dowolna

Mieszkania Warszawa Wola

1 355 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 355 ogłoszeń

879 000 zł47,10 m² 18 662,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje | balkon | garaż | zielone patio | Odolany - ul. Sztuk Pięknych Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone na warszawskiej Woli - dynamicznie rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł24,60 m² 23 170,73 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: warszawa, ul. Symboliczna 3 / druga linia zabudowy przy ulicy Jana Kazimierza Metraż: 24,5 m2 Piętro: 3/6 (winda) Rok budowy: 2012 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 570.000zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł63,50 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie Warszawa Wola

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł85 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 85m2, piętro 1/8 z windą w bloku z 2024 r, przy ul. Gumińskiej, wola Odolany. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

645 000 zł35 m² 18 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone przy ulicy Górczewskiej, w dzielnicy bliska Wola. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy z 1938.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł37 m² 23 108,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego bloku z windą, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Kolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł45,45 m² 23 102 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartamentu w nowoczesnej inwestycji "city Link" wybudowanej przez "ronson Development" w 2020 roku zlokalizowany na bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

1 257 000 zł37,01 m² 33 963,79 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mennica Residence I Wynajem I Wola I 2 pokoje I Grzybowska 43a Zamieszkaj w Mennicy Residence, w jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł38,80 m² 74,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe (powierzchnia 38,8 m ) w okolicy metra Młynów. Nieruchomość zlokalizowana jest na warszawskiej Woli (młynów) przy ul. Tyszkiewicza. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł17,95 m² 12 980,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 5(poddasze) przy ulicy Prądzyńskiego 23 w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 17,95 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł42,85 m² 42 007 zł/m²

 

Piętro:17/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal o powierzchni 42,85 m2 z loggią, położone na 17 kondygnacji prestiżowej inwestycji Towarowa Towers przy ul. Prostej 69C w Warszawie, to propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

2 760 000 zł165 m² 16 727,27 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny, elegancki apartament zlokalizowany przy ul. Łuckiej 20 w Warszawie - w sercu biznesowej Woli, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł42,30 m² 18 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Deotymy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie przy Żelaznej po kapitalnym remoncie. Mieszkanie 39 m, dwupokojowe salon z aneksem kuchennym ,sypialnia, łazienka kompletnie wyposażone (naczynia, talerze, sztućce, garnki, tv,.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł116,50 m² 17 854,08 zł/m²

 

Piętro:27/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Opis nieruchomości Warszawa, łucka 15, 27. piętro Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 116,5 m zlokalizowane na 27. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Łuckiej 15.

Szczegóły ogłoszenia

1 238 000 zł57,80 m² 21 418,69 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż narożne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,79 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na osiedlu Kolej na 19 przy ul. Kolejowej, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł64 m² 19 531,25 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskiej Woli. Osiedle zamknięte, monitorowane. Mieszkanie składa się z: -3 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Okna wschód - zachód. Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł51 m² 72,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowy, komfortowy apartament przy ul. Jana Kazimierza 30 o powierzchni 51 mkw., z loggią, wykończony w wysokim standardzie. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł26 m² 125 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe studio w inwestycji "przy Arkadii" [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu nowo wykończone studio w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48,44 m² 16 494,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zadbane mieszkanie zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Woli. Mieszkanie znajduje się na półpiętrze. Funkcjonalny układ idealny dla pary, małej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dordom Nieruchomości proponuje do wynajęcia dla 2-3 osób , 3 pokojowe mieszkanie w super skomunikowanym miejscu na Woli, przy Wola Parku, obok stacji Metra Ulrichów. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł82 m² 14 634,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82 m2, położone przy ulicy Okopowej. 4 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu bez windy z 1993 roku (spółdzielnia planuje zbudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,10 m² 18 840,97 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz wygodnego, ciepłego, przytulnego mieszkania w Centrum Warszawy, to jest to oferta dla Ciebie. Osiedle Zaprojektowane w latach 70- tych osiedle budynków, znane m.in. z serialu.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł50 m² 130 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament o powierzchni 50 m położony na 4. piętrze kameralnego budynku w dynamicznie rozwijającej się części Woli to propozycja dla osób, które cenią jakość.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł47 m² 14 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością pragnę zaoferować na sprzedaż, atrakcyjnego mieszkania na Warszawskiej Woli! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 47.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe 3- pokojowe przestronne mieszkanie przy ul. Burakowskiej. Mieszkanie jest w pełni umeblowane z najwyższej jakości materiałów , składające się z : - kuchni, - dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł36,17 m² 17 970,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie w świetnej lokalizacji, bardzo blisko centrum. Bardzo duża kawalerka, przestronna, gotowa do zamieszkania. Wyposażona w meble i sprzęty. Dużym atutem są szafy w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Ciche | Parking | Komórka lokatorska | Winda | Jana Kazimierza | Oferta skierowana dla osób z Polski Numer oferty w biurze: 7324/4186/omw budynek I osiedle - ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł63,76 m² 18 350,06 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w apartamentowcu na Woli przy ulicy Szulborskiej 3/5. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą, oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł35,69 m² 18 912,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Przestronne mieszkanie w sercu Nowolipek 35,69 m2, duża kuchnia, piękny widok! Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z klimatem kamienicy i dużymi możliwościami aranżacyjnymi?.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł85 m² 176,47 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament W sercu warszawy - prosta Atrakcyjna lokalizacja | Wysoki standard wykończenia | Przestronne wnętrza | Panoramiczne okna | Idealny dla rodziny ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł29,30 m² 16 040,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:30 Na sprzedaż w pełni wyposażona kawalerka przy ul. Wolskiej 165. Lokal jest obecnie zarządzany przez firmę zarządzającą najmem.

Szczegóły ogłoszenia

1 175 000 zł46 m² 25 543,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł56 m² 133,93 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz wyjątkowego miejsca w Warszawie, które łączy luksus z komfortem życia w centrum? Jako agencja nieruchomości polecamy nową ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł29 m² 110,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna ładna kawalerka, znakomita lokalizacja. Bardzo ładna, nowocześnie zaprojektowana kawalerka w kamienicy, na pograniczu Śródmieścia i Woli do wynajmu. Kawalerka po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,14 m² 18 820,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,14 m , położonego przy ul. Okocimskiej na warszawskiej Woli, zaledwie 150 m od stacji metra Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł46,60 m² 19 742,49 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy Al. Jana Pawła II budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł45 m² 26 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokojowe mieszkanie ul. Marcina Kasprzaka Wola budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 45 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł70,79 m² 26 133,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż stylowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie dla wymagających, o powierzchni 70,79 mkw., położone w prestiżowej lokalizacji na Woli przy ul. Marcina Kasprzaka 29C. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł57 m² 17 526,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Westate Włochy prezentuje - 2-pokojowe mieszkanie z garażem | ul. Żytnia | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo odświeżone mieszkanie o powierzchni 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł42,39 m² 23 944,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Kasprzaka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.