dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Wawer

203 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

203 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

450 000 zł65 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Bezpośrednio od developera! Bez podatku pcc- 2 %! 0 % prowizji! Duży wybór lokali! Bardzo niskie ceny! Inwestycja znajduje się w dzielnicy Wawer - Zbytki w pewnej odległości od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Derkaczy

Wawer,Warszawa

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze ok. 55 m2 w budynku 1 piętrowym. Mieszkanie częściowo umeblowane jak na zdjęciach. Wyposażenie! - Pralka - Lodówka - Kuchnia z piekarnikiem Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Wawrze przy ulicy Korkowej. Lokal składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki, tarasu i ogródka. Miejsce garażowe wliczone w cenę! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

345 000 zł63 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe, bezczynszowe, rozkładowe, dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami, widną, funkcjonalną kuchnią oraz garażem jednostanowiskowym (dodatkowo płatnym 20tys.zł). Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palmowa

Wawer,Warszawa

550 000 zł91 m² 6 043,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 4pokojowe z balkonem o powierzchni ok. 91 m2 w apartamentowcu przy ul. Palmowej na zamkniętym osiedlu w Wawrze. Dojazd samochodem co centrum Warszawy, poza godzinami szczytu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabielska

Wawer,Warszawa

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania ustawne mieszkania w budynkach dwulokalowych. Zaprojektowane jako 3-pokojowe mieszkania z garderobą oraz pomieszczeniem gospodarczym. Jest możliwość aranżacji na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

446 000 zł63 m² 7 079,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzy pokoje 63m2 + 4m2 balkonu Trzy pokojowe mieszkanie 63m2 położone na pograniczy dzielnicy Wawer i Praga Południe w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

1 400 zł30 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na II piętrze w IV piętrowym bloku o powierzchni 30 m2, nowe agd, nowe meble w kuchni, świeżo odmalowane, oddzielna kuchnia z oknem. Spokojna okolica, marysin Wawerski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

430 000 zł51 m² 8 431,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Warszawa , Marysin Wawerski- całkowicie nowe (nikt jeszcze nie mieszkał ) hipoteczne mieszkanie ok. 51m, 2 pokoje, p.1/4 , m.garażowe w podziemiu - zjazd windą. Zamknięte strzeżone nowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płowiecka

Wawer,Warszawa

1 400 zł45 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45 m2 na I piętrzr w budynku 3 piętrowym z miejscem postojowym na posesji w cenie najmu! Świetna lokalizacja, blisko przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wawer

Wawer,Warszawa

565 000 zł69 m² 8 225,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rynek pierwotny, brak podatku pcc, 0 % prowizji. Oferujemy kameralne mieszkania o powierzchni od: 66 m2 do 80 m2. Na parterze do dyspozycji mieszkańców są tarasy wraz z zejściem do ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wawer

Wawer,Warszawa

645 000 zł80 m² 8 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wawer

Wawer,Warszawa

520 000 zł66 m² 7 840,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Izbicka

Wawer,Warszawa

2 200 zł80 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie na parterze domu wolnostojącego w pięknej części osiedla Radość w dzielnicy Wawer. Powierzchnia całkowita to 80 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wawer

Wawer,Warszawa

1 500 zł40 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowana kawalerka na zamkniętym osiedlu na Wawrze, nieopodal przystanku pkp, na dobrze utrzymanym osiedlu z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabielska

Wawer,Warszawa

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zbytki

Zbytki,Warszawa

359 000 zł59 m² 6 084,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie bezczynszowe w Wawrze okolica ul Trakt lubelski/bronowska Mieszkanie o powierzchni 59m2 na parterze 3 pokoje Salon: 18,08 m2 Łazienka: 3,81 m2 Pokój 1: 10,7 0m2 Toaleta: 2,04.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bysławska

Wawer,Warszawa

5 000 zł136 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nietuzinkowy apartament, o bardzo wysokim standardzie wykończenia. Apartament o powierzchni użytkowej 120m usytuowany jest na pierwszym piętrze wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

750 000 zł129 m² 5 813,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na parterze z ogródkiem, w dwu - mieszkaniowym segmencie, na ekskluzywnym osiedlu zamkniętym w Wawrze. Na jednej klatce tylko dwa mieszkania, jedno na parterze, drugie na piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lucerny

Wawer,Warszawa

2 900 zł66 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 66 mkw w budynku przy ul. Lucerny w Wawrze przy stacji pkp Anin. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

397 000 zł63 m² 6 301,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzy pokoje 63m2 + 4m2 balkonu - 397 tys zł Trzy pokojowe mieszkanie 63m2 położone na pograniczy dzielnicy Wawer i Praga Południe w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

345 000 zł63 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe, bezczynszowe, rozkładowe, dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami, widną, funkcjonalną kuchnią oraz garażem jednostanowiskowym (dodatkowo płatnym 20tys.zł) Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

285 000 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta mieszkania na Marysinie Budynek z 1970r., rama H , po renowacji. Mieszkanie na 5 kondygnacji w 10-piętrowym budynku, po całkowitym remoncie, dwie nowe windy. Mieszkanie: .zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabielska

Wawer,Warszawa

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Palmowa

Wawer,Warszawa

489 000 zł91 m² 5 391,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Proponujemy Państwu na sprzedaż piękne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,70 m 2 w budynku z 2011 roku w cichej i spokojnej okolicy na warszawskim Wawrze. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zbytki

Zbytki,Warszawa

359 000 zł64 m² 5 608,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie bezczynszowe w Wawrze okolica ul Trakt lubelski/bronowska Mieszkanie o powierzchni 64,01m2 na Ip 3 pokoje Salon: 18,08 m2 Łazienka: 3,81 m2 Pokój 1: 10,7 0m2 Toaleta: 2,04 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

253 000 zł37 m² 6 889,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni - 36,72 m2 w tym: - pokój dzienny - 18,42 m2, - kuchnia otwarta z oknem - 5,11 m2 - wyposażona w meble i podstawowy sprzęt agd -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Heliotropów

Wawer,Warszawa

379 277 zł62 m² 6 138,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie na trzecim piętrze o powierzchni 61,79 m2 w 5- mieszkaniowym segmencie na kameralnym, ogrodzonym osiedlu. Na pierwszym poziomie: - pokój dzienny - 15 m2, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krupnicza

Wawer,Warszawa

350 000 zł57 m² 6 148 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Oferujemy do sprzedania rozkładowe, ciche mieszkanie w Międzylesiu. Mieszkanie z księgą wieczystą - lokal stanowiący odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wawer

Wawer,Warszawa

330 000 zł62 m² 5 322,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 62m2 z ogródkiem i garażem w Wawrze osiedle-Zbytki w okolicy ul Trakt Lubelski Mieszkanie znajduje się na I pietrze z garażem 32,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegańska

Wawer,Warszawa

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże (po podłodze 120 m2), przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w centrum Międzylesia (żegańska) w budynku wielorodzinnym (rok budowy 2009). Mieszkanie jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zambrowska

Wawer,Warszawa

334 000 zł49 m² 6 773,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Trzypokojowe Stary Anin wśród drzew kameralny blo informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż wielkości 49,31 m2. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 3 pokoje. Standard wykończenia: bardzo dobry. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wawer

Wawer,Warszawa

560 000 zł95 m² 5 906,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Czterokondygnacyjny budynek w części nadziemnej ma elegancko zaprojektowaną bryłę o stonowanej, jasnej kolorystyce w odcieniach bieli i jasnych brązów. Kondygnację podziemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Zbytki

Zbytki,Warszawa

340 000 zł66 m² 5 151,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 66m2 z ogródkiem i garażem w Wawrze osiedle-Zbytki w okolicy ul Trakt Lubelski Mieszkanie znajduje się na I pietrze z garażem 32,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wawer

Wawer,Warszawa

487 000 zł81 m² 6 013,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koryncka

Wawer,Warszawa

342 500 zł68 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam do zaoferowanie 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w 2-piętrowym budynku mieszkalno-usługowym, znajdującym się w Dzielnicy Wawer. Na parterze budynku mieszczą się lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wawer

Wawer,Warszawa

295 000 zł48 m² 6 150,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koryncka

Wawer,Warszawa

599 940 zł100 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Duże mieszkanie 100m2 aktualnie dwa pokoje i oddzielna kuchnia ale można inaczej zaaranżować np. na 3 lub 4 pokoje. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku mieszkalno-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trakt Lubelski

Wawer,Warszawa

385 000 zł89 m² 4 325,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż wyjątkowy dom w bardzo spokojnej, malowniczej okolicy tuż przy Rezerwacie Czapli Siwej. Warszawa-wawer W domu znajdują się 3 oddzielne pokoje, z czego : +sypialna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagienki

Wawer,Warszawa

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na nowym osiedlu, o wysokim standardzie w Wawrze. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, usytuowane jest narożnie, okna wychodzą na stronę południową i zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

590 000 zł82 m² 7 195,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania piękne mieszkanie o powierzchni 82 m2, praga Południe, marysin Wawelski, ul. Korkowa. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym nowym budynku, z 2011 roku, bez windy.