dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 250 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 250 ogłoszeń

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy na Woli. Ulica ogrodowa/biała. Z okien widok ciche podwórze. Wysokość mieszkania ponad 330cm- mieszkanie o powierzchni 44m2.

Szczegóły ogłoszenia

663 600 zł39,50 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 1954 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł44 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m wraz z piwnicą 15m2, położone na wysokim parterze kameralnej, ceglanej kamienicy z 1952 roku przy ul. Flisa na warszawskich Włochach. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł35 m² 16 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Brechta budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

799 000 zł49,12 m² 16 266,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2 Pokojowe (49,12 m ) z możliwością wydzielenia trzeciego i czwartego Pokoju, z osobną kuchnią i piwnicą. Znajdujące się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł23,64 m² 16 497,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Stefana Łyszkiewicza Pechowca budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2015 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m , położona przy ul. Hożej 39 w ścisłym centrum Warszawy. Dostępna od 1 lipca! Lokal znajduje się na 3. piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł69 m² 12 753,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Możliwość negocjacji ceny Mieszkanie położone na 1 piętrze 3 piętrowej kamienicy z 1937 roku. Budynek został docieplony i otynkowany, wymieniono instalacje wodne. Na parterze zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m w Śródmieściu przy ul. Wspólnej, położone na 4. piętrze w 5-piętrowej kamienicy. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł64,10 m² 27 769,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie usytuowane w samym sercu warszawskiej Starówki, przy ulicy Krzywe Koło. To przestronne, 64-metrowe mieszkanie znajduje się na 2 piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł65,51 m² 129,75 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46,67 m² 17 120,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Stylowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy - centrum Warszawy! Jeśli marzysz o życiu w sercu Warszawy, w miejscu, gdzie historia spotyka nowoczesność - to mieszkanie jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł27 m² 18 704 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Kawalerka 27 m2 w super lokalizacji przy ul.Ogrodowej, na tyłach Sądów Okolica cicha, spokojna pomimo,że w ścisłym centrum miasta Mieszkanie składa się z dużego, przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia klimatyczne, dobrze zaprojektowane, wyjątkowo jasne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie w kameralnej kamienicy z 1956 roku położonej przy Aleji Waszyngtona na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł32,45 m² 107,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu śliczne, dwupokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Budynek I okolica: mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze. Za dużymi oknami obydwu pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł25 m² 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Słoneczna kawalerka w sercu Starówki - ul. Piwna Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego, cichego mieszkania położonego w zadbanej kamienicy tuż przy Placu Zamkowym. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł50 m² 98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W klimatycznej kamienicy, ul. Bartoszewicza budynek: piękna kamienica została zbudowana w latach 1937-1939 roku. Budynek przetrwał wojnę i do dzisiaj zachwyca niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł45,39 m² 19 387,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w zielonym centrum Warszawy. Powierzchnia: 45,39 m2 , Cena: 880 000 zł. Jasne, ciche i ustawne mieszkanie na wysokim parterze trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł35,92 m² 18 930,96 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

: kawalerka z dużym potencjałem adaptacyjnym | Doskonała lokalizacja - blisko metra i parku : Mieszkanie idealne dla singla na start. Świetne inwestycyjnie. Możliwość przerobienia na.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł50,50 m² 18 198,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   Pięknie zaprojektowane i wygodne mieszkanie, tuż przy dzielnicy biznesowej - ul. Okopowa I Mirów I Wola. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

744 046 zł43,77 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie przy parku Kombatantów blisko pkp Stare Włochy! Kamienica z 1938 roku w trakcie kompleksowego remontu. Zakończenie prac III kw 2026r. Trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł52,60 m² 22 813,69 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ul. Hoża przy Pl. Trzech Krzyży - do sprzedania eleganckie mieszkanie w zadbanym budynku z windą w prestiżowej lokalizacji przy Trakcie Królewskim. W najbliższym sąsiedztwie Al.

Szczegóły ogłoszenia

1 771 100 zł89 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Przestronne | 4-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum | na sprzedaż [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł41,08 m² 17 405,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szanowni Państwo, zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkanie o powierzchni 41 m2 z oddzielną kuchnią, które znajduje się w kamienicy. Lokal usytuowany jest na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł49,50 m² 18 162 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Posiadamy na sprzedaż świetne 3 pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Mokotowie Mieszkanie mieści się na parterze, ma 49,50 m powierzchni użytkowej. Składa się z: -trzech pokoi, -kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł78,39 m² 63,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Istnieje możliwość wynajmu mieszkania bez mebli. Na wynajem klimatyczne, słoneczne i ciche mieszkanie usytuowane na 4 ostatnim piętrze zadbanej kamienicy (bez windy) w znakomitej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł30 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

!oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż kawalerka na Woli | Idealne dla singla lub inwestora! W ofercie biura nieruchomości Pepper House prezentujemy Państwu funkcjonalną, jasną.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł46,89 m² 18 980,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Przestronne mieszkanie na Starym Żoliborzu 2 pokoje, w kamienicy, metro Dworzec Gdański 5 min! Oferuję do sprzedaży wygodne mieszkanie o powierzchni 46,8 m , położone w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł35,26 m² 121,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł44 m² 88,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dwupokojowe 41,5 m2(po obmiarze 44m2) w centrum Warszawy, zlokalizowane na parterze kamienicy z lat 30-tych. Do lokalu przynależy komórka lokatorska około 2m2. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł23 m² 121,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio przytulną kawalerkę w historycznej kamienicy przy ul. Dobrej 87 w sercu zacisznego Mariensztatu przy Starym Mieście. Wyposażenie i udogodnienia: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł115 m² 22 600 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Prezentujemy przestronne, stylowe mieszkanie o powierzchni 115 m , położone w reprezentacyjnej, zadbanej, zabytkowej kamienicy przy Alejach 3 Maja na warszawskim Powiślu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł60 m² 65,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56,51m2 na I piętrze przy ul. Ogrodowej 53 (ulica jednokierunkowa). Salon z aneksem kuchennym o pow. 19,3m2 (zabudowa kuchenna, sprzęt agd: lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł52 m² 14 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Mieszkanie na Włochach, w odrestaurowanej kamienicy z 1933r. Trójstronna, trzypokojowa nieruchomość o powierzchni 52m2 przy ulicy Stefana Drzewieckiego, składające się z: salonu (21m2).

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł70 m² 98,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić na wynajem wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych części Warszawy -na Saskiej Kępie. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł49 m² 73,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| designerski, nowoczesny, dwupokojowy apartament w pięknej przedwojennej kamienicy , w tętniącej życiem lokalizacji -starej Pragi. Oryginalne w każdym calu. Starannie dobrane materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 332 460 zł89,71 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Luksusowy apartament w sercu Mokotowa Wyjątkowa przestrzeń dająca swobodę aranżacji i poczucie przestronności, idealna dla osób poszukujących spokoju w sercu Dolnego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane w samym sercu Warszawy przy Placu Konstytucji. Idealne dla osób ceniących miejski styl życia i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł50 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Zamieszkaj w zielonym sercu Mokotowa klimatyczne mieszkanie na Sielcach przy Łazienkach Królewskich. Są miejsca, które od razu dają poczucie spokoju i harmonii. To mieszkanie jest jednym.