dowolna

Mieszkania Warszawa Wilanów

441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

441 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

339 000 zł40 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W naszej ofercie mieszkanie na osiedlu Królewski Park, deweloper Robyg. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, po zakupie możliwość wprowadzenia się od zaraz! Kameralny, trzy piętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ciche, słoneczne mieszkanie w miasteczku Wilanów przy ulicy Kazachskiej. Mieszkanie jest na trzecim, ostatnim piętrze budynku, w skład mieszkania wchodzą: - 3 pokoje (jeden pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

719 000 zł78 m² 9 217,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Agencja oferuje Klimczaka blisko Royal Wilanów eleganckie 3 pokoje, garaż Bardzo ładny, nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie apartament przy ul. Klimczaka w pobliżu Royal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

719 000 zł78 m² 9 217,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament położony w Miasteczku Wilanów, w nowo oddanym budynku. Wykończone zaledwie kilka dni temu w wysokim standardzie. Trzecie piętro w budynku z windą. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

1 200 000 zł102 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowy, piękny apartament 3-pokojowy (102 m2 + dwa tarasy i garaż) na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2007 r. (z windą) w Miasteczku Wilanów. Apartament znajduje się przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

740 000 zł75 m² 9 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 75 m2 na 1 piętrze w budynku 4-piętrowym z 2009 roku przy ulicy Sarmacka. Wygodne, w pełni wyposażone mieszkanie z przestronną strefą dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

435 000 zł46 m² 9 456,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie o pow. 46 m2 na 1. piętrze 3-piętrowego budynku z 2016 r. przy ulicy Kazachskiej w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie jest świeżo wykończone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

10 900 zł154 m² 70,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Miasteczko Wilanów, hlonda. Do wynajęcia przestronny i nowoczesny apartament o powierzchni 154 m2, urządzony przez architekta, wykończony materiałami wysokiej jakości. Apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia parterowe mieszkanie o powierzchni 56 m w nowym bloku (oddany do użytkowania w grudniu 2014 r.) na ul. Klimczaka. Dwa ogródki: 75 m (wyjście na drogę pożarową) oraz 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 429 360 zł210 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie w Wilanowie. Mieszkanie zajmuje praktycznie 1/2 kamienicy. Obok jest drugie podobne mieszkanie oraz na parterze powierzchnia handlowa. Możliwość dowolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

530 000 zł55 m² 9 664,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Miasteczko Wilanów, dwupokojowe mieszkanie składa się pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, holu, przedpokoju i łazienki. Dwa balkony. Jeden o powierzchni 4,66m wychodzący na patio, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz klimatyczny apartament w Wilanowie przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi z aneksem kuchennym, - łazienki z toaletą, - słonecznego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 200 zł84 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam serdecznie. Mam przyjemność zaoferować przepiękny apartament na wynajem. Mieszkanie znajduje się na ulicy Kazachskiej. 84m2. Mieszkanie umeblowane składa się z: - salonu , - dużej widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

389 000 zł41 m² 9 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

- apartament w nowo powstałym bloku oddawanym do użytku od grudnia 2016 roku - mieszkanie jasne, słoneczne, do wykończenia - 41 m2 - 2 pokoje - pokój dzienny (16.06 m2 ) oraz sypialnia (9,49 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

3 000 zł68 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lux apartament (z garażem podziemnym) o powierzchni 67,5 m2 położony w prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów przy ul. Hlonda. Piętro 0/4 z widokiem na tereny zielone mały akwen wodny- cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

535 000 zł79 m² 6 772,15 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Oryginalnie mieszkanie po generalnym remoncie, zaprojektowane przez architekta wnętrz i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Łączna powierzchnia mieszkania to 79 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

3 500 zł93 m² 37,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokalizacja/ budynek: dobre połączenia komunikacyne: 3 przystanki od metra Wilanowska, dojazd do Śródmieścia oraz biur na Mokotowie zajmuje ok 10-15 minut. Kameralny 5 - piętrowym nowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

680 000 zł73 m² 9 315,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 73 m2 na parterze w 4-piętrowym budynku z 2009 r. w Miasteczku Wilanów. Ciche, słoneczne i bezpieczne (wszystkie okna wychodzą na podwórko, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potockiego

Wilanów,Warszawa

1 000 000 zł110 m² 9 105,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie znajduje się na Wilanowie przy ulicy Stanisława Kostki Potockiego. Budynek z 2009 roku, ochrona, monitoring, duże zadbane patio z rzeczką, w budynku duża siłownia. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

438 000 zł53 m² 8 237,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,17 m2 na parterze 4-piętrowego budynku z 2010 r. przy ulicy Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 100 zł34 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone jest w Miasteczku Wilanów w miejscu dla ludzi poszukujących prestiżowej i wygodnej lokalizacji. Istnieje stąd możliwość łatwego i sprawnego dojazdu zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

774 000 zł76 m² 10 184,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przytulne miejsce Z tarasem (52,5M2)! miejsce idealne zarówno dla koneserów nowoczesnej architektury, jak I dla osób ceniących wygodę, dobry smak oraz stylowy charakter W znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

352 434 zł47 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest piękne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 46,68m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 20,66m2., oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

439 802 zł67 m² 6 575 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest piękne 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Wilanowie o łącznej powierzchni 66,89m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

639 487 zł83 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,76 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 24,67 m2 , dwie sypialnie o powierzchni 21,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

10 900 zł152 m² 71,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: oś Królewska, najbardziej reprezentacyjna aleja Wilanowa. Bliskość Pałacu Wilanowskiego, parku Zdrojowego, lasu Kabackiego, ogrodu Botanicznego, stanowi idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

462 859 zł55 m² 8 474,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem oferty jest apartament 2-pokojowy z oddzielną kuchnią, znajdujący się w świetnej lokalizacji - na Wilanowie w Warszawie. Mieszkanie posiada przestronny salon, połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 100 zł58 m² 36,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 58 m2 na Wilanowie. Mieszkanie położone w osiedlu Ostoja Wilanów, parter. Mieszkanie umeblowane, szafa wnękowa w przedpokoju, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

358 474 zł47 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest piękne 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47,48m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 17,66m2., oraz duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

860 865 zł111 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest piękne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 111,41 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 27,49 m2 , trzy sypialnie o powierzchni 14,28 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

530 000 zł55 m² 9 664,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym/ garaż w cenie/. Do zamieszkania " od zaraz". Sypialnia , kuchnia z salonem, mała garderoba z szafą gospodarczą ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

647 909 zł84 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,85 m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 28,37 m2, dwie sypialnie o powierzchni 14,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

663 440 zł86 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem oferty jest piękne 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 85,86m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 27,27m2. z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

605 101 zł78 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty jest piękne 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 78,31m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 23,82m2. z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

817 594 zł106 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest piękne 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 105,81m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 24,67m2.oraz widna kuchnia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piechoty Łanowej

Wilanów,Warszawa

6 200 zł120 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia czteropokojowy apartament w najbardziej prestiżowej części Wilanowa. Idealne mieszkanie w kameralnej kamienicy dla rodziny lub małżeństwa. Okolica wybierana przez cudzoziemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi(1 pokój ok 19 m kw z dużą szafą wnękową, oraz sypialnia ok.11 m kw.), widnej,dużej kuchni. W skład mieszkania wchodzi łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

369 000 zł49 m² 7 530,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie dwupokojowe wykończone w wysokim standardzie. Salon połączony z aneksem kuchennym, zabudowa kuchenna, agd, wyspa kuchenna. Loggia 3,5m. ogródek 30m. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

447 000 zł66 m² 6 772,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010