dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 516 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 516 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Ksawerów,Warszawa

5 500 zł68 m² 80,88 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Designerski klimatyzowany apartament na mokotowskim Ksawerowie w nowej inwestycji Holm 4 przy ul. Mariana Zdziechowskiego 4. Wysoka jakość materiałów wykończeniowych, starannie dobrane wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mrówcza

Radość,Warszawa

1 549 000 zł163 m² 9 505,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle domów bliźniaczych w Radości Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową, która wkrótce zostanie oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Żerań Wschodni,Warszawa

859 000 zł48 m² 17 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone 3-pokojowe mieszkanie z dwiema loggiami, klimatyzacją i 2 miejscami parkingowymi rodzinnymi w garażu podziemnym 0% pcc. Warszawa Białołęka / Żerań Wschodni, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na terenie osiedla Metro Zachód (przy ul. Lazurowej 15b) w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bemowo, w pobliżu planowanej stacji metra Chrzanów (oddalona zaledwie kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

4 560 zł58 m² 78,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, nowoczesne mieszkanie w sercu Żoliborza #przyjazne zwierzętom #bez prowizji #english Lokalizacja ul. Powązkowska 13 (róg Krasińskiego i Elbląskiej) Doskonała komunikacja: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Argentyńska

Praga-Południe,Warszawa

4 700 zł63 m² 74,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie na Saskiej Kępie przy ul. Argentyńskiej. Cicha okolica z kameralną zabudową. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 63 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

890 000 zł42 m² 21 190,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż eleganckie, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni ~42 m , położone na 4. piętrze (z 7) nowoczesnego budynku z 2019 roku. Inwestycja realizowana przez Dom Development.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 42 m2 znajdujące się na 2 piętrze apartamentowca z 2007 roku w inwestycji Eko-Park na Mokotowie! Mieszkanie dwupokojowe (pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł57 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Apartament o powierzchni 57 m2 z salonem z wyjściem na taras, aneksem kuchennym, sypialnią i holem z wbudowanymi szafami. Standard Wysoki standard wykończenia. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Groszowicka

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł32 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie typu studio przy ul. Groszowickiej 15 na warszawskiej Pradze Południe. Nieruchomość o powierzchni 31 mkw znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Teodorowicza

Wilanów,Warszawa

2 165 500 zł97 m² 22 398,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4-pokojowy apartament o łącznej powierzchni ok. 96,68 m2 na pierwszym piętrze, wykończony materiałami wysokiej jakości, jasny i przestronny. Budynek oddany w 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

3 500 zł39 m² 88,83 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 39,4 m2 z balkonem 5,3 m2 przy ulicy Szeligowskiej 32. Mieszkanie składa się z kuchni z otwartym salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 379 000 zł74 m² 18 635,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy komfortowe i jasne mieszkanie z dużym ogródkiem (130 m.kw) na wilanowskich Zawadach, usytuowane na parterze, kameralnego, 2-piętrowego budynku wielorodzinnego oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 096 815 zł62 m² 17 662,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! we speak english! 0% pcc! oddane do użytku! oferta bez prowizji! Dostępne nowoczesne apartamenty i mieszkania w prestiżowym Mokotowie - metraże od 27 m do 142 m . Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 641 700 zł183 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Dwustronny apartament o powierzchni 183 m2 usytuowany w Miasteczku Wilanów przy u. Sarmackiej w Warszawie wraz z 4 miejscami parkingowymi. Apartament jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Andrutowa

Powsin,Warszawa

1 050 000 zł118 m² 8 898,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

-możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zezwolenia Z mswia- prezentujemy 5-pokojowy lokal o powierzchni 110 metrów kwadratowych, zlokalizowany przy ulicy Andrutowej w Wilanowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 420 zł48 m² 71 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

2 199 000 zł76 m² 29 048,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy stworzony przez pracownię Moovin Interiors. Apartament w trakcie realizacji - zakończenie prac - 21.11.2025r. W ogłoszeniu zamieszczone wizualizacje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barska

Stara Ochota,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium Apartament 46 m - Rezydencja Barska - Stara Ochota - Wysoki standard Szukasz miejsca, które łączy najwyższą jakość wykończenia, nowoczesny design i doskonałą lokalizację blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

1 078 000 zł63 m² 17 165,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na Pradze Południe, ul. Drwęcka Nowoczesny budynek mieszczący 100 mieszkań. Inwestycję wyróżnia efektowne wykończenie w odcieniach miedzi, które podkreśla niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Bielany,Warszawa

564 000 zł28 m² 20 361 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję kawalerkę w stanie deweloperskim o powierzchni 26,67 m2 z dużym balkonem, znajdującą się w nowej inwestycji na ul. Rudnickiego. Mieszkanie bardzo jasne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 207 444 zł57 m² 21 186,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! we speak english! 0% pcc! oddane do użytku! oferta bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań i apartamentów na prestiżowym Mokotowie. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 530 000 zł75 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 8 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

849 000 zł68 m² 12 509,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

- 0% - re/max maraton Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na Warszawskiej Białołęce przy ul. Rossiniego 6. Atutem lokalizacji jest położenie osiedla w odległości 100 metrów od Szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa Oferta! Cudowne Dwupokojowe mieszkanie na Bielanach! Doskonała lokalizacja, bardzo dobra komunikacja. W bliskim sąsiedztwie komunikacja i pełna infrastruktura. Tuż obok budynku przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

6 000 zł48 m² 123,79 zł/m²

 

Piętro:15/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem dwupokojowy apartament o powierzchni 48 m , położony w sercu Warszawskiej Woli, przy ul. Grzybowskiej. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Służewiec,Warszawa

815 679 zł45 m² 18 260,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Mokotowie - oferta bez prowizji! Centralne biuro sprzedaży mieszkań. - zakup bezpośredni - 0% prowizji - 0% podatku pcc I speak English. If you prefer to communicate in.