dowolna

Mieszkania Warszawa Wilanów

441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

441 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

4 000 €200 m² 20 €/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Super luksusowe piękne nowe ( po generalnym remoncie ) mieszkanie na garnicy Wilanowa i Stegien. Luksusowo wykończone, kameralny budynkek. 4 sypialnie, 3 łazienki, pralnia. Blisko szkoły brytyjskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę lub sprzedam mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. 3 pokoje, kuchnia jako aneks, balkon, wysokie okna dzięki którym mieszkanie jest widne. Kuchnia wyposażona w sprzęty agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Wilanów,Warszawa

2 100 000 zł174 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie w samym sercu Starego Wilanowa. Parter o powierzchni 100 m2 -ogród zimowy 50,0 m2 -salon 23,9 m2 -przedsionek 3,6 m2; -przedpokój 3,0 m2; -kuchnia 8,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

999 000 zł117 m² 8 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Bezpośrednio! Nowe funkcjonalne mieszkanie na partarze nowoczesnego apartamentowca. Eleganckie klatki (drewniane drzwi, lustra, kamień na podłodze i ścianach). Salon z całkowicie wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 080 000 zł107 m² 10 093,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament z własnym ogródkiem 120 m2 z widokiem na park ,wpełni wyposażone ,gotowe do zamieszkania ,całkiem nowe ,agd Bosch ,parkiet egzotyczny ,marmur ,meble na zamówienie ,ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 500 zł118 m² 55,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane, przestronne i wygodne mieszkanie jest do wynajęcia od zaraz. W garażu jest jedno miejsce parkingowe. W zasięgu 300m. są wszelkie usługi, a w budynku mieszczą się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł93 m² 37,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Luksusowy, bardzo atrakcyjny apartament do sprzedaży na terenie "aura Park"- nowoczesnego kompleksu mieszkalnego w 'miasteczku Wilanów'. Apartament składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaściankowa

Zawady,Warszawa

1 399 000 zł122 m² 11 467,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedania przepięknie zaaranżowany apartament oddany do użytku w czerwcu tego roku. Bezpośrednie sąsiedztwo parku w Wilanowie - niezwykle spokojne i urokliwe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Wilanów,Warszawa

8 000 zł174 m² 45,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 500 zł118 m² 55,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane mieszkanie jest do wynajęcia od zaraz. Posiada nowoczesne rozwiązania. W garażu jest jedno miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska o powierzchni 15m kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 800 zł100 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże mieszkanie (100 m.kw.) w nowym budownictwie. Mieszkanie nowe, jasne, w zielonym, nowoczesnym osiedlu. Z dużego pokoju wyjście na 50 m.kw zaciszny ogródek; z dwóch innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

748 000 zł80 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta bezpośrednia! Wyjątkowe mieszkanie z klimatem i duszą, w pełni wykończone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie 79,2 m2 + 3 m2 przynależna komórka lokatorska w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Wilanów,Warszawa

2 100 000 zł174 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 100 000 zł107 m² 10 280,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament lususowy koło parku z własnym ogródkiem 125 m2 Całkowicie nowy wykonczony do zamieszkania .Wyposażony w/g najwyższych standardów .W enklawie ciszy i zieleni .Osiedle monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 230 zł55 m² 22,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 50% mieszkania - Miasteczko Wilanów, 55m2, wysoki standard, balkon Poszukuję lokatora do mieszkania, w którym tylko śpię, ponieważ studiuję, pracuję i co drugi weekend opuszczam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

625 000 zł80 m² 7 770,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, w idealnym stanie mieszkanie w Wilanowie na ul. Sarmackiej. Do nieruchomości przynależy komórka lokatorska o pow. 3,13 m2 znajdująca się tuż obok mieszkania na tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gubinowska

Wilanów,Warszawa

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne, przytulne 3 pokojowe umeblowane mieszkanie w cichej spokojnej dzielnicy Wilanów. Do wynajęcia od zaraz. Cena 2300 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 400 zł63 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie na 3 piętrze w Nowym Wilanowie. Wysoki standard. Dwa pokoje, duży taras, pomieszczenie gospodarcze (garderoba, rower, wózek), duże miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

5 000 zł130 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na Warszawskim Wilanowie / Al. Wilanowska / 4 pokoje / 70 m2 taras / 2 miejsca parkingowe w garażu Do wynajmu oferuję 130 metrowy apartament z tarasem na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok. mieszkanie do wynajęcia (wilanów) od sierpnia tanio/bezpośrednio Mamy dla Państwa do zaoferowania (bez pośredników) 2 pokojowe mieszkanie (55 m2) w miasteczku Wilanów (sarmacka 6 inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie położone na osiedlu Nowy Wilanów , ul. Sarmackiej. Na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie jest przestronne i słoneczne. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nad Wilanówką

Wilanów,Warszawa

1 850 000 zł232 m² 7 974,14 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2000

Bliski Wilanów, dom wolnostojący, stykający się z jednej strony tylko garażem, usytułowany na pięknej, dużej, zadbanej, ogrodzonej działce. Przestronny parter z miejscem do zjedzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

480 000 zł47 m² 10 289,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone w budynku przy Al. Wilanowskiej w tzw. Miasteczku Wilanów w miejscu dobrze skomunikowanym. Do przystanku autobusowego około 5 min spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 300 000 zł94 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowoczesny, dwustronny apartament (wschód, północ), wykończony w wysokim standardzie, z najlepszych materiałów, utrzymany w jasnych kolorach, beżu, szarości i bieli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

6 mieszkań w budynku, zielono teren dla budynku zamknięty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 139 000 zł128 m² 8 898,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bardzo ciekawie urządzony we Włoskim stylu apartament z niewielkim ogródkiem. Znakomicie oswietlony. Jasny parkiet z naturalnego drewna oraz ciekawe wyposażenie Kuchni i Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

1 900 zł50 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zadbane, przestronne, nigdy przedtem niewynajmowane. W kuchni prawie nowy sprzęt agd (pralka, lodówka, kuchenka z piecykiem gazowym). Ogólny standard mieszkania: bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jara

Wilanów,Warszawa

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne mieszkanie 53 m2 z dużym tarasem i ogródkiem 60 m2. Dużo przestrzeni , wysokie okna.Kuchnia otwarta na salon, w pełni wyposażona. Sypialnia z dużą szafą wnękową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 300 000 zł148 m² 8 786,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży apartament o powierzchni 148 m2, na 2 piętrze, na Wilanowie przy ul. Sarmackiej. Salon z aneksem kuchennym (71 m2), 2 sypialnie (17, 13, m2), gabinet (13m2), sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rotmistrzowska

Wilanów,Warszawa

5 000 zł115 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia od zaraz piękny, ekskluzywny apartament o bardzo wysokim standardzie na warszawskim Wilanowie. Mieszkanie ma powierzchnię 115m2, znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

315 000 zł40 m² 7 816,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie w stanie developerskim do wykończenia.Okna wychodzą na południowy zachód.Termin odbioru luty 2012. Dodatkowo płatne miejsce parkingowe w garażu podziemnym- 35.000.00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaściankowa

Wilanów,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo przyjemne mieszkanie na Zawadach. 2 pokoje, lazienka, widna kuchnia polaczona z salonem, dodatkowe pomieszczenie gospodarcze (pralnia). Garaz podziemny w cenie. Przyjemny taras. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Piękne 2 pokojowe mieszkanie w Wilanowie zlokalizowane przy Adama Branickiego. Ogromnym atutem mieszkania jest taras o powierzchni ok. 50 m.kw oraz wykończenie mieszkania w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 900 zł105 m² 56,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta mieszkania dotyczy wszystkich urządzeń i sprzętów, roślinności jak również ozdób i obrazów znajdujących się w mieszkaniu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 880 000 zł300 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:-

Okazja - bezposrednio sprzedam luxusowy ( do wprowadzenia )apartament dwupoziomowy 299 m2 - Stary Wilanów. I poziom - living ok 50m2 , kuchnia , gabinet , pokój goscinny ,2 łazienki , garderoby , pom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kosiarzy

Wilanów,Warszawa

3 700 zł130 m² 28,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 130 m2. nieumeblowane do wynajęcia na cele biurowe. Przestronny, jasny apartament w Wilanowie przy ul. Kosiarzy 37,wykończony w wysokim standardzie .Budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosiarzy

Wilanów,Warszawa

884 000 zł130 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronny, jasny apartament w Wilanowie przy ul. Kosiarzy 37,wykończony w wysokim standardzie .Budynek z windą i ochroną, Rozkład mieszkania: Kuchnia 20 m2 z aneksem jadalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śródziemnomorska

Wilanów,Warszawa

3 200 zł81 m² 39,51 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie w pełni wyposażone, wysoki standard, taras z widokiem na panorame Warszawy, dostepne od 1 marca 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 950 zł47 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie w miasteczku Wilanów o pow. 47m2. Dwa pokoje + aneks kuchenny + garderoba + łazienka z wc. Mieszkanie w pełni umeblowane, zaopatrzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

725 000 zł92 m² 7 880,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Pilnie sprzedam (najchętniej bezpośrednio) czteropokojowy, apartament o powierzchni 92m2, o wysokim standardzie wykończenia, klimatyzowany. Apartament mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 250 zł34 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio! bez prowizji! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 34m2 na drugim piętrze w niskim, dwupiętrowym budynku. Kuchnia w aneksie otwarta na pokój, w zabudowie. Pokój.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij