dowolna

Mieszkania Warszawa Wola

1 353 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 353 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie na Warszawskiej, woli główne atuty - klimatyczna i unikatowa lokalizacja na granicy Woli i Śródmieścia - nowoczesne wnętrza - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

789 000 zł39 m² 20 230,80 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Wyobraź sobie idealne pierwsze mieszkanie, w samym sercu nowego Centrum Miasta, gdzie odległość od Fabryki Norblina czy Browarów Warszawskich zachęca do korzystania z uroków miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

5 200 zł38 m² 136,84 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania oddalonego 300 metrów od stacji II linii metra- rondo Daszyńskiego. Miejsce postojowe w garażu podziemnym! Cisza i spokój nawet przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowska

Wola,Warszawa

720 000 zł45 m² 16 107,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie w odległości 3 kilometrów od Centrum Podstawowe informacje: mieszkanie wymagające remontu, znajdujące się w doskonałej lokalizacji, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Deotymy

Koło,Warszawa

541 000 zł38 m² 14 388,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Digital Broker prezentuje kawalerkę o powierzchni 37,6 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ul. Deotymy 58 (osiedle Koło, warszawa). Jest to idealna nieruchomość dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

1 799 000 zł67 m² 26 898,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży apartament od znanego i cenionego Dewelopera Moderna Holding w apartamentowcu klasy premium "chronos" na warszawskiej Woli. Apartament składa się z: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszno

Wola,Warszawa

819 000 zł39 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dzień dobry, na sprzedaż, mieszkanie własnościowe o powierzchni 39m2 z kw. Mieszkanie w budynku z roku 1955, na ostatnim (4) piętrze, w budynku jest winda. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

654 000 zł39 m² 16 769 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Wola, to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

6 690 zł80 m² 83,63 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzy pokoje na Woli o powierzchni 80 mkw, składająca się z: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia 1 - sypialnia 2 - przedpokój - łazienka - taras Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Za Żelazną Bramą,Warszawa

999 000 zł45 m² 22 324 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Crème de la crème dawnej i obecnej Stolicy. Dla miłośników przedwojennej Warszawy. Ulica elektoralna, blac bankowy bez prowizji od kupującego cena za m2 22320 zł mieszkanie po remoncie -stan bdb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane dwupokojowe mieszkanie usytuowane w niskim, zadbanym budynku na Woli, w pobliżu stacji Metro Księcia Janusza. Dwa osobne pokoje o powierzchni ok. 17 m2 i 11 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bema

Wola,Warszawa

640 000 zł32 m² 20 189,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty tel. 1-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie 15 minut od Centrum Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,7 m2, zlokalizowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 047 000 zł45 m² 23 485,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie: na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44,58 m , położone na parterze 6 piętrowego bloku z 2017 roku. Na uwagę zasługuje wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

570 000 zł39 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

*** Tylko u nas *** Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na Warszawskiej Woli, w drugiej lini zabudowy od wejścia do metra Księcia Janusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Syreny

Wola,Warszawa

390 000 zł26 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż kawalerkę ponad 26 m2 z oddzielną widną kuchnią, balkonem, przedpokojem, łazienką i komórką w piwnicy. Mieszkanie jest do remontu. Znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wola,Warszawa

790 000 zł54 m² 14 667,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Rezerwacja do końca sierpnia. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe, ustawne mieszkanie położone w świetnym punkcie komunikacyjnym na warszawskiej Woli. Ze względu na swój rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Monte Cassino

Wola,Warszawa

417 000 zł23 m² 17 981,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Ofeta dostępna tylko W naszym biurze! Przedstawiam Państwu mieszkanie o pow. 23,19 m2 zlokalizowane przy ul. Monte Casino na Warszawskiej Woli. * w otoczeniu 3 parki * 5 min piechotą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 000 zł30 m² 169,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie W inwestycji browary warszawskie blisko warsaw spire budynek: browary Warszawskie (2016-2020) to zespół sześciu nowych budynków mieszkalnych, czterech obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 200 zł45 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:15/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowy apartament z garażem o powierzchni ok. 45 m2 na nowym osiedlu przy ulicy Kasprzaka 29. Apartament składa się z przestronnego pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

4 900 zł55 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe, 2-pokojowe mieszkanie na woli, ul. Żytnia budynek: 11-piętrowy budynek mieszkalny z 2002 roku przy ul. Żytniej. Rozkład pomieszczeń: - powierzchnia ok. 55 m2, - 4. piętro, - dużo szaf.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

545 000 zł21 m² 26 176,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mikroapartament na woli - idealny na zakup inwestycyjny budynek: inwestycja jest częścią kompleksu Osiedle Bliska Wola. Za budowę nieruchomości odpowiada deweloper J.W. Construction. Rozmieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 200 zł40 m² 130 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We speak pl / ukr / ru / eng Luksusowy apartament wykończony w najwyższym standardzie, w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania, dostępny od zaraz. Świetna lokalizacja! Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tylna

Wola,Warszawa

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Świetny punkt komunikacyjny Mieszkanie na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku z cegły z lat 60-tych. Łazienka po remoncie, reszta do własnej aranżacji na dwa lub 3 pokoje. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

6 700 zł105 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam! Mieszkanie zostało odświeżone! Małe zwierzęta są akceptowane. Ładne 3-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na 3 piętrze w apartamentowcu. Osiedle jest zamknięte i strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na ulicy Jana Kazimierza w Warszawie. Lokal znajduje się na ostatnim, 6. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

649 000 zł27 m² 23 720,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Piękna kawalerka o metrażu 27,36m, znajdująca się na 4 pietrze w bloku z windą z 2012 roku. Mieszkanie znajduje się w niesamowicie dobrej lokalizacji - w samym centrum Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

694 000 zł39 m² 17 795 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny od 1 pażdzierniika 2024 r. Chcesz zamieszkać w urządzonej kawalerce na bliskiej Woli? Świetnie trafiłeś! W skrócie Mieszkanie znajduje się w budynku przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Platynowa

Wola,Warszawa

669 000 zł36 m² 18 583,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji | Jeśli zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości, chętnie przeprowadzę Państwa przez ten proces | Możliwy zakup na kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 500 zł40 m² 113 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Do wynajęcia bardzo luksusowe, ciche dwupokojowe mieszkanie (2018r.) na 1 piętrze z tarasem. Wysokość 2.8 m. Osiedle zamknięte i strzeżone z portiernią. Ul. Siedmiogrodzka 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

6 000 zł62 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament W prestiżowej inwestycji art deco na woli budynek: apartamentowiec Art Deco, to kameralny apartamentowiec o wysokim standardzie wykończenia. Inwestycja z 2018 roku została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na prestiżowym osiedlu 19. Dzielnica przy ulicy Kolejowej na Woli. To wyjątkowa propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Srebrna

Wola,Warszawa

3 800 zł39 m² 97,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania oddalonego 700 metrów od stacji II linii metra- rondo Daszyńskiego czy Metra Rondo onz. Browary Warszawskie, fabryka Norblina czy Centrum Biznesowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Ulrychów,Warszawa

925 000 zł54 m² 17 129,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą addom Centrum Stolicy. Ulica Ogrodowa. Dwupokojowy atrakcyjny lokal mieszkalno biurowy w skład którego wchodzi 5 pomieszczeń : gabinet lub sypialnia 17m2 salon 25m2 kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia eleganckie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , usytuowane w prestiżowej części Warszawy, na bliskiej Woli przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka , nowocześnie wykończona i urządzona przy ulicy Stańczyka róg Ordona, rejon ul. Jana Kazimierza.W salonie kanapa narożnik , szafa w zabudowie,w kuchni zmywarka.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

3 349 zł38 m² 88,13 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się szybki dojazd do pracy bez konieczności stania w korkach i możliwość budzenia się na ostatnią chwilę? Chcesz zamieszkać na jednym z najbardziej modnych osiedli na Woli?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wronia

Wola,Warszawa

4 300 zł42 m² 102,38 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukają Państwo ekskluzywnego apartamentu, który sprosta oczekiwaniom nawet wymagających klientów - ta oferta jest dla Państwa! Oferujemy nowy apartament w wysokim standardzie znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 800 zł33 m² 115,15 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu położonym przy ul Skierniewickiej 34a Mieszkanie o powierzchni 33,15m2, wykończone i wyposażone w bardzo dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

7 500 zł68 m² 110,29 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 68 M2 W wieżowcu łucka city od 1 stycznia budynek: łucka City to 30-piętrowy wieżowiec wybudowany w 2004 roku - w budynku znajduje się wielopoziomowy parking, liczne biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Za Żelazną Bramą,Warszawa

3 100 zł44 m² 70,14 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English version below Przestronna kawalerka do wynajęcia - 44,20 m , ścisłe centrum, przy metrze Mieszkanie jest jasne, ciche, urządzone w przyjemnych, stonowanych kolorach, po remoncie. Salon:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij