dowolna

Mieszkania Warszawa Wilanów

441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

441 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z kominkiem, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

4 700 zł100 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferowane jest mieszkanie położone jest na osiedlu zamkniętym, w niedalekiej odległości od Pałacu w Wilanowie Składa się z salonu (35 m2.), dwóch sypialni (15 i 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

719 000 zł78 m² 9 217,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Agencja oferuje Klimczaka blisko Royal Wilanów eleganckie 3 pokoje, garaż Bardzo ładny, nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie apartament przy ul. Klimczaka w pobliżu Royal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

11 900 zł156 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 156 m2, 5 pokoje, 2 łazienki z wc z prysznicem i wanną, zaprojektowany przez architekta w stylu skandynawskim, meble kuchenne hth, bardzo wysokie szafy, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

488 192 zł63 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest piękne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 63,18m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 28,27m2. z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

459 240 zł69 m² 6 671,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest piękne 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Wilanowie o łącznej powierzchni 68,84m2. W mieszkaniu znajduje się oraz przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł84 m² 41,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament ul. Sarmacka. Mieszkanie zaprojektowane i wykończone przez architekta wnętrz w wysokim standardzie. Dużo przestrzeni, ekspozycja pd-zach, bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

9 900 zł150 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny apartament na Sobieskiego 1. Bardzo wysoki standard wykończenia. Dębowe deski w stylu vintage na podłogach. Centralna klimatyzacja sterowana dla wszystkich pomieszczeń. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 000 zł127 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Miasteczko wilanów Do wynajęcia oferowany jest apartament o powierzchni 127 m2 usytuowany w nowoczesnym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów z widokiem oraz dwoma dużymi tarasami. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

690 000 zł76 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowe mieszkanie 2 pokojowe położone na osiedlu Scandinavian House (miasteczko Wilanow). Wykończenie - lipec 2015. Mieszkanie bardzo przestronne i wykonane w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

8 000 zł96 m² 83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny i jasny apartament na ostatnim piętrze budynku przy ul. Branickiego. Do mieszkania przynależy ogromny taras z pięknym widokiem, a także dwa niezależne miejsca w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

497 174 zł68 m² 7 275 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży przestronne i ustawne trzypokojowe mieszkanie z terminem odbioru na koniec czerwca 2017 roku w zielonej części Miasteczka Wilanów. Oferowane mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

11 900 zł154 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny apartament 152,7 m2 z tarasem, 3 sypialnie plus pokój dzienny, 2 łazienki, 2 x szafy, pralka / suszarnia, apartament ma ponad 3 metry wysokości, został zaprojektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

5 700 zł89 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wyajęcia oferujemy nowoczesny i klimatyzowany apartament na renomowanym osiedlu przy al. Wilanowskiej. Salon z otwartą kuchnią i jadalnią. W pełni wyposażone w meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 500 zł120 m² 54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Miasteczko wilanów sarmacka 4 rooms to let Przestronny apartament 120m do wynajęcia w miasteczku Wilanów. Mieszkanie usytuowanew kameralnym budynku oferuje 4 pokoje, dwie łazienki, garderoba, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

4 500 zł110 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na cele biurowe wysokiej klasy apartament o powierzchni 110 m2 Mieszkanie w budynku o bardzo wysokim standardzie na eleganckim, kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Zawady

Wilanów,Warszawa

433 333 zł57 m² 7 569,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest piękne 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 57,25 m2 znajdujące się na I piętrze dwupiętrowego budynku. Mieszkanie składa się salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 300 zł76 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bezpośrednio , 3 pokojowe mieszkanie 76m2 w Miasteczku Wilanów, przy ul. Sarmackiej. Osiedle strzeżone z 24h ochroną. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze, w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

670 000 zł87 m² 7 718,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie 86,8 m2. Warszawa ul. Ks. Prym. Augusta Hlonda 2, piętro 1 z 4, 3 pokoje. Miasteczko Wilanów w Inwestycji Ostoja. Mieszkanie dwustronne: wschód-zachód, bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 800 zł90 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo słoneczne, przytulne mieszkanie, wykończone z dbałością o szczegóły. Wysoki standard wyposażenia w materiałach i sprzętach rtv i agd. Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku w kompleksie Ostoja Wilanów. Na terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci, prywatny zadrzewiony park z dostępem na chip, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

447 950 zł53 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie 52,7 m2 na Wilanowie. Oddzielna kuchnia, położone na trzecim piętrze. Łazienka z wanną, duże szafy wnękowe. Miejsce garażowe pod budynkiem dodatkowo 25 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane na Misteczu Wilanów przy ul. Sarmackiej , inwestycja "wilanów One". Budynek wybudowany w 2010 r jako jeden z pierwszych na Miasteczu Wilanów oraz jednen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

366 900 zł49 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest piękne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 48,92m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 21,17m2 z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

10 000 zł156 m² 641 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękny apartament 156 m2, 5 pokoi, 2 łazienki z wc, zaprojektowany przez architekta w stylu skandynawskim, meble kuchenne, bardzo wysokie szafy, apartament nagrodzony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

720 000 zł78 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

460 000 zł57 m² 8 070,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie dwupokojowe wykończone w dobrym standardzie. Mieszkanie jest przestrzenne i funkcjonalne. Nowocześnie i komfortowo urządzone, wyposażone w lodówkę z zamrażalnikiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilanów

Wilanów,Warszawa

8 500 zł158 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajecia apartament Hlonda w ekskluzywnej czesci Osiedla Ostoja Wilanow na skraju rezerwatu. Mieszkanie 160metrow 4 pokoje, 2 lazienki, 3 garderoby, pralnia, kuchnia w aneksie kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

10 000 zł150 m² 67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Miasteczko Wilanów Do wynajęcia oferowany jest wysokiej klasy apartament 150 m2. Apartament składa się z 4 pokoi, kuchni, dwóch łazienek oraz pomieszczenia gospodarczego i technicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

7 200 zł113 m² 63,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajecia Luksusowy apartament w Miasteczku Wilanów ul. Klimczaka. Salon Z aneksem kuchennym [42,09M] 3 pokoje [12,99M; 12,86M; 11,44M] 2 łazienki [6,95M; 2,42M] garderoba [4,47M] pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

5 500 zł98 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wilanów , wyjątkowa oferta Do wynajęcia luksusowy apartament w starym wilanowieo elegancki budynek z recepcją. teren bezpieczny, monitorowany, strzeżony.w sąsiedztwie niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

8 000 zł140 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia czteropokojowy apartament 140 m2 na Wilanowie (zawady) ul. Bruzdowa. Penthouse położony na ostatnim piętrze z dużym słonecznym trasem. Salon z kominkiem, 3 sypialnie, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

350 000 zł30 m² 11 604,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie kawalerka o pow. 30,2 m2 na 2 piętrze w budynku 3-piętrowym z windą z 2016 roku przy ulicy Kazachska na Wilanowie. Elegancko wykończona kawalerka z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

4 500 zł130 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mamy zaoferowania piękny 4 pokojowy apartament. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, parkiet egzotyczny, gres oraz drewno tekowe.Oddzielny WC i przestronna łazienka wraz z WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

517 148 zł70 m² 7 340,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest apartament 3-pokojowy z oddzielną kuchnią, znajdujący się w świetnej lokalizacji - na Wilanowie w Warszawie. Mieszkanie posiada przestronny salon (21,18 m2), bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

425 000 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie 50 m2 na Wilanowie. Mieszkanie położone w osiedlu Ostoja Wilanów, piętro 2. 2 pokoje, kuchnia częściowo otwarta na salon, kuchnia w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

775 506 zł106 m² 7 332 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem oferty jest apartament 4-pokojowy z aneksem kuchennym, znajdujący się w świetnej lokalizacji - na Wilanowie w Warszawie. Mieszkanie posiada przestronny salon, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wilanów

Wilanów,Warszawa

6 500 zł122 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, pięknie urządzone, 122-mieszkanie z balkonem o bardzo dobrym rozkładzie pomieszczeń oraz usytuowaniu w centrum Miasteczka Wilanów, na osiedlu Ostoja Wilanów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

720 000 zł78 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Aleja Rzeczypospolitej nowe, bardzo ładne, nowoczesne 2 pokoje garaż Nowe, jeszcze niezamieszkałe, bardzo ładne, nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie dwupokojowe przy Alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wilanów

Wilanów,Warszawa

7 200 zł113 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wysokiej klasy apartament w Miasteczku Wilanów Mieszkanie wykończone przy użyciu wysokojakościowych materiałów: drewno, kamień, kryształ. _W salonie biokominek oraz wbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

11 900 zł156 m² 76,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij