dowolna

Mieszkania Warszawa Wilanów

447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

447 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powsinek,Warszawa

1 149 000 zł51 m² 22 694,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,63m2 zlokalizowane na Wilanowie / Wilanów Wysoki. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Scroll down for english 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w Miasteczku Wilanów. Czyste i odświeżone dla przyszłych najemców. W mieszkaniu jest dużo miejsca do przechowywania. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biwakowa

Wilanów,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 35m2 studio w nowym domu w jednorodzinnej zabudowie w Wilanowie - Powsinku w drugiej linii od ulicy Vogla. Mieszkanie dostępne od 04 sierpnia. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 500 zł93 m² 69,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie o pow. 93 m2, miasteczko Wilanów : 93 m2 : 2 sypialnie, salon, kuchnia z jadalnią z oknem, łazienka z wanną prsznicem i wc, wc, pralnia, garderoba, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

815 000 zł41 m² 19 878,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dostępne od zaraz, ciche, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem, zlokalizowane w Miasteczku Wilanów przy ul. Klimczaka. Wejście na osiedle przez recepcję lub bezpośrednio do klatek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

5 500 zł115 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament o powierzchni 115 m2, w cichej i spokojnej okolicy, idealny dla osób ceniących spokój i dostęp do terenów zielonych. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

990 000 zł44 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Warszawie, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 44 m składa się z dwóch pokoi ( 29 i 10 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 273 000 zł67 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 z balkonem w najpiękniejszej dzielnicy Warszawy: nowy Wilanów. Rozkład pomieszczeń: - hol z szafami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 273 000 zł67 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 67 m2 z balkonem w najpiękniejszej dzielnicy Warszawy: nowy Wilanów. Rozkład pomieszczeń: - hol z szafami w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m2, położone na 3 piętrze 4-piętrowego eleganckiego apartamentowca z 2016 roku, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

4 200 zł90 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 90m2 w malowniczej Warszawskiej dzielnicy Wilanów, przy urokliwej ulicy Prymasa Augusta Hlonda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

4 500 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kieślowskiego

Błonia Wilanowskie,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 49 m2, piętro 1/4 z windą w budynku z 2020 r., przy ul. Kieślowskiego, błonia Wilanowskie. Wysokie, widne, idealne dla singla/singielki, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 650 000 zł119 m² 22 199,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Komfortowy i funkcjonalnie zaprojektowany 4-pokojowy apartament. Ergonomiczny układ oddzielający strefę dzienną od prywatnej zapewni komfort i wygodę w codziennym funkcjonowaniu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania z ogródkiem, zlokalizowanego na parterze nowoczesnego bloku na Wilanowie, przy ulicy Sarmackiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

1 330 000 zł68 m² 19 558,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecamy jasne, ciche do wprowadzenia 3 pokojowe na Wilanowie Budynek z 2014 r , cegła Ekspozycja północno-południowa Okna do salonu od południa Wysokość 2,86 m Sypialnie od strony patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

3 900 zł48 m² 81,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miasteczko wilanów - ul. Kazachska 7 / branickiego - 2 pokoje + garaż. W pobliżu ulic Klimczaka, sarmacka i Gieysztora Do wynajęcia komfortowe, starannie i oryginalnie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 199 000 zł64 m² 18 618 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować w pełni umeblowany 2 poziomowy apartament w Wilanowie. Znajduje się na ostatnim 3 i 4 piętrze z wyjściem na 34 m taras. Na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 400 zł54 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu ciche, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 położone przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Apartament położony na 1. piętrze w czteropiętrowym budynku w inwestycji La.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 099 000 zł74 m² 14 903,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w Wilanowie Zapraszamy do odkrycia niezwykłego zakątka Wilanowa, który może stać się Twoim nowym domem! Jeśli marzysz o przestronnym, stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

865 000 zł45 m² 19 420,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.54 m2 usytuowane na ostatnim piętrze trzy-piętrowego apartamentowca przy ul. Gieysztora. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 600 zł39 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy do zaoferowania wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania w Wilanowie, przy ul. Rzeczypospolitej. To idealne miejsce dla singla lub pary, którzy cenią sobie spokój i ciszę. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 250 000 zł66 m² 18 939,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecamy jasne, 3 pokojowe wykończone w oparciu o detale, do wprowadzenia Budynek z 2017r cegła Ekspozycja okien - północ-zach/połudn-wschód Wysokość 2,90 m Klimatyzacja Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 300 000 zł69 m² 18 898,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Warszawy Miasteczku Wilanów. Nieruchomość Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

940 000 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedaży ciche i słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze apartamentowca przy ul. Sarmackiej ( wjazd od Osi Królewskiej) w Miasteczku Wilanów. Czteropiętrowy piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 710 000 zł65 m² 26 307,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy absolutnie niepowtarzalną ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w centralnej części Miasteczka Wilanów przy ul. Sarmackiej. Cechy wyróżniające nieruchomość to: - jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

21 000 zł140 m² 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wilanów | Hlondy. Penthouse o powierzchni 140m2, 3 sypialnie, 2 łazienki, toaleta, taras 100m2, 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym. 4 piętro | na wynajem. Doskonały adres, otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy Al. Rzeczypospolitej. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku. Składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

749 900 zł41 m² 18 452,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam na prezentację wyjątkowego mieszkania wybudowanego w 2016 roku. Ciche mieszkanie w otoczeniu zieleni na spokojnym osiedlu w Wilanowie przy ulicy Herbu Janina w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

4 900 zł59 m² 83,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 z balkonem, komórką i garażem, zlokalizowane w Miasteczku Wilanów przy ul. Klimczaka. Wejście na osiedle przez recepcję lub bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

2 530 000 zł117 m² 21 623,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przepiękny Penthouse z przestronnym i słonecznym tarasem, zaprojektowany z dbałością o najwyższą jakość i najmniejsze detale. Taras o powierzchni 30 m2 na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 990 000 zł118 m² 25 339 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu tego wyjątkowego apartamentu znajdującego się przy Ul: sarmackiej 12g! - O wyjątkowości tego apartamentu na mapie Wilanowa świadczy przede wszystkim fenomenalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, zlokalizowane przy ul. Królowej Marysieńki 21 na warszawskim Wilanowie, z szybkim dojazdem do centrum Warszawy. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

6 500 zł115 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 500 zł58 m² 94,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W sercu miasteczka wilanów budynek: budynek zlokalizowany w sercu Miasteczka Wilanów - przy ul.Hlonda.Wnętrza budynku wykończone kamieniem naturalnym. Obiekt monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 890 000 zł91 m² 20 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wygoda to prawdziwy luksus, a tu jest on odczuwalny w każdym m2. Poznaj przestrzeń, w której Twoja Rodzina może rozkwitać w harmonii, spokoju oraz poczuciu bezpieczeństwa. To więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

1 199 000 zł74 m² 16 259,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego zakątka Wilanowa! Czy marzysz o mieszkaniu, które jest nie tylko przestrzenne, urządzone ze smakiem, ale i pełne dobrej energii? Mamy dla Ciebie coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 460 000 zł80 m² 18 350,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy , 3 pokojowy apartament w Miasteczku Wilanów. Został zaprojektowany w niezwykle przemyślany i funkcjonalny sposób. Dzięki jasnej kolorystyce, dużej ilości wbudowanych szaf,.