dowolna

Mieszkania Warszawa Wilanów

447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

447 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

11 900 zł156 m² 76,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Gotowy apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie na cele mieszkaniowe 156 m2, 5 pokoi, idealny rozkład i strony świata! Prawdziwy luksusowy apartament. Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marconich

Wilanów,Warszawa

3 000 zł98 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Komfortowe 4 pokoje, kuchnia, łazienka, wc. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Wysoki standard wykończenia. W cenie internet, telewizja kablowa upc. Dodatkowo płatny czynsz w wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

9 800 zł160 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Nowocześnie, gustownie i luksusowo urządzony apartament przy ulicy Królowej Marysieńki, 160m2, 5 pomieszczeń + kuchnia + 2 łazienki + garderoba + korytarz + balkon. Bardzo widne i kameralnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszaknie 2 pokojowe 43 m.kw. ul:Sarmacka,cena ofertowa 1800,-zł do uzgodnienia! Mieszkanie ładne,ciche położone w "Miasteczku Wilanów" doskonałe do wypoczynku po ciężkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hektarowa

Wilanów,Warszawa

3 800 zł92 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki. Mieszkanie wyposażone, umeblowany salon. Do mieszkania przynależy ogródek 100 m2, miejsce postojowe w garażu, schowek, miejsce parkingowe na zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 950 zł86 m² 34,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczne mieszkanie w przyjemnej i spokojnej okolicy. 2 piętro, winda, w pełni umeblowana kuchnia w zabudowie, lodówka z zamrażarką, kuchnia indukcyjna, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

5 900 zł112 m² 52,68 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Eleganckie, przestronne Mieszkanie na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów. Liczne tereny Zielone zachęcają do aktywnego spędzania Czasu na łonie Natury i relaksujących spacerów. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 900 zł88 m² 44,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowy apartament na Wilanowie, przestronny salon połączony z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, garderoba, łazienka z wanną jacuzzi i kabiną prysznicową oraz osobna toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potockiego

Wilanów,Warszawa

2 900 zł75 m² 38,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc. Mieszkanie wyposażone i umeblowane. Metraż: pokoje: 18,8; 15,6; 13,1; kuchnia: 9,5; łazienki: 5,4; 2,7; hall: 9,5; osiedle strzeżone. Cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament zlokalizowany na 1 piętrze inwestycji Acciona w miasteczku Wilanów o łącznej powierzchni 64 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie 3 pokojowe na nowym strzeżonym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie kompletnie wyposażone, w pokojach m. in: szafy (szafki), łóżka i telewizor. Blok 3 piętrowy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 600 zł80 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament typu studio, z 1 sypialnią, z garderoba i własną łazienką ,doskonale wyposażony, nowoczesny, z 2 tarasobalkonami, garażem w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 650 zł68 m² 38,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie widne, komfortowe, umeblowane w stylu kolonialnym, w pełni wyposażone, dostępne od zaraz dla osób niepalących. Możliwość wynajęcia komórki i dwóch podziemnych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 450 zł56 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne, nowe, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie dwupokojowe na Wilanowie - ul. Hlonda. Mieszkanie mieści się na parterze - 56m2 + 50 m ogródka + miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaściankowa

Wilanów,Warszawa

1 300 zł31 m² 41,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne 2 pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, południowe. Cicha okolica. W pobliżu pełna infrastruktura. szybki dojazd do Centrum Warszawy. Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

460 000 zł43 m² 10 697,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Komfortowe mieszkanie na 1 piętrze od strony patio. Ciche, spokojne i bardzo funkcjonalne. Zostało zaprojektowane, aby uzyskać możliwie dużo przestrzeni przy jednoczesnej funkcjonalności. Wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 056 000 zł113 m² 9 345,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4 pokojowy Apartament częściowo umeblowany, w pełni wykończony, starannie przy użyciu wysokojakościowych materiałów. Na podłogach granit, drewno dąb bielony. Na Ścianach: granit, trawertyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

3 700 zł94 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku na kameralnym, ekskluzywnym, całodobowo monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilanów

Wilanów,Warszawa

4 100 zł90 m² 45,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ddo wynajęcia 4-pokojowego mieszkania w Miasteczku Wilanów, al. Wilanowska, piętro 2 z 4. Mieszkanie w sąsiedztwie z Pałacem i Parkiem Wilanowskim. Świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Wilanów,Warszawa

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe i przestronne mieszkanie w Starym Wilanowie, bardzo blisko do Pałacu w Wilanowie, parków, restauracji. Residence Wilanów, 88 m2, 3 pokoje, 11 m2 taras, 2 miejsca parkingowe, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne, dwupokojowe mieszkanie składające się z otwartej na salon kuchni, sypialni i 2 łazienek. Duża powierzchnia szaf wnękowych, wysoki standart wykończenia (nowo odmalowane) , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pkojowe,55 m.kw,Miasteczko Wilanów,ul:Sarmacka,cena ofertowa 2500,-zł Dostępne od 1 lipca. Okres wynajmu minimum rok! Nowe, ciche bardzo ładne w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 200 000 zł127 m² 9 448,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie na sprzedaż, 127 m2, aleja Wilanowska, cena: 1.200.000 zł Zapraszam na prezentację. Aleksandra Antoniak Kapica Nieruchomości Nr tel.: Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przepiękne mieszkanie 2pokojowe położone w cichej okolicy. Blok z 2008 r z ochroną i monitoringiem, bardzo bezpiecznie. Piętro 4 (winda), bardzo cicho, ciepło i przytulnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 400 zł92 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na 3 p. na osiedlu Ostoja Wilanów. Mieszkanie 92m2 trzy pokoje, dwie łazienki, kuchnia. Mieszkanie nie jest umeblowane i nie ma możliwości umeblowania. Kuchnia kompletna z agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 300 zł75 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje z dużą łazienką i 2 balkonami. Salon z kuchnia, sypialnia, pokój biurowy lub dziecięcy. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (szafy wnękowe, agd/rtv). Internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rotmistrzowska

Wilanów,Warszawa

5 300 zł120 m² 44,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wilanów, cicha "ślepa" uliczka w sąsiedztwie ambasad i rezydencji pracowników dyplomatycznych. Blisko Pałac w Wilanowie, tereny zielone przy jez. Wilanowskim. W poblizu szkoły -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hektarowa

Wilanów,Warszawa

4 500 zł129 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Komfortowy, wykonczony apartament w najmodniejszej części Zawad (wilanów). Wykończony materiałami najwyższej jakości. Znajduje się na 1 piętrze, w kameralnym budynku 6 mieszkaniowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 400 zł64 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia piękne mieszkanie dwupokojowe z wielkim 36 metrowym tarasem od strony salonu i balkonem od sypialni. Z duszą i charakterem. Przestronne i doświetlone. Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 500 zł113 m² 57,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy, umeblowany apartament 4-pokojowy o powierzchni 113 m2, położony na 1 piętrze budynku. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie, spełni oczekiwania wymagających klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, jasne, przestronne mieszkanie 55m z otwartym widokiem w Miasteczku Wilanów. Duży pokój (25m) z wyjściem na loggię 7m od strony południowej, połączony z kuchnią (9m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł83 m² 42,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

salon z kuchnią i jadalnią, 2 sypialnie , 2 łazienki. Mieszkanie na parterze z dużym - 35 m tarasem i własnym ogródkiem. Gwarancja ciszy i odpoczynku w zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 100 zł75 m² 41,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, gotowe do zamieszkania, komfortowo wykończone, przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej, nowej części Wilanowa. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie jest wysokie (~3m), okna wychodzą na południowy wschód (z okien nie zaglądamy innym sąsiadom do domów, ponieważ przed naszym budynkiem już tylko łąka i w dali ul. Przyczółkowa),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w pełni umeblowane 2 pokoje w pełni wyposażone, do wprowadzenia sie tylko ze swoimi rzeczami, kuchnia wyposażona w talerze, garnki etc., 2 telewizory w sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

8 900 zł144 m² 61,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie na cele mieszkaniowe lub na firmę. 144 m2, 5 pokoi, idealny rozkład i strony świata. Możliwość wynajęcia z meblami lub all inclusive.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 950 zł150 m² 39,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 150 m2, znajdujące się na 3 pięrze w 4-piętrowym kameralnym apartamentowcu. Cztery sypialnie, kuchnia połączona z salonem i jadalnią, dwie łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

3 249 zł82 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w pełni urządzone, funkcjonalne, idealne dla osoby samotnej lub rodziny z dzieckiem. Salon z kuchnią i hallem to otwarta powierchnia około 40 mkw. Z salonu wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

8 900 zł144 m² 61,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Apartament na osiedlu z monitoringiem, całodobową ochroną oraz recepcją. Propozycja dla osób lubiących przestrzeń, zapewniają ją dwa tarasy oraz 5 pokoi. Do apartamentu należą miesjca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piechoty Łanowej

Wilanów,Warszawa

7 800 zł170 m² 45,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

5 pokoji/ogród/2 balkony/whirlpool w łazience/klimatyzacja/ z domkiem na grilla w ogrodzie/garaz podziemny/ ochrona. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 400 zł57 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament w pełni wyposażony typu sprzęt agd, rtv, telewizja, internet, telefon. Wysoki standard, oddzielna sypialnia, salon z kuchnią. Mieszkanie znajduje się na parterze, posiada ogródek.