dowolna

Mieszkania Warszawa Wola

1 353 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 353 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

4 200 zł52 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, en, ua, ru Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone na warszawskiej Woli.Mieszkanie usytuowane jest w całości od strony zielonego, cichego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mirów,Warszawa

2 300 zł48 m² 48,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie niedaleko placu Zawiszy, na ul. Platynowej. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, jadalni, odrębnej, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

814 000 zł47 m² 17 494,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przed Tobą 42,53 m przestrzeni w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie z balkonem znajduje się na 2. piętrze. Budynek z 1965 roku jest wykonany z cegły i posiada windy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Miła

Wola,Warszawa

560 000 zł27 m² 20 740,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nowoczesna kawalerka po remoncie w samym sercu Warszawy - gotowa do wprowadzenia! Jeśli szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mirów,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,51m2 na I piętrze przy ul. Ogrodowej 53 (ulica jednokierunkowa). Salon z aneksem kuchennym o pow. 19,3m2 (zabudowa kuchenna, sprzęt agd: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Astronomów

Wola,Warszawa

939 000 zł54 m² 17 308,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 1. piętrze 3-piętrowego budynku z cegły, w sercu warszawskiej Woli - na ul. Astronomów, piwnica w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

2 800 zł20 m² 140 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wola / ul. Ogrodowa / 20 m2 / 1 pokój / balkon W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie typu "studio" usytuowane w zrewitalizowanej kamienicy. Czynsz administracyjny w cenie najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Mirów,Warszawa

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego 300 metrów od stacji II linii metra- rondo Daszyńskiego czy 150 metrów od Fabryki Norblina. Mieszkanie właśnie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

965 000 zł36 m² 27 061 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

City Centre West. Grzybowska 85. Umeblowane, profesjonalnie przez architekta zaprojektowane mieszkanie z komfortowym aneksem sypialnym z szerokim łóżkiem w wydzielonym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Jana Olbrachta 13a na warszawskiej Woli. Nieruchomość: powierzchnia 38 m2. 3 piętro. Ogrzewanie miejskie. Możliwość swobodnego parkowania blisko bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wola,Warszawa

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 90 m z prywatnym, zagospodarowanym ogrodem 200 m. Układ: 3 pokoje, garderoba, sauna tradycyjna i ir, kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

499 000 zł21 m² 23 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie przy Metro Rondo Daszyńskiego Lokalizacja i komunikacja Atrakcyjna okolica w sercu Woli, tylko 300 m do stacji Metro Rondo Daszyńskiego. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Nowoczesne mieszkanie z balkonem | Bliska Wola | ul. Gumińska | garaż w cenie Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gizów

Wola,Warszawa

3 600 zł45 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem na ulicy Gizów 3. Prezentowana nieruchomość to przytulne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 44,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

5 000 zł62 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwustronne, eleganckie, 3 pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu na Woli, ulica Jana Kazimierza 57a Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze o powierzchni ok 62m2 Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolska

Wola,Warszawa

2 699 000 zł93 m² 29 115,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe, narożne mieszkanie 92,7 m | Ostatnie piętro | Nowoczesne osiedle z 2017 r. - warszawa, ul. Przasnyska Na sprzedaż oferuję przestronne, doskonale doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

7 100 zł50 m² 142 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne (50 m2) 2 pokoje na wynajem w prestiżowych Browarach Warszawskich ze świetnym widokiem na tętniącą życiem przestrzeń. Browary Warszawskie to nowy i bardzo modny fragment Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

5 500 zł40 m² 137,50 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 40 m2, piętro 6/18 z windą, w budynku z 2020 r. przy ul. Krochmalnej, wola Mirów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Wola,Warszawa

399 000 zł25 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w doskonałej lokalizacji, do generalnego remontu i własnej aranżacji. Doskonała pod inwestycję. Mieszkanie (24,70 m kw.) znajduje się na 7 piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wola | 2 pokoje | blisko centrum | parking Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkania o powierzchni ok. 40 m 2 , położone na 8 piętrze inwestycji Bliska Wola, przy ul. Kasprzaka 29. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

871 620 zł40 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie usytuowane na 10. piętrze z pięknym i niczym nie przysłoniętym widokiem z okien. Cicho, bowiem okna z ekspozycją południowo - zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brożka

Wola,Warszawa

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania do wynajmu. Lokal znajduje się blisko metra Księcia Janusza, dokładnie 350 m. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

2 522 000 zł93 m² 27 118,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować w wyjątkowy 3 pokojowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 93,42m2 położony na ostatnim 7 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

765 000 zł44 m² 17 256,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z 1961 roku zlokalizowane na warszawskim Muranowie. Spokojna i zielona okolica. Na powierzchnię mieszkania składa się: -3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Nowolipki,Warszawa

7 500 zł107 m² 69,92 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie dla pary na nowolipiu Mieszkanie dla pary lub singla | Usytuowane na wysokiej kondygnacji | Naturalne materiały wykończeniowe | Klimatyzacja | Siłownia i squash w budynku |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

746 999 zł36 m² 20 983,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 z balkonem na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku. Blok został wybudowany w 1956 roku kilka lat temu zostały wyremontowane klatki oraz zrobiona nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szymańskiego

Wola,Warszawa

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Szymańskiego 1. Mieszkanie składa się z: -przedpokoju, -widnej kuchni, -łazienki z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

6 651 216 zł150 m² 44 200 zł/m²

 

Piętro:19/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

We speak pl|ua|eng Luksusowy apartament o pow. 150,48m2, położony na 19 piętrze w budynku o wysokim standardzie. Spektakle ze wschodów i zachodów w bonusie. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 136 842 zł76 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: warszawa, wola, ul Ordona Ceny od: 607 955 zł Powierzchnie : od 30 m2 do 132,89 m2 Termin oddania: IV kwartał 2027r. Osiedle i okolica - drzwi antywłamaniowe, wideodomofon, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

7 500 zł107 m² 69,92 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Unikatowy apartament położony w prestiżowej lokalizacji na bliskiej Woli, tuż przy Śródmieściu. Zaprojektowany w całości przez pracownię architektoniczną Langiewicz-Charkiewicz, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

30 500 zł160 m² 190,63 zł/m²

 

Piętro:27/30

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament W unique tower 3 Sypialnie | Unique Tower | Wysokie piętro | W pełni umeblowany | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | 2 miejsca parkingowe ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

1 100 000 zł35 m² 31 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament z 2023 roku położony w samym sercu Warszawy, przy ul. Grzybowskiej. Wszystko w zasięgu kilku minut: komunikacja, restauracje, sklepy oraz centra biznesowe. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

1 010 000 zł34 m² 29 881,70 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam nowoczesny Apartament na Grzybowskiej. Doskonałe położenie zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej, restauracji, sklepów oraz kluczowych punktów biznesowych. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Mirów,Warszawa

1 250 000 zł60 m² 20 678 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na Woli (mirów), przy skrzyżowaniu ulicy Chłodnej z Żelazną. Do zamieszkania od razu po zakupie. Świetnie nadaje się dla pary lub rodziny z dzieckiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pereca

Wola,Warszawa

980 000 zł48 m² 20 416,70 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 48 m2 znajduje się na 9 piętrze i składa się z: - niezależnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

4 700 zł38 m² 122,33 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Nowoczesne, urządzone przez architekta i klimatyzowane mieszkanie w inwestycji Towarowa Square, tuż przy metrze Daszyńskiego. Zostań pierwszym najemcą i ciesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Czyste,Warszawa

879 000 zł59 m² 14 898,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 2 pokoje | 59 m | ciche | trójstronne | 8 min do metra M2 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m z balkonem 2,19 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 690 000 zł105 m² 16 064,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w kameralnym apartamentowcu przy ulicy Łuckiej nieruchomość Apartament o powierzchni 105 m2 obejmuje przestronny hol, duży, nieprzechodni pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

607 955 zł30 m² 20 191,10 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe 30 m w nowoczesnej inwestycji świetne jako pierwsze mieszkanie albo pewna lokata kapitału. Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ 1-pokojowy, który łatwo zaaranżujesz po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 451 185 zł77 m² 18 783,10 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 77 m , które daje coś, czego dziś brakuje w większości nowych mieszkań: przestrzeń, oddech i normalny, wygodny układ. To propozycja dla tych, którzy nie chcą wciskać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

814 000 zł48 m² 16 958,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferujemy jasne, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Młynarskiej 30 na warszawskiej Woli, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta i nowoczesnej części biznesowej Warszawy. Lokal.