dowolna

Mieszkania Warszawa Wola

1 353 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 353 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 900 zł39 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Siedmiogrodzka na bliskie Woli. Mieszkanie znajduje się w budynku, który został wybudowany w 2015 roku przez renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

7 995 zł60 m² 133,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

60 metrowa przestrzeń | browary warszawskie | znakomita lokalizacja | wysoki standard wykończenia dostępne od 25.07.2025. Posiadam klucze do mieszkania, skontaktuj się i umów na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 435 000 zł84 m² 16 982,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

**na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie - ul. Żelazna, warszawa** Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m , położone na 6. piętrze w zadbanym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obozowa

Koło,Warszawa

540 000 zł34 m² 15 882,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 0% prowizji od Kupujących Jeśli szukasz mieszkania, które jest od razu gotowe do wprowadzenia, w świetnej komunikacyjnie lokalizacji i z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 537 000 zł80 m² 19 169,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

WE speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

639 000 zł39 m² 16 469,10 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Są miejsca, które przyciągają energią miasta i jego rytmem - gdzie codzienność staje się wygodniejsza, a inwestycja nabiera wartości. Takie jest mieszkanie przy ul. Chłodnej, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprzaka

Moczydło,Warszawa

605 000 zł24 m² 25 114,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka na Woli w atrakcyjnej lokalizacji. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka z prysznicem i wc. Dodatkowo balkon. Miejsce dobrze skomunikowane:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

740 000 zł37 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży wyjątkowy apartament z komórką i miejscem w hali garażowej, położony na I pietrze w kameralnym budynku z 2015 r. Komfortowe, bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Góralska

Wola,Warszawa

760 000 zł60 m² 12 630,90 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Klucze U pośrednika mieszkanie - 61,17 m2, ciche słoneczne, z dwustronną ekspozycją wschód - zachód. Usytuowane na 11 piętrze w budynku 12 piętrowym, rozkład mieszkania: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Mirów,Warszawa

2 950 zł46 m² 64,13 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| all information available in English | Toda la información disponible en español | Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 mkw, położone na 4. piętrze zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 031 355 zł54 m² 18 927 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Wola, przy ulicy Juliusza Konstantego Ordona. Budynek jest rodzaju: apartamentowiec. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie na Woli - ul. Olbrachta (27 m2 - 1 piętro), cicha, dogodna lokalizacja, dobra komunikacja - stacji metra Ks. Janusza (500m). Pełna infrastruktura w zasięgu ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

479 000 zł26 m² 18 143,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy do zakupu kawalerki w świetnej lokalizacji położonej przy Al. Jana Pawła 55. Usytuowanie nieruchomości zapewnia bardzo dobrą komunikację z miastem. Mieszkanie posiada ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

840 000 zł55 m² 15 256,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Woli, ulica Przy Lasku. Powierzchnia 55,06 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. 3 pokoje, oddzielna widna kuchnia, łazienka, osobne wc, przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 896 000 zł92 m² 20 577,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun Oferty: tel. 4-pokojowe rozkładowe mieszkanie w budynku o wysokim standardzie w spokojnej okolicy blisko centrum Warszawy. Otoczenie nieruchomości: nowo budowana inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

2 999 000 zł196 m² 15 301 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartament 196m2, 4 pokoje, 25 piętro, widok na panoramę miasta, ogromny potencjał, łucka 15, wola Budynek: łucka City to 30-piętrowy wieżowiec wybudowany w 2004 roku - w budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

2 950 zł32 m² 92,65 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 32 m , usytuowane na 8. piętrze apartamentowca przy ul. Stańczyka 6 na warszawskiej Woli. To idealna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

639 000 zł37 m² 17 131,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

: świeżo po remoncie | Gotowe do wejścia | Przy parku i 750 m od stacji Metro Księcia Janusza : dogodna lokalizacja Mieszkanie znajduje się na spokojnym i cichym osiedlu o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

760 000 zł55 m² 13 803,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja: wola / ul. Płocka 14. Idealna komunikacja: budynek stoi tuż przy stacji metro Płocka. Kilka linii tramwajowych. Budynek z 1975 r., po wymianie głównych instalacji, ocieplony, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

6 000 zł61 m² 98,36 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczny apartament na 1 piętrze z własnym ogródkiem, wykończone w bardzo dobrym standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone (pralka, zmywarka, piekarnikitd.) 500 m od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

789 000 zł32 m² 24 487,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie o powierzchni 32,22 m2 usytuowane w budynku z 2024 roku. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji na Woli, 800m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

1 850 000 zł74 m² 25 050,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie W budynku art deco przy ulicy siedmiogrodzkiej Doskonała lokalizacja | Siłownia dla mieszkańców | Ochrona całodobowa | Taras na dachu dla mieszkańców | 1 miejsce parkingowe |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

13 500 zł85 m² 158,82 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament W sercu warszawy - prosta Atrakcyjna lokalizacja | Wysoki standard wykończenia | Przestronne wnętrza | Panoramiczne okna | Idealny dla rodziny ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 297 000 zł57 m² 22 599,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

WE speak english/ мы говорим по русски oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Towarowa

Czyste,Warszawa

13 500 zł82 m² 164,63 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Property description Sunny apartment on the 25th floor, never lived in, finished to a high standard, fully furnished and equipped (washing machine, dishwasher, oven, air conditioning, etc.), located in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

625 000 zł30 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

We speak pl,ua, ru, eng Na sprzedaż słoneczne mieszkanie w klimatycznej okolicy - idealne pod inwestycję i do zamieszkania Oferuję do sprzedaży przestronne i ustawne mieszkanie Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wolska

Wola,Warszawa

499 000 zł23 m² 21 828,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż słoneczna kawalerka o powierzchni 22,86 m2, znajdująca się w nowoczesnym budynku na ul. Wolskiej. Mieszkanie wyposażone i umeblowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyce

Wola,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkania na Sprzedaż| wola| Garaż i ogródek Mieszkanie z garażem i ogródkiem w pięknym zielonym otoczeniu Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 47 m2 , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

729 000 zł38 m² 19 184,20 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m (w księdze wieczystej wartość wraz z pow. przynależną 42m ), położone blisko Ronda onz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

5 800 zł61 m² 95,08 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

5 400 zł72 m² 74,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przestronne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Z tarasem | ul. Zawiszy 16 wola, warszawa Z przyjemnością prezentujemy jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

3 250 zł41 m² 79,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| all information available in English | Toda la información disponible en español | Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 mkw, położone na 4. piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

999 000 zł62 m² 16 087 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować widne i przestronne mieszkanie o powierzchni 62 metrów składające się z dwóch pokoi. Mieszkanie usytuowane na cichym i doskonale zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

2 250 zł20 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna kawalerka na Chmielnej. Informacje ogólne: mieszkanie na wynajem. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 1 pokój. Dostępne od zaraz. Forma prawna spółdzielcze własnościowe bez Księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

1 790 zł15 m² 119,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z garderobą przy ul. Nowolipie 25a w Warszawie, w pobliżu skrzyżowania al. Jana Pawła II i al. Solidarności. Nieruchomość: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 929 000 zł93 m² 20 824,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długosza

Wola,Warszawa

2 390 zł30 m² 79,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na pograniczu Woli i Śródmieścia o powierzchni 30 m2, składające się z: - salonu - sypialni - łazienki z kabiną prysznicową -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

470 000 zł28 m² 16 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 2-piętrowym budynku wybudowanym w 1935 r. z cegły. Budynek z odnowioną elewacją (ocieplony),na klatce schodowej została wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Ulrychów,Warszawa

1 060 000 zł54 m² 19 629,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,18 m2 i wysokości 2,65 m2 w budynku z 2015 r. deweloper develia S.A. przy ul. Fort Wola 12. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Radziwie

Młynów,Warszawa

5 000 zł61 m² 81,41 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania, które znajduje się na 2 z 6 pięter nowoczesnego apartamentowca z 2016 roku, położonego na osiedlu Młynów, na Woli, przy ul. Radziwie 3. Na jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarych Szeregów

Wola,Warszawa

4 000 zł41 m² 97,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 41 m2. Położone na ulicy Szarych Szeregów 6a, w kameralnej i nowoczesnej inwestycji lawola. Lokalizacja.