dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 250 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 250 ogłoszeń

674 730 zł27 m² 24 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż oferujemy klimatyczną kawalerkę o powierzchni 27 m , idealną zarówno do zamieszkania, jak i na cele biurowe, położoną na wysokim parterze reprezentacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone przy ulicy Górczewskiej, w dzielnicy bliska Wola. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy z 1938.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł42,70 m² 70,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 42,7 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na trzecim piętrze w przedwojennej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na warszawskiej Ochocie przy ulicy Grójeckiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł50,90 m² 19 626,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m , położone przy ulicy Sapieżyńskiej w dzielnicy Śródmieście - Nowe Miasto. Lokal usytuowany jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł34,85 m² 17 187,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy - Aleja Jana Pawła II, śródmieście Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,8 m , zlokalizowane w odnowionej kamienicy przy Alei Jana.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł120 m² 125 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Spektakularny apartament na 5 piętrze przedwojennej kamienicy w prestiżowej okolicy Starego Miasta. Idealny dla Najemców poszukujących nietuzinkowej przestrzeni i topowej lokalizacji. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie przy ul. Krasińskiego na zielonym Żoliborzu. Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej klimatycznych dzielnic Warszawy. Okolica łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł103,60 m² 21 139 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Wyjątkowa oferta sprzedaży Nieruchomości podzielonej na 3 lokale mieszkalne!. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Grochowskiej 326 w Warszawie. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł77 m² 97,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Skrót: przepiękne i rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Saskiej Kępie w Strefie Płatnego Parkowania. Opis: mieszkanie rozkładowe, bardzo dobrze doświetlone, wysokie - cechą.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł110 m² 22 718,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1913

Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 109,82 mkw, położone przy ulicy Zajęczej w dzielnicy Śródmieście (obręb Powiśle). Lokal znajduje się na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł22,70 m² 18 149,78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Kawalerka w świetnej lokalizacji - Zielona Stara Ochota, ul. Grójecka 53/57, przy ul. Wawelskiej, w pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe. Oferta bezpośrednia bez żadnej prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł90 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie w Śródmieściu przy ul. Rozbrat. Mieszkanie położone jest w zielonej i spokojnej okolicy, łączącej spokój z bliskością centrum. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł50 m² 96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przepiękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 przy ulicy Zygmunta Krasińskiego, idealne zarówno dla par, singli czy rodzin. Apartament usytuowany jest w monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 38 m2 usytuowana na 2 piętrze zlokalizowana na Starych Bielanach przy al. Reymonta 26 1 km od Metra. W skład mieszkania wchodzi: - duży jasny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie | 47 m | Praga-Północ, ul. Brechta 14a Do wynajęcia dwustronne, funkcjonalne i umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł26 m² 12 884,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Na sprzedaż kawalerka 26 m2 zlokalizowana przy ul. Górczewskiej 116 usytuowana na 1 piętrze. W skład mieszkania wchodzi: - pokój dzienny z aneksem kuchennym wyjściem na balkon. -.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł56 m² 17 678,57 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone przy Al. Solidarności w samym sercu warszawskiego Śródmieścia - tuż obok Placu Bankowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, ciche mieszkanie o powierzchni 27 m w samym sercu Warszawy (śródmieście) przy ul. Gen. Andersa. Lokal znajduje się na 4. piętrze 7-piętrowej kamienicy, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł31 m² 19 677,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1952 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł35,50 m² 112,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przytulne mieszkanie w klimatycznej kamienicy na warszawskim Powiślu, w Śródmieściu. Lokal znajduje się w budynku z 1907 roku i usytuowany jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł73,33 m² 95,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*English Version Below* Avenue Estate prezentuje eleganckie, trzypokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. brackiej 5 - prestiżowa lokalizacja i gotowa przestrzeń do życia w sercu warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł75 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, ciche i stylowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 75m2 usytuowane na 1-wszym piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Koszykowej 59. Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z oddzielną kuchnią przy ul. Nowowiejskiej. Mieszkanie ma 31 m , znajduje się na 1. piętrze kamienicy (bez windy) i jest świeżo odświeżone. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł51,50 m² 23 106,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Chełmskiej budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 51,5m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł109,60 m² 13 494,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 109,6 m przy ul. Rabsztyńskiej na warszawskiej Woli. Lokal znajduje się w nadbudowie kamienicy w spokojnym, wewnętrznym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł55,09 m² 19 967,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Powiślu | al. 3 maja | wys. 3,10 m | dwustronne Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,09 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł33,40 m² 16 317,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Stanisławowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł74,85 m² 93,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ulica Litewska to jeden z najbardziej pożądanych adresów w warszawskim Śródmieściu. Położona w sąsiedztwie Placu Zbawiciela i Alei Ujazdowskich, łączy elegancję przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zobacz plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Wyobraź sobie. Zaczynasz dzień od kawy w przestronnym salonie z widokiem na zieleń. Mieszkasz na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne, ciche i jasne 1-pokojowe mieszkanie usytuowane w ścisłym centrum miasta - dzielnica Śródmieście, blisko stacji metra centrum. Kawalerka idealna dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł41,20 m² 18 689,32 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Trójstronne Mieszkanie na Śródmieściu w bloku (cegła) z 1964 roku na zamkniętym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41.2m2 przy ul. Solec składające się z: przedpokoju Salonu Jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł51,03 m² 18 028,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na Śródmieściu w kamienicy z windą z 1952 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51.03m2 przy al. Armii Ludowej składające się z: przedpokoju Sypialni Salonu Ślepej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 zł51,60 m² 16 996,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwustronne mieszkanie na Woli w kamienicy z 1955 roku z windą 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51.6m2 przy ul. Wolskiej składające się z: przedpokoju (7.30m2) Sypialni (12.95m2) Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł59,16 m² 18 255,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z duszą przy Łazienkach Królewskich | Stary Mokotów | ul. Sielecka Na sprzedaż wyjątkowe, pełne charakteru 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone przy ul. Sieleckiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł90 m² 29 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Podwale budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł75 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Urocze mieszkanie na wynajem z balkonem położone w najlepiej skomunikowanej części Starego Mokotowa. Apartament: na 3 pokojowy apartament o powierzchni 75m2 składają się: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

:Krótko: stary Żoliborz / Plac Wilsona. Klimatyczne 2 pokoje w kamienicy z widokiem na zieleń. 56m2, dużo światła, świetny układ i jedna z najlepszych lokalizacji na Żoliborzu.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Centrum Warszawy, ul. Tamka 37 Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w samym sercu Warszawy, przy ul. Tamka 37. To.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł21,80 m² 17 660,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Klimatyczne mieszkanie do remontu w kamienicy z 1936 roku na starym Mokotowie na rogu ulic racławicka/puławska. lokal o powierzchni 21,8 m2 znajduje się na poddaszu (V piętro, budowa windy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł37 m² 25 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta tylko u nas w biurze. Oryginalne i stylowe mieszkanie. Atrakcyjna, wyjątkowa, nieruchomość o powierzchni 36.25 m2, zlokalizowane na wysokim parterze dwupiętrowej kamienicy.