - 19 dzielnicy. Lokalizacja mieszkania jest jego ogromnym atutem. Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł46,96 m² 20 229,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Chmielnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 1964 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł86 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Możliwość doposażenia mieszkania wedle potrzeb Prezentujemy komfortowe mieszkanie przy ul. Giełdowej - idealne połączenie nowoczesności, wygody i doskonałej lokalizacji. Nieruchomość Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 476 000 zł65,60 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

NU2 Warszawa Wola | Skanska | 3 pokoje, 65,6 m kw., balkon 10,92 m kw. Wola zmieniła się nie do poznania i to właśnie tutaj, przy ul. Kolejowej, skanska wybudowała osiedle, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

8 700 zł93 m² 93,55 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament na Bliskiej Woli | 93 m | Taras | Garaż | Widok na miasto [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Biuro Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł26,40 m² 22 348,48 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 26.40 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49 m² 16 306,12 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie! nrożne słoneczne Do sprzedaży bardzo widne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy wola/nowolipki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 840 zł30,22 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera. Stylowe lobby. Wysokiej klasy restauracja. Do tego ponad 200-metrowa strefa coworkingu. Najnowsza inwestycja na warszawskiej Woli, to idealny produkt inwestycyjny. 333 apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł63,54 m² 173,12 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowy penthouse Browary warszawskie 17p tylko U nas Panoramiczny apartament z antresolą Krochmalna 61 17. piętro 63,54 m2 Widok na Warszawę. Klimatyzacja. Przestrzeń z charakterem.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł36,27 m² 35 015,16 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament 2-pok | Browary Warszawskie | ul. Krochmalna | Wysoki standard dg Properties ma wielką przyjemność zaprezentować nowoczesny Apartament o powierzchni 36,27 m2 położony jest w samym.

Szczegóły ogłoszenia

978 000 zł54,50 m² 17 944,95 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż mieszkania 54,5 m Wola, blisko metra Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,5 m , zlokalizowane na Woli Odolanach, w pobliżu stacji metra oraz pkp co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł82,42 m² 21 839,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania przestronne mieszkanie położone na warszawskiej Woli, przy ul. Jana Kazimierza. Klimatycznie wykończone mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł25 m² 21 960 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Kawalerka o powierzchni: 25 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł32,20 m² 19 875,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta inwestycyjna premium | bliska wola | 32,20 m2 Na sprzedaż luksusowy apartament inwestycyjny o powierzchni 32,20 m2, położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł49 m² 16 734,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 49 m2 znajduje się na parterze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urocze, wyremontowane mieszkanie w centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu ul. Żelaznej i Prostej. Okna wychodzą na ciche, zielone podwórko. Budynek starannie zarządzany, czysty, podwórko ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 760 000 zł165 m² 16 727,27 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Kontakt: anna Stubińska:   Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Partners International dokłada starań,.

Szczegóły ogłoszenia

2 940 000 zł98 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność - dostępna wyłącznie w biurze Nieruchomości Plus. To propozycja dla osób, które nie uznają kompromisów i szukają gotowego, dopracowanego rozwiązania w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł41,66 m² 91,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, nowoczesne mieszkanie położone na warszawskiej Woli, w świetnej lokalizacji tuż przy metrze Płocka. Idealne dla osób ceniących komfort, ciszę i szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł32,23 m² 29 754,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 32,22 m2, usytuowane w apartamentowcu z 2024 roku. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji na Woli, 800m.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł60 m² 126,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu stworzonego z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i prestiżową lokalizację w sercu Warszawy. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł41 m² 96,34 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version bellow Nowoczesne 2 pokoje przy Rondzie Daszyńskiego | Metro | Browary Warszawskie | Garaż Lokalizacja: wola - Rondo Daszyńskiego Do wynajęcia komfortowe i w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł43 m² 17 209,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Księcia Janusza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1973 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 900 zł58 m² 21 550 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży trafia mieszkanie w dzielinicy Wola na pogranoczu poddzielnicy Młynów i Koło, szczególnie rekomendowane dla osób potrzebujących większej przestrzeni do codziennego życia, 58m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł84,10 m² 17 835,91 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego 84,10 m2 mieszkania w zadbanym apartamentowcu z końca lat dziewięćdziesiątych przy ul. Łuckiej 18, wybudowanym przez Spółdzielnię.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł32,60 m² 27 607,36 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio | 32.60 m2 | Blisko Centrum | Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł30,40 m² 29 539,47 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość usytuowaną w kompleksie Browarów Warszawskich, będących jednym z najmodniejszych i cenionych za wygodę oraz lokalizację miejsc na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł40,59 m² 91,16 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się przy ul. Sokołowskiej 11 na warszawskiej Woli dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, która łączy wygodę życia w centrum z dostępem do licznych usług.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł51 m² 16 568,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 51 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł74,50 m² 80,54 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne, komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,5 mkw, zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Kasprzaka. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze piętnastopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł17,57 m² 12 976,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 6 (poddasze) przy ulicy Prądzyńskiego 23D w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 17,57 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł75 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament, 75 m , Browary Warszawskie, 2 sypialnie, balkon + loggia, garaż, wola Przedstawiamy do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie przy.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł35 m² 140 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie na wynajem 35m | Krochmalna 44 | Browary Warszawskie | Klimatyzacja (eng, ru) Kameralny luksus w sercu miasta Zapraszam do wnętrza, które wymyka się standardom. Prezentuję zupełnie.