dowolna

Mieszkania Warszawa Wilanów

447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

447 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowe mieszkanie, wysoki standard, 2 pokoje, po remoncie, garaż podziemny, balkon, wilanów, sarmacka - dwa pokoje (przestronny salon z kuchnią i oddzielna sypialnia) - w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

5 500 zł98 m² 56,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję dzisiaj Luksusowy Apartament w Starym Wilanowie Oferta wyjątkowa. Elegancki budynek z recepcją. Teren bezpieczny, monitorowany, strzeżony.W sąsiedztwie niska zabudowa jednorodzinna. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

480 000 zł66 m² 7 260,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wilanów to jedna z najpiękniejszych i najstarszych dzielnic Warszawy. Jest przy tym nadal najrzadziej zaludnioną dzielnicą stolicy. To ważny ośrodek kultury i edukacji, tutaj znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

559 700 zł79 m² 7 084,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przytulne miejsce Z 2 tarasami! miejsce idealne zarówno dla koneserów nowoczesnej architektury, jak I dla osób ceniących wygodę, dobry smak oraz stylowy charakter W znakomitej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

312 968 zł45 m² 6 968,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. i podatku pcc. Do sprzedania mieszkanie dwu pokojowe, o powierzchni 44 metrów kwadratowych, usytułowane na 2 piętrze w cztropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

4 000 zł78 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy trzypokojowy apartament w pełni umeblowany i wyposażony zlokalizowany w prestiżowym osiedlu "miasteczko Wilanów" Lokal wykończony w wysokim standardzie. Mieszkanie 78 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

317 319 zł38 m² 8 450,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedsprzedaż nowej inwestycji w prestiżowej części wilanowa!~~kameralna i elegancka inwestycja znajdująca się w otoczeniu willi i pięknej przyrody. To idealna kompozycja prestiżu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

540 400 zł66 m² 8 126,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przytulne miejsce Z tarasem (24M2)! miejsce idealne zarówno dla koneserów nowoczesnej architektury, jak I dla osób ceniących wygodę, dobry smak oraz stylowy charakter W znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

390 380 zł51 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowie, w samym centrum założenia urbanistycznego Miasteczko Wilanów.~~Lokalizacja~- Zaledwie 8 km od centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

505 725 zł67 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowe mieszkanie Z balkonem I tarasem na dachu~~nasze osiedle zaprojektowane zostało z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców i spełnieniu oczekiwań nawet tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

568 896 zł69 m² 8 205,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

529 513 zł63 m² 8 450,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

569 029 zł71 m² 7 960,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 200 zł63 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wygodne, przestronne, umeblowane mieszkanie w Wilanowie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2, piętro 4/4 w apartamentowcu przy ulicy Sarmackiej. Miasteczko Wilanów, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

695 844 zł102 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzenne, jasne mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim w sercu Miasteczka Wilanów przy ul.Branickiego. Składa się z pokoju dziennego o powierzchni 32,91m2, loggia 3,39m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

488 000 zł65 m² 7 499,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obornicka

Wilanów,Warszawa

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe i przestronne mieszkanie położone na Starym Wilanowie. Residence Wilanów, 90 m2, 3 pokoje, 11 m2 taras, 2 miejsca parkingowe, 2 piętro z windą, ochrona 24h. Mieszkanie wyposażone w:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marconich

Wilanów,Warszawa

3 800 zł102 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie składające się z 2 sypialni i dużego pokoju dziennego z przestrzenią otwartą na kuchnię i przedpokój , z wyjściem na balkon. Mieszkanie duże jasne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

574 535 zł64 m² 9 003,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nasza najnowsza inwestycja zlokalizowana jest na Wilanowie, w Miasteczku Wilanów. W budynku łącznie jest 277 mieszkań. Posiadamy mieszkania większe, 3 i 4 pokojowe oraz mniejsze 1 i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

385 937 zł46 m² 8 450,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

402 000 zł49 m² 8 124,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, przestronne mieszkanie w kameralnym apartamentowcu w prestiżowej okolicy Wilanowa Wysokiego. Dobre połączenia komunikacyjne do Centrum i Mokotowa. Salon z otwartą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potockiego

Wilanów,Warszawa

6 800 zł98 m² 69,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:95

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od zaraz, do wynajęcia bezpośrednio od właściciela! Przestronne i nowoczesne mieszkanie 95 m2 położone w doskonałej lokalizacji na Królewskim Wilanowie (ul. Kostki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilanów

Wilanów,Warszawa

756 000 zł101 m² 7 488,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Wilanów to jedna z najpiękniejszych i najstarszych dzielnic Warszawy. Jest przy tym nadal najrzadziej zaludnioną dzielnicą stolicy. Dlatego wybraliśmy ją na lokalizację Naszej najnowszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

351 525 zł47 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łuki Małe

Wilanów,Warszawa

317 040 zł40 m² 7 999,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

409 739 zł54 m² 7 632,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Gotowa I wybudowana inwestycja W miasteczku wilanów!~~jest to jedyna inwestycja w Miasteczku Wilanów z wybudowanymi i gotowymi do odbioru mieszkaniami. Szeroki wybór mieszkań 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

629 905 zł82 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycję wyróżniają unikalny styl i koncepcja architektoniczna. Położona w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy (wilanów).~~Nowoczesny kompleks willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widna

Wilanów,Warszawa

480 000 zł66 m² 7 260,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

890 774 zł105 m² 8 450,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

504 000 zł67 m² 7 497,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

756 495 zł90 m² 8 450,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 250 zł59 m² 38,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Duże, komfortowe i bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej 12 w IV etapie Nowej Rezydencji Królowej Marysieńki. Budynek ma całodobową ochronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

756 000 zł101 m² 7 488,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

3 900 zł85 m² 45,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie 85 m2 przy Al. Wilanowskiej. Budynek z 2010r, nowoczesny, o wysokim standardzie wykończenia. Pokój dzienny z oknami na płn/wschód, na podłodze parkiet. Duzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

359 000 zł49 m² 7 265,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

390 380 zł51 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne , widne, ciepłe w pełni wyposażone mieszkanie o pow 60 m2 - plus dwa miejsca garażowe / platforma/. Wyposażenie: - zmywarka - lodówka - meble - piekarnik - kuchenka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

402 000 zł49 m² 8 124,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilanów

Wilanów,Warszawa

505 346 zł68 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 800 zł90 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo słoneczne, przytulne mieszkanie, wykończone z dbałością o szczegóły. Wysoki standard wyposażenia w materiałach i sprzętach rtv i agd. Doskonała lokalizacja,.