dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

1 566 800 zł55 m² 28 482,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Avenue Estate prezentuje na sprzedaż mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z początku XX wieku o wyjątkowej charakterystyce oraz wysokości. Kamienica odrestaurowana według najnowszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Młynów,Warszawa

669 000 zł28 m² 23 978,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Komfortowe mieszkanie na Sprzedaż świetna lokalizacja na warszawskiej Woli, ul. Płocka Do sprzedania stylowe, świeżo wykończone mieszkanie w klimatycznej kamienicy z lat 50., położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

842 000 zł44 m² 19 136,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji - Śródmieście przy ul. gen. Władysława Andersa. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1950 roku. Odnowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

450 000 zł22 m² 20 930,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 21,5m2, usytuowane na 2 piętrze w solidnym budynku z cegły z lat 50-tych. Dogodna lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

1 707 200 zł88 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

3 pok. ok. 88 m2, kamienica, do kapitalnego remontu. Są mieszkania, które kupuje się metrem. Są też takie, które kupuje się klimatem i adresem. To niemal 88-metrowe mieszkanie na Powiślu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

695 000 zł35 m² 19 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Są mieszkania, które łączą w sobie wygodę codziennego życia z energią dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Takie właśnie jest to dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli - tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 390 000 zł82 m² 29 146,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowy apartament w klimatycznej kamienicy przy ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 6, w cichej części i niedaleko Placu Unii Lubelskiej, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyrynek

Stare Miasto,Warszawa

960 000 zł44 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo polecam mieszkanie w budynku na zamkniętej posesji w magicznym miejscu na Nowym Mieście. Kilka minut spacerem do Rynku Starego Miasta. Nieruchomość z duszą idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 600 zł49 m² 94,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Oferta czasowa: pełna opłata za zakwaterowanie zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wersalska

Saska Kępa,Warszawa

918 000 zł42 m² 21 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - na Saskiej Kępie. Lokal znajduje się przy ulicy Wersalskiej 9,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawelska

Ochota,Warszawa

2 280 000 zł106 m² 21 710,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Oferta sprzedaży modernistyczna kamienica przy wawelskiej 78 Piękna przedwojenna kamienica z 1938 r. w stylu modernistycznym Powierzchnia 105,94 m Dwustronne z dwoma balkonami 4 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swarzewska

Bielany,Warszawa

875 000 zł57 m² 15 243,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż przy ul. Swarzewska 38 na Starych Bielanach w doskonałym punkcie komunikacyjnym! Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie (37m) w pięknym zielonym zaciszu Ochoty, tramwajem tylko 10 minut od centrum (świetny punkt komunikacyjny!) Mieszkanie 2 minuty piechotą od ochteatru, w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

2 900 zł44 m² 65,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz miejsca z charakterem, gdzie nowoczesny standard spotyka się z autentyczną duszą warszawskiej Pragi, to to mieszkanie przy ul. Szanajcy, tuż obok Placu Hallera, będzie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orla

Śródmieście Północne,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 47 m2, piętro 3/3 bez windy, w budynku z 1952 r, przy ul. Orlej, śródmieście, północne Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Niepodległości

Filtry,Warszawa

2 290 000 zł103 m² 22 207,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Rozkładowe 5 pokoi Ochota, doskonała lokalizacja Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z lat 30 na Warszawskiej Ochocie, o powierzchni 103 m2. Okna wychodzące na trzy strony świata, ponad 3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sabały

Okęcie,Warszawa

827 000 zł60 m² 13 783,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szukasz wnętrza z duszą, ale nie chcesz rezygnować z nowoczesnych wygód? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, wysokie (285 cm) i niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pługa

Ochota,Warszawa

2 990 000 zł117 m² 25 625,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Tylko u Nas Unikatowe 4 pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie na unikatowym osiedlu - kolonii Lubeckiego. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 90 m , zlokalizowane na 3. piętrze budynku przy Placu Konstytucji w samym sercu Śródmieścia. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście,Warszawa

11 000 zł112 m² 98,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowy apartament w Melody House to idealny wybór dla osób ceniących sąsiedztwo urokliwych kamienic w centrum miasta, kawiarenek, placówek kulturalnych oraz ambasad. Dodatkowym atutem tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

899 000 zł54 m² 16 648,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 54 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 990 000 zł95 m² 20 938,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

Szanowni Państwo polecam piękne mieszkanie w magicznym miejscu przy ulicy Polnej na rogu z ulicą Oleandrów. Oleandrów to mała, modernistyczna i klimatyczna uliczka w pobliżu modnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowiecka

Stary Mokotów,Warszawa

1 499 999 zł63 m² 23 737,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w sercu Starego Mokotowa przy ul. Rakowieckiej, po remoncie generalnym w 2022 roku. Nieruchomość jest prezentowana w ramach wyłącznej umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

7 400 zł111 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu lokal w dobrej lokalizacji w centrum starego mokotowa na ul. Dąbrowskiego w okolicy ul. Puławskiej o powierzchni 111m2. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, pokoje ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiska

Ochota,Warszawa

1 189 500 zł61 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Avenue Estate przedstawia przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone przy ul. Spiskiej w sercu historycznej Starej Ochoty, zaledwie kilka minut od centrum Warszawy. To adres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odolańska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w jednej z najlepszych lokalizacji na Górnym Mokotowie przy ul. Kazimierzowskiej, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

2 850 000 zł90 m² 31 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Unikalna inwestycja w prestiżowej kamienicy w sercu Warszawy! Działający model inwestycyjny z wysokim roi! Wyobraź sobie nieruchomość, która łączy historyczny urok z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Muranów,Warszawa

770 000 zł48 m² 16 132,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie W sercu muranowa | do własnej aranżacji Centrum | Wysokie sufity | Doskonała komunikacja | Duże możliwości aranżacyjne | Winda | Kino Femina | Plac Bankowy | Cicho Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kozia

Śródmieście,Warszawa

745 000 zł20 m² 37 046,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanko W unikatowym miejscu warszawy - na ul koziej. Kozia to kameralna uliczka, równoległa do krakowskiego przedmieścia, jednocześnie na styku prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście Północne,Warszawa

1 700 000 zł82 m² 20 606,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Przestronne funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie w samym sercu Warszawy przy ulicy Chmielnej w zbiegu z Żelazną. Kamienica z 1936r z windą po wymianie pionów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł100 m² 120 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Czteropokojowy apartament usytuowany na 5 piętrze zabytkowej kamienicy z 1925r, który przeszedł kapitalny remont, wykończony z dbałością o detale w duchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

599 000 zł31 m² 19 322,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie na sprzedaż - saska kępa, ul. Lipska Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na 2. piętrze przedwojennej kamienicy z 1935 roku, przy spokojnej ulicy Lipskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 089 000 zł52 m² 20 942,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie położoną dwupokojową nieruchomość o powierzchni 52 m2 znajdującą się w Śródmieściu Południowym - w niedalekiej odległości od Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Plac Unii Lubelskiej

Śródmieście,Warszawa

2 600 000 zł146 m² 17 808,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1948

4 pokoje + 3 łazienki + studio 29 m Plac Unii Lubelskiej, modernistyczna kamienica z windą Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w ścisłym centrum Warszawy, generująca przychód od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nabielaka

Mokotów,Warszawa

870 000 zł53 m² 16 539,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 52,66 m , położone na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Nabielaka. Lokal znajduje się na 2 piętrze (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Ksawerów,Warszawa

1 778 000 zł94 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz trzema balkonami z ekspozycją na trzy strony świata. Na łączną powierzchnię 93,58m2 składają się: - duży widny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

1 060 000 zł54 m² 19 629 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowa okazja w samym sercu Warszawy! Jeśli marzysz o mieszkaniu w centrum lub szukasz pewnej inwestycji ta oferta jest dla Ciebie. Położone w klimatycznej, zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartoszewicza

Śródmieście Północne,Warszawa

1 099 000 zł53 m² 20 894 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Kamienica Z 1938 roku o niezwykłym charakterze: - zbudowana wg dzisiejszych standardów budownictwa: konstrukcja żelbetowa, lane słupy konstrukcyjne z uzupełnieniem czerwoną cegłą, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

2 030 000 zł72 m² 28 391,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy Łazienkach Królewskich. Wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie o powierzchni 71,5 m , położone na drugim piętrze kamienicy z 1939 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Anin,Warszawa

890 000 zł64 m² 13 906,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zamieszkaj w sercu zielonego Anina 64 m spokoju i stylu! Marzysz o mieszkaniu, gdzie poranki witają Cię śpiewem ptaków, a do centrum Warszawy dojedziesz w kilkanaście minut?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne