dowolna

Mieszkania Warszawa Osiedle Wawer

203 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

203 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

300 000 zł29 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowa kawalerka, świetny układ. Lokalizacja : Warszawa, wawer, ulica Wał Miedzeszyński 414b. W okolicy liczne sklepy, przystanki autobusowe oraz pełna Infrastruktura. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kolarska

Wawer,Warszawa

500 511 zł58 m² 8 560,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartamenty kolarska 6 To kameralna inwestycja w centrum Międzylesia. To idealne miejsce dla osób, które chcą aktywnie korzystać z uroków mieszkania w mieście i jednocześnie marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lebiodowa

Wawer,Warszawa

5 000 zł250 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

! bez prowizji! Szukasz do wynajęcia apartamentu w cichej zielonej okolicy, zlokalizowanego zaledwie 25 min autem od centrum Warszawy? - Idealnie trafiłeś! Do wynajęcia mieszkanie w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popradzka

Wawer,Warszawa

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje Miejsce postojowe w garażu Osiedla zamknięte 3 piętro Winda Urządzone Nowoczesne Pralka Zmywarka Dodatkowo płatny: prąd wg zużycia Internet z tv 122zł/miesięcznie Wygodne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Cylichowska

Wawer,Warszawa

1 100 000 zł127 m² 8 638,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

******************* Biuro nieruchomości hampton home ma przyjemność zaprezentować w pełni wyposażone i umeblowane, bezczynszowe mieszkanie w segmencie, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

310 000 zł29 m² 10 548 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży kameralna kawalerka o powierzchni 30m2. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy, na Marysinie Wawerskim, w okolicach ul. Korkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pożaryskiego

Wawer,Warszawa

1 900 zł28 m² 68,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W ofercie nowowykończona kawalerka (28 m2), niespełna 500 m od pkp Anin. Nowoczesne osiedle Willa Natolanka zapewnia wysoki komfort mieszkania. Osiedle jest zamknięte z pięknie zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Wawer,Warszawa

489 000 zł60 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zakup bezpośrednio do dewelopera, bez prowizji I pcc świetna I cicha lokalizacja. Kameralne osiedle, tylko 7 budynków w zabudowie bliźniaczej, każde z własnym ogródkiem. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wawer

Wawer,Warszawa

369 000 zł32 m² 11 531,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe Świeżo po kompleksowym remoncie w Międzylesiu, blisko lasu. kamienica z lat 50-tych, cegła remont obejmował wymianę , elektryki, instalcji wod.- kan.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Wawer,Warszawa

475 800 zł48 m² 9 972,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja inna niż wszystkie. Apartamenty Nowy Marysin to kilkanaście budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wawer,Warszawa

594 098 zł75 m² 7 928,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowa inwestycja - mieszkania z ogródkami w Wawrze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w nowej inwestycji Wawer Park przy ul. Zagórzańskiej 52 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

850 000 zł71 m² 11 924,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

W ofercie rozkładowe mieszkanie 71,28 m2 położone na I piętrze kamienicy w Warszawie Radość. Lokal składa się z: - salonu z wyjściem na duży taras - widnej i otwartej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goździków

Wawer,Warszawa

517 000 zł55 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, wyjątkowe osiedle zlokalizowane na styku trzech dzielnic Warszawy - Pragi Południe, wawra oraz Rembertowa * od dewelopera * bez prowizji * bez pcc * odbiór iiq 2021 Inwestycja to kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Wawer,Warszawa

589 000 zł112 m² 5 258,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Świetna I cicha lokalizacja. Kameralne osiedle, tylko 5 budynków w zabudowie bliźniaczej, każde z własnym ogródkiem. Budynki zlokalizowane są w sąsiedztwie lasu i niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Wawer,Warszawa

500 888 zł54 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Inwestycja inna niż wszystkie. Osiedle składa się z kilkunastu budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje oraz sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Agrestowa

Wawer,Warszawa

474 000 zł60 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Od dewelopera Brak prowizji Bez podatku pcc Odbiór ivq 2022 nowa, wyjątkowa inwestycja W świetnej lokalizacji mieszkanie A.1.5 474 000 zł 60 m2 - Kameralny budynek, tylko 38 mieszkań - Niska, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Wawer,Warszawa

589 000 zł112 m² 5 258,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Wawer,Warszawa

589 000 zł112 m² 5 258,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zakup bezpośrednio do dewelopera, bez prowizji I pcc świetna I cicha lokalizacja. Kameralne osiedle, tylko 5 budynków w zabudowie bliźniaczej, każde z własnym ogródkiem. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Agrestowa

Wawer,Warszawa

663 440 zł83 m² 7 993,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Od dewelopera Brak prowizji Bez podatku pcc Odbiór ivq 2022 nowa, wyjątkowa inwestycja W świetnej lokalizacji mieszkanie B.1.1 82,93 m2 - Kameralny budynek, tylko 38 mieszkań - Niska, 3 piętrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Wawer,Warszawa

571 560 zł65 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goździków

Wawer,Warszawa

559 000 zł65 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

610 000 zł60 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe, wyjątkowe osiedle zlokalizowane na styku trzech dzielnic Warszawy - Pragi Południe, wawra oraz Rembertowa * od dewelopera * bez prowizji * bez pcc * odbiór iiq 2022 Inwestycja to kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

610 000 zł68 m² 8 970,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Agrestowa

Wawer,Warszawa

671 733 zł83 m² 8 093,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Od dewelopera Brak prowizji Bez podatku pcc Odbiór ivq 2022 nowa, wyjątkowa inwestycja W świetnej lokalizacji mieszkanie B.3.1 82,93 m2 - Kameralny budynek, tylko 38 mieszkań - Niska, 3 piętrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

430 000 zł44 m² 9 773 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku, zlokalizowanym na Marysinie-Wawerskim nieopodal ul. Korkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poprzeczna

Wawer,Warszawa

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowy apartament w kameralnym budynku w Aninie. W mieszkaniu 3 sypialnie, salon, 2 łazienki, garderoba. Budynek z 2010 roku. Szyby w oknach przyciemniane, żaluzje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

355 000 zł37 m² 9 595 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku bez windy, zlokalizowanym w zielonej okolicy na Marysinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciusia

Wawer,Warszawa

370 000 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie w Marysinie Wawerskim, bardzo blisko Gocławia. Mieszkanie w stanie dobrym (do odświeżenia) o powierzchni 37 m2, które jest usytuowane na drugim piętrze cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

438 000 zł45 m² 9 733,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wawer,Warszawa

599 000 zł69 m² 8 731,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe słoneczne, ciche i bardzo ustawne mieszkanie o pow. 68,6 m2 z balkonem i ogrodem o pow. 200 m2, w kameralnym i zielonym osiedlu "pod Dębami".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

599 000 zł69 m² 8 731,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Wawer,Warszawa

670 000 zł70 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 70 m2 w segmencie, z przynależnym ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi. Mieszkanie składa się z: 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciusia

Wawer,Warszawa

370 000 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie w stanie dobrym (do odświeżenia) o powierzchni 37 m2, które jest usytuowane na drugim piętrze. Mieszkanie ze świetnym układem, ciche. - przedpokój, - kuchnia ciemna, - pokój 1, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Celulozy

Wawer,Warszawa

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zamieszkaj w nowym 3 pokojowym mieszkaniu w świetnej lokalizacji, z szybkim czasem dojazdu do centrum Warszawy! Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Wawer, na świeżo oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wawer

Wawer,Warszawa

599 000 zł91 m² 6 604,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Bezpieczna oferta! ta nieruchomość jest prezentowana w bezpieczny sposób. Podczas prezentacji agent jest zabezpieczony maseczką, posiada rękawiczki jednorazowe i płyn do dezynfekcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

349 000 zł30 m² 11 633,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30 m2 zlokalizowana na Wawrze na zamkniętym osiedlu z 2003 roku na 1 piętrze 2 piętrowego bloku.W skład mieszkania wchodzi:- Pokójdzienny z wyjśceim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

837 164 zł112 m² 7 474,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie położone na I piętrze. Dwie kondygnacje. Taras. Pokój dzienny 16,34 m2 z aneksem kuchennym 8,87 m2; dwie sypialnie: 12,24 i 11,25 m2. Poddasze użytkowe 37 m2: pokój.