dowolna

Mieszkania Warszawa Wilanów

442 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

442 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

6 000 zł70 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Speak English, говорю по-русски Do wynajęcia całkowicie nowy, 3-pokojowy apartament w wysokim standardzie w zielonej dzielnicy Wilanów Zawady. Jasne wnętrza i piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

28 000 zł225 m² 124,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

/ we speak english, ukrainian and russian / przestronny penthouse W miasteczku wilanów Z tarasem Z jacuzzi budynek: budynek przy ul. Sarmackiej w Warszawie został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

5 700 zł106 m² 53,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość w cichej i spokojnej okolicy idealna dla ceniących spokój i dostęp do terenów zielonych Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

999 000 zł68 m² 14 605,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Westate Śródmieście prezentuje komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone w Miasteczku Wilanów. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 68,4 m2 składa się z: - salonu połączonego z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zawady

Zawady,Warszawa

840 000 zł55 m² 15 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Avenue Estate prezentuje gustowne mieszkanie w stylu skandynawskim w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanów Zawady. Lokalizacja Inwestycja położona jest w bezpośrednim otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

730 000 zł57 m² 12 807 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: wilanów / 2 pokoje / loggia / komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

15 000 zł268 m² 55,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zaremscy Nieruchomości mają przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywny segment na warszawskim Wilanowie. Trzypoziomowy apartament znajduje się na kameralnym strzeżonym osiedlu przy ul. Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

850 000 zł53 m² 16 043,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Miasteczko Wilanów - 2 - pokojowe mieszkanie z tarasem, słoneczne i ciche : pokój dzienny z aneksem kuchennym ok.38 mkw i wyjściem na taras 6,26 mkw (strona zachodnia, z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 247 000 zł96 m² 12 989,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Wilanowie przy ul. Sarmackiej 13. Lokalizacji miasteczka Wilanów, nie trzeba przedstawiać. To warszawska enklawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

3 600 000 zł268 m² 13 432,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Anna Zaremska Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywny segment na warszawskim Wilanowie. Trzypoziomowy apartament znajduje się na kameralnym strzeżonym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałęczowska

Wilanów Wysoki,Warszawa

479 000 zł31 m² 15 451,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie, w odnowionym budynku z windą (ul. Nałęczowska). Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze z 10, w całkowicie wyremontowanym, zadbanym budynku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

7 900 zł104 m² 75,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia ekskluzywnego 3-pokojowego apartamentu w prestiżowej dzielnicy Wilanów w Warszawie, ulokowanego na urokliwej ulicy Sarmackiej. Ten przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

3 800 zł43 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowy, luksusowy apartament w inwestycji z 2022 roku - Apartamenty Królewskie, przy ul. Oś Królewska w Miasteczku Wilanów. Idealna propozycja dla singla lub pary. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 190 000 zł74 m² 16 081,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowe, nowe, świeżo wykończone Z pięknym widokiem na panoramę miasta. Oferujemy do sprzedaży komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 74 m2, usytuowane na pograniczu Wilanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Powsinek,Warszawa

1 099 000 zł68 m² 16 161,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Miasteczko Wilanów. Piękne słoneczne, do wprowadzenia się. Bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkanie - położone w bardzo dobrej lokalizacji Miasteczka Wilanów. Budynek z 2017r, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

4 900 zł66 m² 73,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe w wysokim standardzie, wykończone w minimalistycznym stylu w Miasteczku Wilanów Lokalizacja: apartament mieści się na cichym, spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 380 000 zł80 m² 17 153,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe, jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 80,45m2 z tarasem, który ma dodatkową powierzchnie 15m2. W wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 380 000 zł88 m² 15 681,80 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Miasteczku Wilanów, przy ul. Sarmackiej, róg ul. Kazachskiej. Powierzchnia mieszkania 87,85 m2 + duży balkon 12 m2. Dodatkowo, możliwość dokupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

1 795 811 zł149 m² 12 052,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament 5-pokojowy wilanów zawady 149,03 m2 pls scroll down to see the English version Projekt układu mieszkania jest funkcjonalny, wygodny. Zapewnia wysoki komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

722 378 zł58 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piękne 2 pokojowe Mieszkanie na 2 piętrze z 3 przy ul. Sytej w Warszawie , Wilanów. 57,56 m kw z oddzielną kuchnią z oknem i przestronnym salonem oraz bardzo dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

729 000 zł40 m² 18 225 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 na Wilanowie. Mieszkanie zlokalizowane w jednej z bocznych uliczek, dzięki czemu nie ma problemu z parkowaniem pod budynkiem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilanów,Warszawa

910 000 zł66 m² 13 850,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz nowoczesnego mieszkania w prestiżowej okolicy? Mamy je dla Ciebie! Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65,7 m2, położonego w urokliwym Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

850 000 zł51 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament z tarasem i ogródkiem, miasteczko Wilanów One. Parametry: powierzchnia całkowita 51m2 Salon z aneksem 31m2 Sypialnia 12m2 Łazienka 4m2 Hol 4m2 Ogród 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

/ we speak english, ukrainian and russian / przestronne mieszkanie 80 m2 - ul. Sarmacka budynek: budynek przy ul. Sarmackiej w Warszawie został oddany do użytku w 2011 roku. Wielkim atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wilanów

Wilanów,Warszawa

12 500 zł120 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Avenue estate prezentuje jeden z najlepiej położonych penthouse'ów w Miasteczku Wilanów. Luksus i nowoczesność połączone z optymalną funkcjonalnością! -english description.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

28 000 zł210 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny penthouse na miasteczku wilanów Z tarasem 200M2! budynek: budynek przy ul. Klimczaka w Warszawie został oddany do użytku w 2008 roku. Wielkim atutem inwestycji są ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

3 600 zł58 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w dzielnicy Wilanów w Warszawie. Lokalizacja: mieszkanie na warszawskim Wilanowie w pobliżu Świątyni Opatrzności Bożej na zamkniętym osiedlu, okna od podwórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wilanów,Warszawa

819 000 zł55 m² 14 915,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży cichy, słoneczny, 2-pokojowy apartament położony na drugim piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Sarmackiej w samym sercu Miasteczka Wilanów. Budynek oddany do użytku w 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

660 000 zł43 m² 15 246 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie na 2. piętrze(ostatnim) w budynku z 2016 roku w dzielnicy Wilanów na osiedlu Zawady, przy ul. Bruzdowej. Bardzo dobra oferta dla osób szukających niedużego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilanów,Warszawa

530 000 zł50 m² 10 621,20 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

MIeszkanie dwupokojowe z widokiem na panoramę Warszawy usytuowane przy ul. Goplańskiej na granicy Wilanowa i Sadyby. Mieszkanie o ekspozycji płd-zach., jednostronne, słoneczne. - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

14 000 zł140 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękny apartament zlokalizowany w Miasteczku Wilanów. Kameralny, czteropiętrowy apartamentowiec o wysokim standardzie, strzeżony i monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

1 890 000 zł103 m² 18 421,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronny 102 metrowy i bardzo jasny apartament zlokalizowany na ostatnim 3 piętrze. Funkcjonalnie zaprojektowany przez architekta wnętrz, wykończony dobrej jakości materiałami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

5 000 zł75 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 74,6 m2, umeblowane i wyposażone, położone na parterze z ogródkiem w budynku przy ul. Kazachskiej w Miasteczku Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

3 600 000 zł159 m² 22 598,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Apatrament ( 159m2) na osiedlu Ażurowych Okiennic, ogród ( 300m2. Budynek: apartament mieści się na parterze w trzypiętrowym budynku z 2015 roku.Osiedle Ażurowych Okiennic to luksusowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ruczaj

Wilanów,Warszawa

647 388 zł66 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wilanów- zawady , 2- pokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia na 3 pokoje znajdujące się na 2. piętrze w 2- piętrowym budynku apartamentowym z 2020 r. Na powierzchni 65,79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

948 000 zł51 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji w Miasteczku Wilanów na osiedlu Royal Park w bliskiej odległości od Parku i Pałacu Królewskiego. idealne do zamieszkania jak i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

738 000 zł41 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży ciche, 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na patio położone w Miasteczku Wilanów, przy ul. Kazachskiej. Budynek oddany do użytku w 2014 roku. Osiedle zamknięte z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

17 000 zł153 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować przestronny apartament na Wilanowie. Przestrzeń mieszkalna stworzona z najwyższą dbałością o jakość i detal, idealny rozkład dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wilanów,Warszawa

1 550 000 zł91 m² 17 033 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży dwustronne, 4 pokojowe mieszkanie położone na parterze z dwoma ogródkami 59 m2 i 16 m2 w Miasteczku Wilanów. Kameralny, elegancki budynek oddany do użytku w 2019 roku;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 420 000 zł80 m² 17 650,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe, jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 80,45m2 z tarasem 15m2 w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji miasteczka Wilanów- przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

722 378 zł58 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry. Posiadamy w inwestycji piękne 2 pokoje w Wilanowie, ul Syta. Lokale położone w przepięknej okolicy w prestiżowym Wilanowie. Bardzo dobry dojazd do każdego miejsca.