dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Wawer

203 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

203 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

825 000 zł70 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie zarezerwowane Z przyjemnością prezentuję trzypokojowe, dwustronne, ciche mieszkanie o powierzchni 70 mkw. Do mieszkania przynależy balkon, który wychodzi na prywatny ogródek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wawer,Warszawa

888 000 zł57 m² 15 633,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje | gotowe do wprowadzenia | balkon z widokiem na las | Miasteczko Wawer Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,80 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Motylkowa

Wawer,Warszawa

1 440 000 zł100 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Gotowe do zamieszkania 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem I Cicha i spokojna okolica Zamknięte, kameralne osiedle 3 miejsca postojowe (w tym garaż z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

423 567 zł41 m² 10 330,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Informujemy iż mieszkania O większych metrażach zostały już zarezerowane I aktualnie dostępne są lokale O powierzchni 40m I 80m gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

436 000 zł36 m² 12 011 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż kameralne mieszkania w Warszawie Wawer | ul. Heliotropów 80C Oferujemy na sprzedaż mieszkania w kameralnym budynku położonym w zielonej części dzielnicy Wawer przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

713 567 zł79 m² 9 042,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

441 000 zł37 m² 12 009,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

431 000 zł39 m² 11 020,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zbytki,Warszawa

1 297 000 zł138 m² 9 402,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 137,94 m z dużym tarasem, położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu Zaciszne Ogrody przy ul. Wodniaków na warszawskim Wawrze. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Celulozy

Wawer,Warszawa

1 239 000 zł125 m² 9 912 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni ok. 125.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bysławska

Wawer,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia duże, 3-pokojowe mieszkanie ( około 70m2) położone na parterze domu jednorodzinnego w Falenicy (dzielnica Wawer), przy ul. Bysławskiej. Budynek znajduje się na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiązana

Zerzeń,Warszawa

3 550 zł40 m² 89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe ok 40m2 na iip. ul Wiązana. Mieszkanie nowe wszystkie meble i sprzęt agd nowe. Kuchnia otwarta na salon z wyjściem na bardzo duży taras ok 16m2. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maciusia

Marysin Wawerski,Warszawa

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 29 mkw, położoną w centralnej części Marysina Wawerskiego, przy ul. Króla Maciusia. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Marysin Wawerski,Warszawa

3 800 zł120 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże 3 pokojowe mieszkanie w Warszawie w Marysinie Wawerskim. Zlokalizowane w budynku jednorodzinnym na najwyższej kondygnacji. Wejście do budynku z klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

428 000 zł39 m² 11 002,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż - kameralne mieszkania w Warszawie Wawer | ul. Heliotropów 80C Oferujemy na sprzedaż mieszkania w kameralnym budynku położonym w zielonej części dzielnicy Wawer przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

436 000 zł36 m² 12 011 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

431 000 zł39 m² 11 020,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

| do wynajęcia nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok.54m2, usytuowane na ostatnim piętrze budynku z 2015r. w Marysinie Wawerskim na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

471 667 zł41 m² 11 504,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

441 000 zł37 m² 12 009,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Modrzykowa

Międzylesie,Warszawa

525 000 zł40 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2 pokoje 40 m ogród ok.130 m Międzylesie Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ulicy Modrzykowej 7 (Międzylesie, Warszawa - dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wawer,Warszawa

1 150 000 zł60 m² 19 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo, zapraszam do niezwykle zadbanego, reprezentacyjnego, urządzonego przez architekta, nowoczesnego mieszkania 3 pokojowego, dwustronnego z ekspozycją wschód-zachód z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Wawer,Warszawa

1 440 000 zł111 m² 12 973 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Bezpośrednio od właściciela | 0% prowizji Jasne, dwupoziomowe mieszkanie 111,21 m + ogród ok. 100 m | 3 miejsca postojowe | kominek | zamknięte osiedle | Wawer (zielona, spokojna okolica) Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

707 000 zł43 m² 16 441,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc - zakup od Dewelopera! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , w stanie deweloperskim zlokalizowane Marysinie Wawerskim, ul. Korkowa - nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

1 658 000 zł110 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż lokal bezczynszowy w domu jednorodzinnym dwu-lokalowym o powierzchni 110 m w stanie do zamieszkania, z ogrodem na kameralnym zadbanym osiedlu atuty: ciche, bezpieczne, zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

615 000 zł33 m² 18 636,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez pcc - zakup od Dewelopera! Prezentujemy kawalerkę o powierzchni 3 3 m , w stanie deweloperskim zlokalizowane Marysinie Wawerskim, ul. Korkowa - nowoczesna inwestycja z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poprawna

Wawer,Warszawa

1 020 000 zł80 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentacje, wyjątkowo ładnego mieszkania na granicy Gocławia i Wawra przy ul. Poprawnej. Mieszkanie: poziom pierwszy: 80 m2 na które składa się: - wiatrołap (duży, można trzymać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

1 600 zł26 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 26m2, marysin, korkowa Kawalerka po generalnym remoncie urządzona w wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie posiada oddzielną widną kuchnię, salon. Parter z 3. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Dzielnicowa

Wawer,Warszawa

359 000 zł25 m² 14 475,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 24,80 m z balkonem, w zrewitalizowanym budynku. Idealna propozycja zarówno dla inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żegańska

Wawer,Warszawa

788 000 zł52 m² 15 183 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone w zielonej i spokojnej części Warszawy - Międzylesie (dzielnica Wawer). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie - zlokalizowane przy ul. Korkowej w dzielnicy Wawer - w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Rembertowskiego. Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Trakt Lubelski

Wawer,Warszawa

1 380 000 zł93 m² 14 781,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Marzysz o własnym miejscu na ziemi, w zielonej i spokojnej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do centrum Warszawy? Ta nieruchomość spełni wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pod Brzozami

Zbytki,Warszawa

1 200 000 zł92 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Segmenty Pod Brzozami Bez prowizji od Kupującego! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą! Prezentujemy 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 92m , zlokalizowane w Wawrze ul. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

774 379 zł46 m² 16 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Już wkrótce zakończenie kolejnego etapu inwestycji sprawdzonego dewelopera! Zakup bez pcc i prowizji! Apartamenty w sercu Wawra które łączą bliskość natury z miejską wygodą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zagórzańska

Wawer,Warszawa

1 251 000 zł92 m² 13 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

1 251 000 zł I sprzedaż | 92,24 m2 + 54 m2 poddasze | wawer - aleksandrów bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! bez prowizji! Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Międzylesie,Warszawa

964 425 zł58 m² 16 485,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Proponujemy mieszkanie z dużym oknem w salonie, z widokiem na zieleń. 100 m do lasu - Mazowiecki Park Krajobrazowy. 15 minut pieszo do pkp Międzylesie, do Galerii Ferio Wawer. 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórzańska

Aleksandrów,Warszawa

1 099 000 zł76 m² 14 502,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Idealne dla rodziny! 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi Wawer, aleksandrów Na sprzedaż komfortowe, 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 75 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pomiechowska

Wawer,Warszawa

1 220 000 zł122 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne mieszkanie zlokalizowane w cichej, zielonej okolicy ze świetnym dostępem do infrastruktury miejskiej w samym sercu Wawra, które doskonale sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pożaryskiego

Wawer,Warszawa

599 000 zł33 m² 18 151,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio. Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 33,4 m z prywatnym ogródkiem 18 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żegańska

Wawer,Warszawa

788 000 zł52 m² 15 183 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarnołęcka

Międzylesie,Warszawa

1 099 000 zł75 m² 14 602,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Cenisz życie w miejscu pełnym ciszy, zieleni i codziennego kontaktu z naturą, a jednocześnie zależy Ci na dobrej komunikacji z miastem ? Zapraszam do klimatycznego zielonego.