dowolna

Mieszkania Warszawa Wola

1 353 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 353 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rabsztyńska

Wola,Warszawa

649 000 zł41 m² 15 829,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaoferować Państwu 41-metrowe mieszkanie w samym sercu Woli, położone zaledwie minutę spaceru od stacji metra Młynów. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 070 000 zł42 m² 25 512,60 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na dzień prezentacji apartamentu w czwartek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: kasprzaka 29 / Wola wieża C 2 pokoje oddzielna sypialnia 41,94 m + loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Młynów,Warszawa

619 000 zł32 m² 19 343,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam Państwu nowoczesną, jasną kawalerkę z balkonem, położoną w świetnie skomunikowanej części Warszawy. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

799 000 zł33 m² 24 212,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 5. piętrze z 11 w nowoczesnym budynku z dwiema windami przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

4 260 zł43 m² 99,88 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Elegancki apartament w samym sercu stolicy na nowo powstałym osiedlu Browary Warszawskie przy ulicy Krochmalnej 61. Idealny dla singla lub pary ceniących sobie komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

460 000 zł28 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na 1. piętrze w niskim, kameralnym budynku zlokalizowanym na warszawskiej Wola, przy ul. Obozowej. Lokal po remoncie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

495 000 zł21 m² 23 684,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania dwa lokale inwestycyjne idealne do najmu krótkoterminowego. Nowoczesny budynek przy ul. Prymasa Tysiąclecia 83a, na Woli. Możliwość zakupu jednego lub pakietu 2 lokali. Lokale posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawrzyszewska

Młynów,Warszawa

1 416 000 zł65 m² 21 899,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja: wola / Młynów / ul. Wawrzyszewska 9. - b. dobra komunikacja: przy Obozowej kilka linii tramwajowych i autobusowych, 500 m do stacji pkp Wola Koło. Blisko Park Moczydło i Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

1 490 000 zł61 m² 24 426,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli w zagłebiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego. Ciche mieszkanie, zamknięte osiedle, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

1 450 000 zł85 m² 17 151,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na warszawskiej Woli blisko ul.Obozowej. Budynek z 1991r. w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Mieszkanie usytuowane na 5 piętrze , w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

649 000 zł41 m² 15 829,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaprezentować Ci 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2 zlokalizowane na Woli / Młynów - tuż obok stacji metra zaledwie 100m. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

950 000 zł38 m² 24 960,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesny 2-pokojowy apartament wykończony w bardzo dobrym standardzie, położony w dynamicznie rozwijającej się części warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni 38,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

3 800 zł49 m² 78,03 zł/m²

 

Piętro:17/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,70 m2 składające się z otwartego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Nowolipki,Warszawa

620 000 zł35 m² 17 811 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Nowolipkach przy ul. Anielewicza. Mieszkanie ma 34,81 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

798 000 zł68 m² 11 735 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Okazja -wola - 68M2 -820000 zł oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W samym sercu woli 5 piętro -ostanie bez windy! mieszkanie do remontu bez balkonu 3 pokojowe O łącznej powierzchni 68 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

1 238 000 zł59 m² 21 140,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 58.56 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

1 320 000 zł36 m² 36 850,90 zł/m²

 

Piętro:16/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowy, niegdy nie zamieszkały, apartament w nowoczesnym wieżowcutowarowa Towers położonym tuż przy Rondzie Daszyńskiego-w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. Świetny produkt na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

739 000 zł37 m² 19 919,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 37.1 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Raszei

Koło,Warszawa

449 000 zł29 m² 15 382 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w kamienicy z lat 50-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli. Osiedle Koło z niską zabudową. Budynek wyremontowany, instalacje co.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

469 000 zł28 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 28 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Działdowska

Młynów,Warszawa

299 000 zł15 m² 19 415,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 15,40 m , położone przy ul. Działdowskiej 14 w Warszawie, usytuowane na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

663 000 zł40 m² 16 575 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej woli. Budynek po remoncie. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne i z rozległą panoramą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

460 000 zł28 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferuję wygodne mieszkanie o powierzchni 28 m na sprzedaż, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku z 1935 roku. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

485 000 zł19 m² 24 910,10 zł/m²

 

Piętro:2/25

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesny mikroapartament z dużą loggią - ul. Kasprzaka 29 - wieża A Kompaktowa, bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni 19,47 m , położona na 4. piętrze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,22 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją o pow. 45m2. Osiedle zaledwie 200 m od Metra Młynów, zielona i zagospodarowana zamknięta przestrzeń wspólna, doskonale skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

795 000 zł36 m² 21 961,30 zł/m²

 

Piętro:12/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Studio 1-pokojowe z widokiem na panoramę Warszawy. Warszawa Wola, ul. Łucka Nowoczesny, 30-piętrowy budynek z windą do garażu Doskonała lokalizacja 2 linia metra, szybka komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 500 000 zł73 m² 20 463,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4 pokoje dla rodziny - duża loggia - Wola Jana Kazimierza Szukasz miejsca, w którym twoja rodzina będzie mogła wygodnie mieszkać przez wiele lat? Ta jasna i funkcjonalna przestrzeń 73,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

735 000 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 1961 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej. NA powierzchnię mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wola,Warszawa

769 000 zł31 m² 24 506,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego, wyjątkowego apartamentu położonego w prestiżowej inwestycji Oval Sky, warszawa - Wola mieszczącego się na 7 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Wola,Warszawa

796 000 zł48 m² 16 480,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie w otoczonym bujną zielenią kompleksie ujednoliconych architektonicznie budynków z lat 60 - tych. Lokal mieszkalny z dużymi możliwościami aranżacyjnymi typu kuchnia we wnęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

877 000 zł52 m² 16 996,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwustronne mieszkanie na Woli w kamienicy z 1955 roku z windą 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51.6m2 przy ul. Wolskiej składające się z: przedpokoju (7.30m2) Sypialni (12.95m2) Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

4 100 zł39 m² 105,13 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem! Przepiękne mieszkanie dwupokojowe na Odolanach, przy ul. Jana Kazimierza! Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Najważniejsze zalety: - świeżo wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

799 000 zł50 m² 16 073,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

English version below English version below. Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m . Lokal charakteryzuje się zachodnią ekspozycją okien z 8- piętra, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

918 000 zł43 m² 21 348,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w bloku z windą z 2007 roku zlokalizowane w -warszawie na Woli przy ul. Jana Olbrachta. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Ulrychów,Warszawa

673 500 zł45 m² 14 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1964 roku przy na warszawskiej Woli (ulrychów). Mieszkanie jest dwustronne.