dowolna

Mieszkania Warszawa Wilanów

447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

447 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dostatnia

Wilanów,Warszawa

810 000 zł86 m² 9 418,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Kup bez prowizji Jasne, przestronne i ciche mieszkanie dla rodziny, z własnym ogrodem i dużym, suchym garażem w apartamentowcu w Warszawie, na najładniejszej ulicy dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

605 000 zł65 m² 9 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Kup bez Prowizji Mieszkanie o powierzchni 65 m2 na wysokim parterze, z południową ekspozycja okien, widokiem na park, w pobliżu sklepów spożywczych, apteki, przedszkola i centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

500 000 zł56 m² 8 976,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym - wykończone w podwyższonym standardzie do zamieszkania bez nakładów finansowych. Pokoje o metrażach: 24,73 ; 13,71 m2 - na podłodze drewno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 550 zł82 m² 43,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowocześnie i elegancko urządzone mieszkanie w wysokim standardzie, pełni wyposażone - nowy sprzęt agd ; (na życzenie może być bez mebli) położone n a skraju Miasteczka Wilanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowińska

Wilanów,Warszawa

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - tramwaj i metro (stacja Wilanowska). Mieszkanie trzy pokojowe: salon z aneksem kuchennym, gabinet oddzielony zasłoną (można w nim urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym - osiedle Miasteczko Wilanów. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie jednopokojowe z aneksem kuchennym. Łazienka, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni podłogi 77m2 w cichym Wilanowie. Okna z salonu wychodzą na południowy zachód, z widokiem na park Morysin. Wysoka przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

590 000 zł88 m² 6 742,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne mieszkanie do własnej aranżacji położone w bardzo prestiżowej dzielnicy miasta. Przestronne, z dużą ilością okien, ogromną piwnicą (20m2), miejscem parkingowym przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe (60m 2 ) mieszkanie na Wilanowie. Klimatyczne i bardzo słoneczne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie na 2 piętrze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jara

Wilanów,Warszawa

3 200 zł72 m² 44,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na ogrodzonym osiedlu przy ulicy Jara 5 (wilanów/zawady). Kuchnia zabudowana została szafkami i wyposażona w sprzęty agd (piekarnik, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

495 500 zł63 m² 7 900,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przestronne mieszkanie 63m2 + 19m2 loggia usytuowano w bardzo atrakcyjnym miejscu miasteczka Wilanów. Do dyspozycji mam salon 18m2. Następnym elementem jest widna 8 metrowa kuchnia. Mamy do dyspozycji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

850 000 zł88 m² 9 659,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Agencja nie pobiera prowizji! Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie 88m2 wraz z garażem /1 miejsce postojowe/ w apartamentowcu impresja w Miasteczku Wilanów ul.Sarmacka 10F. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

7 300 zł125 m² 58,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w Miasteczku Wilanów - 4 pokoje ( 3 sypialnie + salon z jadalnią). Mieszkanie umeblowane w wysokim standardzie. Apartament składa się z salonu z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janczarów

Wilanów Królewski,Warszawa

14 000 zł202 m² 69,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

-apartament.- Wilanów Królewski jest niewielką, piękną częścią Wilanowa. W perspektywie ulicy Pałac Wilanowski. Ulica cicha, chętnie zamieszkiwana przez dyplomatów i przedstawicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

3 500 zł115 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowe osiedle mieszkaniowe. Mieszkanie ciepłe i widne, zwrócone na wschód i zachód. Mieszkanie wykończone i wyposażone w nowoczesny sprzęt. Kuchnia umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na cichym, strzeżonym osiedlu. Lokal wykończony w 2012r. przy pomocy materiałów wysokiej jakości, niestety lokal nie będzie umeblowany meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

875 000 zł91 m² 9 636,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Apartament na ostatnim piętrze budynku o wysokim standardzie dla wymagającego. Całość zaprojektowana i wykonana pod dyktatando architekta wnętrz. Tylko dwa mieszkania na piętrze, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w Miasteczku Wilanów Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i oddzielonej ale nie zamykanej sypialni. północno-wschodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

320 000 zł42 m² 7 696,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Piekne gotowe mieszkanie w nowym budynku, z dużym, słonecznym tarasem ponad 24m2. Położone na pierwszym piętrze o pow. 41,5 m2, dwupokojowe, słoneczne. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 600 zł42 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jednopokojowe z oddzielną widna kuchnią położone na osiedlu Ostoja Wilanów (miasteczko Wilanów). Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

447 000 zł64 m² 7 039,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, dwustronne z dużym balkonem, bardzo zadbane i widne. Otoczenie kameralnych uliczek z niską zabudową willową, dużo zieleni i miejsc do parkowania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

5 500 zł102 m² 53,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament (102m2 + dwa tarasy i garaż)w Miasteczku Wilanów. Lokalizacja: apartament znajduje się przy Alei Wilanowskiej bardzo blisko Pałacu i plaży w Wilanowie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

799 000 zł74 m² 10 797,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży słoneczny, wschód-południe, narożny, 3 pokojowy penthouse z 32m2 tarasem na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2011 r. o wysokim standardzie w Miasteczku Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 900 zł83 m² 46,99 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Świeżo odmalowane mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Lokal znajduje się na II piętrze. Garaż rodzinny na dwa samochody. Budynek posiada zielone patio z placem zabaw dla dzieci. Monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie dwupokojowe - lokalizacja: miasteczko Wilanów, ulica F. Klimczaka - parter (4 piętrowy apartamentowiec) - powierzchnia 41 m2 (dwa pokoje) taras - umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jasne, dwupokojowe mieszkanie z windą i miejscem w garażu podziemnym na wprost windy. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Posiada oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zaściankowa

Wilanów,Warszawa

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Wynajmę 4-pokojowe mieszkanie na Zawadach, na parterze wraz z pięknie zaprojektowanym, własnym,ogrodzonym ogródkiem oraz 2 miejscami parkingowymi w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rotmistrzowska

Wilanów,Warszawa

5 000 zł115 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament wykończony w wysokim standardzie, w domu z zaledwie 6 mieszkaniami. Pokój dzienny 28 m2, dwie sypialnie, jedna z wyjściem na taras 13m2, który jest usytuowany od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament na parterze z tarasem! Mieszkanie wygląda dokładnie tak jak na zdjęciach jest nowiutkie i pachnące i nowoczesne. W mieszkaniu są wszystkie meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 600 zł80 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nie pobieramy prowizji od szukającego! D o wynajęcia mieszkanie 80m2 na Wilanowie ul. Sarmacka. Instalacje w mieszkaniu: internetowa Dodatkowe: balkon Luksusowy apartament typu studio, z 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 500 zł124 m² 52,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wygodny, duży apartament z dwoma ogródkami, bardzo funkcjonalny, cichy i przytulny. Sypialnia glowna z garderoba i lazienka z jacuzzi i prysznicem, dodatkowo pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji! Mamy do zaoferowania nowy apartament w Miasteczku Wilanów, w nowym apartamentowcu oddanym do użytkowania w IV kwartale 2014r. Apartament w pełni wyposażony składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

3 500 zł115 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Czteropokojowe, zupełnie nowe, przestronne (115m2) nieumeblowane mieszkanie na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest w kameralnym budynku - klatka schodowa wspólna tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

599 000 zł68 m² 8 808,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania piękne mieszkanie (68 m 2), wykończone w wysokim standardzie,z pełną własnością w Warszawie przy ul. Klimczaka, w niezwykle atrakcyjnej okolicy, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne, jasne, dwupokojowe mieszkanie składające się z otwartej na salon kuchni, sypialni i 2 łazienek. Duża powierzchnia szaf wnękowych, wysoki standard wykończenia (nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

4 500 zł106 m² 42,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 106 m2 w małym kameralnym budynku z 2002 roku. Drugie i ostanie piętro. Świeżo odremontowane. Stary Wilanów. Cicha spokojna okolica. Dużo zieleni. Bardzo dobry rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny apartament zlokalizowany na wilanowie (miasteczko Wilanów). Apartament czysty, funkcjonalny, w pełni umeblowany i wyposażony. Miejsce postojowe w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorągwi Pancernej

Wilanów,Warszawa

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Przestronne mieszkanie/lokal do wynajęcia. Mieszkanie zostało niedawno odnowione - pomalowane ściany. Remont jednak nie został skończony - mieszkanie w tej chwili nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 900 zł83 m² 46,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe na Miasteczku Wilanów. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone oraz odświeżone. Salon z wyjściem na balkon, oddzielna duża kuchnia, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 400 zł64 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe, ekskluzywne mieszkanie w Miasteczku Wilanów na ulicy Sarmackiej o powierzchni 64m2 do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie narożne, dwustronne (zachód, południe), 2 pokoje w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

690 000 zł65 m² 10 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Kup bez Prowizji Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 65 m 2. Znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku.Budynek z 2008 roku. Mieszkanie z tarasem o powierzchni 12.