dowolna

Mieszkania Warszawa Wilanów

441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

441 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

813 000 zł43 m² 18 780,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie na 2. piętrze(ostatnim) w budynku z 2016 roku w dzielnicy Wilanów na osiedlu Zawady, przy ul. Bruzdowej. Bardzo dobra oferta dla osób szukających niedużego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Teodorowicza

Wilanów,Warszawa

4 350 000 zł140 m² 31 071,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas English version below Przedstawiamy Państwu wyjątkowy 140 metrowy penthouse usytuowany w samym sercu Miasteczka Wilanów przy ul. Teodorowicza. Penthouse jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

10 900 zł115 m² 94,78 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wysokim piętrze na skraju mokotowa I wilanowa Miejsce parkingowe | Piękny widok z południową ekspozycją | Umeblowane | Basen, sauna i siłownia | Możliwość umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 360 000 zł79 m² 17 197,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

- english description below - Na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu Ostoja Wilanów, z ogródkiem oraz 2 sypialniami i 2 łazienkami (w tym jedną znajdującą się w sypialni Master).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

4 500 zł64 m² 69,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na wynajem o powierzchni 64,31 m , położonego przy ul. Stanisława Kostki Potockiego 2b, w Wilanowie Królewskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dostatnia

Wilanów,Warszawa

2 883 500 zł115 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "vilanovia park" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Vilanovia Park - Twoja nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 749 999 zł80 m² 21 766,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny, trzypokojowy apartament o powierzchni 80,4 m , położony w prestiżowej lokalizacji w sercu Miasteczka Wilanów, tuż przy Osi Królewskiej. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

3 300 zł46 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: 2 pokoje, 46 m komfortowe mieszkanie z miejscem postojowym w cenie | Wilanów, ul. Kazachska 5. Dla kogo? Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Osób które szukają wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Handelsmana

Wilanów,Warszawa

4 400 zł44 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy ul. Handelsmana 3 w Warszawie. Lokal wykończony w wysokim standardzie, dostępny w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wilanów,Warszawa

5 700 000 zł192 m² 29 673,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Eurovilla prezentuje jedyny w swoim rodzaju unikalny apartament wys. pomieszczeń 300mm na parterze w Starym Wilanowie, o pow. 192,09 m2, 5 pokoi, 2 wygodne miejsca garażowe + ogród 300m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

8 000 zł89 m² 89,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Miasteczka Wilanów. Nieruchomość wykończona w podwyższonym standardzie. Mamy tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie 2 pokojowe, idealne dla singla lub pary. Mieszkanie w inwestycji Brzozowy Zakątek przy ul. Branickiego, w okolicy sklepy, restauracje, autobus, tramwaj. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 050 000 zł55 m² 18 925,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Budynek zlokalizowany przy ul. Adama Branickiego 11 znajduje się w części Miasteczka Wilanów - w obrębie osiedla Błonia Wilanowskie, jednej z najbardziej uporządkowanych urbanistycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

5 500 zł77 m² 71,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas English version below Przedstawiamy Państwu duży i elegancki apartament na wynajem usytuowany w samym sercu Miasteczka Wilanów przy ul. Klimczaka. Mieszkanie ponad 77 metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

1 650 000 zł87 m² 18 976,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i doświetlone 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części Miasteczka Wilanów przy ulicy Ledóchowskiej. Funkcjonalny układ pomieszczeń zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marysieńki

Wilanów Niski,Warszawa

1 379 000 zł94 m² 14 609,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

1 379 000 zł I mieszkanie | 94,39 m2 I wilanów I ul. Królowej marysieńki rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 94,39 m2 w Wilanowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 448 160 zł67 m² 21 595 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Ten lokal to 68,96 m czystej funkcjonalności na pierwszym piętrze. Tutaj prestiż Wilanowa łączy się z układem, który nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 940 zł34 m² 86,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalnie zaaranżowane, bardzo ładne, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Sarmackiej 4b w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie położone na 3 piętrze apartamentowca, oddanego do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 950 zł37 m² 79,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od najemcy Do wynajęcia kawalerka o metrażu 34m2. Usytuowana na 1 piętrze z 4, kameralnego bloku z 2009 roku w urokliwej części Warszawy. Osiedle La Lumiere.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jara

Zawady,Warszawa

1 369 000 zł74 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestrzenne 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Wilanowie - Zawadach. Apartament na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu mieszkanie w spokojnej i cichej części Miasteczka Wilanów. 42m2 | Wilanów | Salon z tarasem | Ogródek | Klimatyzacja Rozkład: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

3 500 zł34 m² 102,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, ciche i nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie klasy premium, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji o podwyższonym standardzie na osiedlu Royal Residence przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Powsinek,Warszawa

1 399 000 zł95 m² 14 689,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,24 m , zlokalizowane przy ulicy Puławskiej 270 w Warszawie. To komfortowa nieruchomość w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 38 m , zlokalizowana na parterze przy ul. Zdrowa w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie składa się z: przestronnego pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 830 800 zł92 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Rustykalne 3-pokojowe mieszkanie (możliwość przerobienia na 4 pokoje) z widokiem na Oś Królewską - Miasteczko Wilanów Na sprzedaż wyjątkowe, częściowo umeblowane mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 399 000 zł128 m² 18 815 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność polecić Państwu duży 4 pokojowy apartament w ekskluzywnej inwestycji inwestycji Ostoja Wilanów z pięknym ogrodem oraz 4 miejscami garażowymi. Apartament gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wilanów,Warszawa

904 256 zł44 m² 20 370,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Czy można mieszkać w Warszawie, a czuć się jak w luksusowym kurorcie u progu natury? Ta inwestycja to miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

1 270 000 zł53 m² 23 962,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Pośrednicy tylko ze swoim klientem (ja nie podpisuję umów). Wyjątkowy apartament 3-pokojowy z prywatnym ogródkiem, garażem i komórką. Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne i eleganckie 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu La Lumiere gotowe do wynajęcia. Położone jest znakomicie wewnątrz osiedla, gdzie jest bardzo cicho i piękna zieleń wręcz wchodzi do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Zawady,Warszawa

1 200 000 zł59 m² 20 236,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,30 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą, przy Al. Armii Ludowej 6 w Warszawie. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

559 000 zł44 m² 12 618,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Avenue Estate przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,3 m (ok. 60 m po podłodze), położonego w kameralnym kompleksie Warsaw Apartments przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 375 000 zł147 m² 22 959,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Penthouse 147m2, 4 pokoje, taras 139m2, winda bezpośrednio do apartamentu, 2 duże miejsca postojowe, sarmacka Wilanów Budynek: " Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki" to czteropiętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obornicka

Wilanów Niski,Warszawa

4 500 zł86 m² 52,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

4 500 zł | Wynajem | 3 pokoje | 86 m2 I Warszawa | Wilanów Niski | Obornicka rezerwacja! Przedmiotem najmu jest 3 - pokojowe mieszkanie, znajdujące się w doskonałej lokalizacji - Wilanów Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

3 290 zł36 m² 91,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dwupokojowy na Wilanowie na Osiedlu z siłownią, strefą kibica, oraz strefa rekreacyjną na świeżym powietrzu tylko dla mieszkańców. Duży, słoneczny taras 18 mkw, z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 100 zł66 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Говорю по-русски, розмовляю українською Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone w prestiżowej części Miasteczko Wilanów przy ul. Sarmackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

10 000 zł117 m² 85,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy , elegancki, 4 pokojowy apartament w Miasteczku Wilanów z przepięknym widokiem przez panoramiczne okna na Park w Wilanowie. Został zaprojektowany w przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 699 000 zł142 m² 19 007 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, pięknie wykończony, komfortowy apartament/penthouse z ogrodem zimowym/tarasem, o powierzchni 142 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 830 000 zł82 m² 22 443 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny, wykonany w wysokim standardzie 3 pokojowy apartament o powierzchni 81.54 m2 z 16 metrowym tarasem położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kieślowskiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 200 000 zł52 m² 23 076 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 52 metrów z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Zawady,Warszawa

3 000 000 zł137 m² 21 897 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 4 pokojowy Apartament o powierzchni 137 metrów z dużą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:1/4