dowolna

Mieszkania Warszawa Wilanów

447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

447 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

545 526 zł71 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Gotowe mieszkania na Wilanowie - zadzwoń do nas i przekonaj się sam że warto!~~dlaczego warto wybrać właśnie nas?~~- podwyższony standard wykończenia~- szeroki wybór mieszkań 2, 3, 4 i 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilanów

Wilanów,Warszawa

294 168 zł39 m² 7 531,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja na wilanowie!~~w naszych przestronnych czteropiętrowych budynkach znajdziesz swój spokój i miejsce do odpoczynku. Budynek harmonijnie wkomponowany w architektoniczną wizję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

367 264 zł48 m² 7 726,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1piętrze 4piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

320 370 zł43 m² 7 462,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 42,93m2 składające się z 2 pokoi położone na 1piętrze w 2-piętrowym budynku z 2015 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

526 983 zł64 m² 8 171,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja w samym centrum wilanowa!~~w czterech 4-piętrowych budynkach z 2 kondygnacjami garażu podziemnego, o jasnych elewacjach z geometrycznymi, grafitowymi akcentami wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

320 370 zł43 m² 7 473,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 42,87m2 składające się z 2 pokoi położone na parterze w 2-piętrowym budynku z 2015 r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

319 444 zł43 m² 7 458,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 42,83m2 składające się z 2 pokoi położone na 1piętrze w 2-piętrowym budynku z 2015 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

328 000 zł44 m² 7 498,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 43,74m2 składające się z 2 pokoi położone na 2piętrze w 2-piętrowym budynku z 2015 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

417 504 zł53 m² 7 870,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 53,05m2 składające się z 3 pokoi położone na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2014 r. z windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

525 000 zł68 m² 7 712,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wilanów to jedna z najpiękniejszych i najstarszych dzielnic Warszawy. Jest przy tym nadal najrzadziej zaludnioną dzielnicą stolicy. To ważny ośrodek kultury i edukacji, tutaj znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

294 100 zł39 m² 7 533,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne miejsce Z tarasem I ogródkiem (32m2)! miejsce idealne zarówno dla koneserów nowoczesnej architektury, jak I dla osób ceniących wygodę, dobry smak oraz stylowy charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

406 092 zł52 m² 7 870 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 51,60m2 składające się z 2 pokoi położone na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2014 r. z windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

378 004 zł49 m² 7 726,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją na Wilanowie, gdzie oddanie jest przewidziane już w IV kwartale 2016 r. ~~dlaczego warto wybrać właśnie nas?~~- podwyższony standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

389 028 zł55 m² 7 126,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

504 849 zł61 m² 8 339,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

501 000 zł69 m² 7 258,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

452 000 zł57 m² 7 953,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 211 100 zł121 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

663 440 zł86 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

545 140 zł71 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 428 954 zł185 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie w samym sercu Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

488 000 zł61 m² 8 055,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Najszerszy wybór rozkładowych mieszkań 2- i 3- pokojowych!~~zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją na Wilanowie, gdzie oddanie jest przewidziane już w IV kwartale 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

478 378 zł62 m² 7 726,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 100 000 zł94 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania bezpośrednio mieszkanie widne i przestronne, 93,7 metra składające się z 4 pokoi: salonu, sypialni połączonej z gabinetem (chwilowo pokojem dziecięcym), drugiej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 004 900 zł100 m² 10 049 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przytulne miejsce Z tarasem (53M2)! miejsce idealne zarówno dla koneserów nowoczesnej architektury, jak I dla osób ceniących wygodę, dobry smak oraz stylowy charakter W znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 211 100 zł121 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zdecydowanie najciekawsze osiedle w Warszawie. Charakteryzuje się dużą ilością zieleni - ponad 5 hektarów. Inwestycja na ukończeniu, ostatnie mieszkania w sprzedaży. Jeśli szukasz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

491 000 zł66 m² 7 485,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

546 516 zł66 m² 8 245,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

546 414 zł64 m² 8 563,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

458 643 zł66 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

245 411 zł35 m² 7 050 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - Wilanów. Mieszkanie o powierzchni 34,81 m2 składające się z jednego pokoju położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

544 367 zł71 m² 7 699,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Inwestycję wyróżniają unikalny styl i koncepcja architektoniczna. Położona w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy (wilanów).~~Nowoczesny kompleks willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

469 400 zł57 m² 8 235,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Słoneczny apartament Z dużą loggią! miejsce idealne zarówno dla koneserów nowoczesnej architektury, jak I dla osób ceniących wygodę, dobry smak oraz stylowy charakter W znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

521 169 zł64 m² 8 081,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilanów

Wilanów,Warszawa

288 762 zł39 m² 7 394,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosiarzy

Wilanów,Warszawa

4 501 zł130 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie 130 m2 przy ulicy Kosiarzy w Wilanowie. Mieszkanie dwustronne, z jednej strony wychodzący balkon na Al. Wilanowską, a z drugiej loggia wychodząca na wewnętrzne patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

860 865 zł111 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

663 000 zł85 m² 7 834,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 131 773 zł146 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją na Wilanowie, gdzie oddanie jest przewidziane już w IV kwartale 2017 r. ~~dlaczego warto wybrać właśnie nas?~~- podwyższony standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

478 378 zł62 m² 7 726,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016