dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 254 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiradzkiego

Żoliborz,Warszawa

1 160 000 zł65 m² 17 846,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie dwupokojowe, położone w kamienicy przy małej, klimatycznej uliczce Starego Żoliborza (okolica ulic: słowackiego, potocka, urzędnicza). Przedwojenna, bezczynszowa kamienica wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

3 300 zł32 m² 102,42 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikatowe, 3-poziomowe mieszkanie przy Warso Tower - ul. Żelazna 16 Szukasz miejsca z charakterem w samym sercu metropolii? To kompaktowe, przytulne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Dwa niezależne pokoje z odzielną, wyposażoną i widną kuchnią. Doskonale skomunikowane (autobusy, tramwaje) - 4 minuty spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

4 000 zł61 m² 65,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Ładne, trzypokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie przy ul. Zwycięzców. Bez mebli ruchomych! (wyposażona tylko kuchnia). Mieszkanie usytułowane jest na I piętrze, składa się z 3 pokoi: 16m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Okrężna

Sadyba,Warszawa

1 250 000 zł106 m² 11 792,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego 3-pokojowego mieszkania z balkonem w domu z 1929 r. na Sadybie. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2014 r. Idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz Urzędniczy,Warszawa

4 950 zł50 m² 99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 2/5 z windą, w budynku z 1955r. przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki, sady Żoliborskie. Eleganckie, nowoczesne, wygodne, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Podstarościch

Żoliborz,Warszawa

3 400 000 zł150 m² 22 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne, pełne potencjału mieszkanie o powierzchni 150 m , mieszczące się w zabytkowej kamienicy z 1936 roku - w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

929 000 zł67 m² 13 865,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie pełne możliwości | Wola, okolice Ronda Daszyńskiego | 67 m Szukasz przestrzeni, którą możesz urządzić po swojemu, a jednocześnie zależy Ci na świetnej lokalizacji? Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraushara

Mokotów,Warszawa

2 600 zł40 m² 64,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy mieszkanie, który będzie idealne jako mieszkanie dla singla lub pary. Mieszkanie posiada widny salon z balkonem, sypialnię, widną kuchnię oraz łazienkę z prysznicem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgierska

Grochów,Warszawa

900 000 zł80 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

80 m + strych | udział w kamienicy z 1938 r. Wprowadzenie Na sprzedaż udział w przedwojennej kamienicy przy ul. Zgierskiej 5 , odpowiadający prawu do korzystania z przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sielce,Warszawa

570 000 zł30 m² 18 793,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przestronna i odświeżona kawalerka o powierzchni 30 m , zlokalizowana na 1. piętrze zadbanego budynku przy ul. Chełmskiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalbmierska

Bielany,Warszawa

692 000 zł50 m² 13 979,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferuję do sprzedaży mieszkanie W kamienicy Z 1957 roku na ul skalbmierskiej przy metrze stare bielany. Lokal jest 2-pokojowy, z widną kuchnią, łazienką, miejscem na garderobę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kirasjerów

Grochów,Warszawa

519 000 zł38 m² 13 657,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, praga-Południe - Grochów, ul. Kirasierów 8 Metraż: 37,5 m Piętro: 3/3 (brak windy) Stan prawny: odrębna własność z kw Cena: 519 000 zł Czynsz: 633.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

3 350 zł36 m² 94,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne, jasne i ciche mieszkanie o pow. 35,5 m2, po generalnym remoncie, położone przy Starym Mieście (ul. Długa róg ul. Miodowej). Mieszkanie typu studio z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

435 000 zł22 m² 20 232,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 21,5 m znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1950 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wyspiańskiego

Żoliborz,Warszawa

495 000 zł21 m² 23 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie w najbardziej klimatycznej części Starego Żoliborza | Blisko metra Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 20,50 m , położone w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Adamieckiego

Ursus,Warszawa

615 000 zł49 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 49,20m2 Spacer 3D - dołączony do oferty. Centrum Ursusa - 800m do kolejki. Kamienica/cegła - 1965r Po remoncie kapitalnym w 2024 roku - do wejścia. Wysokie, widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

1 950 zł17 m² 114,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna i przytulna mini kawalerka o powierzchni 17 m , położona na 4. (ostatnim) piętrze klimatycznej kamienicy z lat 50. przy ul. Gibalskiego na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ciche i przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. 30 m2, na parterze, usytuowane w doskonałej lokalizacji na Starym Mokotowie, tuż przy stacji metra Racławicka. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Do wynajęcia klimatyczne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone przy Ogrodowej - niemal w centrum Warszawa, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Śródmieście,Warszawa

1 265 000 zł58 m² 21 851,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko U nas prestiżowa lokalizacja! serce powiśla! W super cenie Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane w przedwojennej zadbanej i monitorowanej kamienicy przy ulicy Czerwonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

1 026 000 zł54 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zieleń, cisza, bez widoku samochodów, kamienica, cegła, + duża piwnica - w centrum Warszawy. Do sprzedaży od 1 lutego 2026. Tylko bezpośrednio. sprzedaje osoba prywatna! Cena do negocjacji. 54m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 084 720 zł39 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 38.74m , położone w jednej z najpiękniejszych, odrestaurowanych kamienic na warszawskim Solcu tuż obok centrum miasta, Bulwarów Wiślanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojerska

Śródmieście,Warszawa

1 323 000 zł53 m² 24 962,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Śródmieścia Warszawy Lokalizacja i budynek Warszawa, śródmieście, ul. Świętojerska 3 piętro w 7-piętrowej, odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Sielce,Warszawa

899 000 zł49 m² 18 407 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na sprzedaż dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,84 m , zlokalizowanego przy ul. Podchorążych 15/19 w Warszawie. Lokal znajduje się na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kirasjerów

Grochów,Warszawa

519 000 zł38 m² 13 657,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sygietyńskiego

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł46 m² 14 182,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Szukasz mieszkania, które urządzisz według własnego pomysłu? Zapraszam na ul. Tadeusza Sygietyńskiego do spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części Pragi-Południe. Dlaczego warto wybrać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Gocław,Warszawa

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w Kamienicy - Urokliwa i spokojna części Warszawy na Pradze Południe / Gocławek / Olszynka Grochowska Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny, usytuowany w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka typu studio około 30m2. Kompletnie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie bardzo ciche, oddalone od ruchliwych ulic. W okolicy Park Dreszera. Kameralna kamienica z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Grottgera

Mokotów,Warszawa

3 200 000 zł198 m² 16 161,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

We speak eng, pol, ua, rus Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone na dwóch najwyższych kondygnacjach budynku na Dolnym Mokotowie, w rejonie ul. Grottgera i Belwederskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

899 000 zł36 m² 24 698 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nowe | senatorska 40 | 2 oddzielne pokoje | metro Widok na panoramę Warszawy, metro pod domem i mieszkanie, do którego nikt jeszcze się nie wprowadził. To oferta dla osób, które szukają gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Powiśle,Warszawa

2 870 000 zł115 m² 24 965,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

Zabytkowa, przedwojenna kamienica na Warszawskim Powiślu, której mieszkańcy byli świadkami i uczestnikami Powstania Warszawskiego. W tej kamienicy była ukryta powstańcza radiostacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 300 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję mieszkanie do wynajęcia w kamienicy o powierzchni 50 mkw zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Wilcza 14. Mieszkanie mieści się na 2 z 6 pięter. Mieszkanie dostępne od końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipska

Praga-Południe,Warszawa

1 290 000 zł52 m² 24 807,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie w przedwojennej, kameralnej kamienicy w sercu Starej Saskiej Kępy na ul. Lipskiej, zaledwie kilka kroków od Ronda Waszyngtona i ul. Francuskiej Bardzo duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

9 900 zł95 m² 104,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy wyjątkowe, stylowe mieszkanie na wynajem w odrestaurowanej kamienicy z 1912 roku, położonej w ścisłym centrum Warszawy. Nieruchomość Do wynajęcia przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Nowolipki,Warszawa

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie W centrum warszawy mieszkanie: nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane jest w kamienicy przy ulicy Nowolipki 24 blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Natolińska

Śródmieście Południowe,Warszawa

770 000 zł31 m² 24 522,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z oddzielną kuchnią o powierzchni 31,40 m2, położona w Śródmieściu przy ul. Natolińskiej w doskonale skomunikowanej części miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Folwarczna

Praga-Północ,Warszawa

859 000 zł39 m² 21 802 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Starej Pragi - ul. Folwarczna 7 To idealna propozycja dla osób ceniących klimat Starej Pragi, wysokie wnętrza i dopracowaną architekturę z historią. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Rynek Solecki

Śródmieście,Warszawa

1 760 zł24 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna, klimatyzowana kawalerka z internetem w centrum Powiśla, przy ulicy Solec 28 w Warszawie. Nieruchomość: na powierzchni 24 m2 znajduję się pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Muranów,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 771,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzielna muranów Mieszkanie, które rośnie z człowiekiem. Dzielnica, która daje wolność. Adres, który czeka na kogoś wyjątkowego. Są miejsca, które nie potrzebują krzyczeć, żeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 943,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu w kamienicy Saska Kępa ul. Walecznych. Prezentowane mieszkanie to idealna propozycja dla osób ceniących klimat warszawskich kamienic i unikalny charakter Saskiej Kępy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij