dowolna

Mieszkania Warszawa Wilanów

447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

447 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

395 352 zł52 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Lokal w Etapie D - już oddany do użytkowania! Lokal prezentowany w ogłoszeniu znajduje się w budynku D1 2 pokojowy apartament z 12 metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

393 517 zł53 m² 7 372 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! gotowe mieszkania! Inwestycja składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych apartamentowców zlokalizowanych na terenie warszawskiego Miasteczka Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

395 352 zł52 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biedronki

Wilanów,Warszawa

1 299 000 zł100 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Stary wilanów Do sprzedaży wyjątkowy 2 pokojowy , 100 metrowy ,apartament w kameralnym budynku wielorodzinnym.Prestiżowe i ładne otoczenie, willowa zabudowa, Mieszkanie położone na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

329 471 zł46 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bezpośrednio od dewelopera! bez dodatkowych kosztów I pcc! Zamieszkaj w sąsiedztwie pałacu i parku w Wilanowie w kameralnej i bardzo nowoczesnej zabudowie. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

648 770 zł83 m² 7 792,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta od dewelopera. Bez prowzji I pcc. Zapraszam , Ostani apartament w tym budynku! Apartament 2 pokojowy o powierzchni 83.26 m2 , na I piętrze z 7 metrową loggią. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 170 305 zł123 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! penthouse w Etapie D - oddany do użytkowania w listopadzie. Inwestycja składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

395 729 zł54 m² 7 372 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! gotowe mieszkania Inwestycja składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych apartamentowców zlokalizowanych na terenie warszawskiego Miasteczka Wilanów. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

599 022 zł78 m² 7 667 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Nowe Osiedle dla osób ceniących komfort, jakość, nowoczesność i przestrzeń zlokalizowane przy ul. Kieślowskiego w Miasteczku Wilanów. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

748 957 zł106 m² 7 081 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

765 000 zł99 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Sarmacka 99M2 4 pokoje Z garażem do wprowadzenia Mam do zaoferowania apartament zlokalizowany w samym sercu nowoczesnego Wilanowa. Składa się z: sypialni 16m2, sypialni 14m2, gabinetu/sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

565 772 zł80 m² 7 081 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! gotowe mieszkania 3-pokojowe! Inwestycja składa się z 8 ogrodzonych i strzeżonych apartamentowców zlokalizowanych na terenie warszawskiego Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

517 038 zł70 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jeśli jesteś rodzicem i chcesz by twoja pociecha miała szczęście posiadania swojego własnego pokoju, lub właśnie planujesz powiększyć rodzinę to Mieszkanie jest dla idealne dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 245 070 zł131 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

I pcc! bezpośrednio od dewelopera! Lokal w Etapie D - oddane w IV kwartale 2014 roku. Zapraszam do obejrzenia lokalu - już oddane! Penthouses prezentowany w ogłoszeniu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 270 625 zł134 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014