dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 254 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

770 000 zł41 m² 18 689,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Trójstronne Mieszkanie na Śródmieściu w bloku (cegła) z 1964 roku na zamkniętym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41.2m2 przy ul. Solec składające się z: przedpokoju Salonu Jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sielce,Warszawa

4 200 zł48 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 48m2, piętro 2/3 bez windy, w budynku z 1953r. przy ul. Stępińskiej, mokotów Sielce. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

9 900 zł100 m² 99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 100 m , położone na 3. piętrze kamienicy na warszawskim Powiślu. Lokal jest świeżo odmalowany, zadbany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

929 587 zł45 m² 20 824,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokoje | Balkon z widokiem na pkin | Centrum Warszawy | Marszałkowska Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m , położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

3 600 zł61 m² 59,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Ładne, trzypokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie przy ul. Zwycięzców. Bez mebli ruchomych! (wyposażona tylko kuchnia). Mieszkanie usytułowane jest na I piętrze, składa się z 3 pokoi: 16m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

1 195 000 zł59 m² 20 179 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Światło, wysokość i klimat Starego Mokotowa funkcjonalne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Puławskiej 36. Propozycja dla osób, które szukają jasnej, dobrze zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bednarska

Powiśle,Warszawa

7 500 zł89 m² 84,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym, trzypokojowym apartamentem o powierzchni 88,6 m , położonym w sercu Stare Miasto. To idealne miejsce dla osób ceniących eleganckie wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć takiego, które otula spokojem i daje poczucie, że jesteś u siebie ta kameralna kawalerka będzie idealna. Wysokie sufity,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście Południowe,Warszawa

815 000 zł35 m² 23 285,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Klimatyczna kawalerka w przedwojennej kamienicy | balkon | ul. Wilcza 29 | Śródmieście Południowe Lokalizacja: warszawa, śródmieście Południowe - ul. Wilcza 29 Cena: 815 000 zł Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staromiejskie,Warszawa

1 100 000 zł54 m² 20 484,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, 53,7 m2 na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy. Budynek: nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bałuckiego

Mokotów,Warszawa

2 280 000 zł145 m² 15 690,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w sercu Starego Mokotowa - ul. Michała Bałuckiego Oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 145 m , usytuowane na 4. piętrze eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemysłowa

Powiśle,Warszawa

848 500 zł37 m² 22 994,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Klimatyczne mieszkanie na warszawskim Powiślu - ul. Przemysłowa Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,9 m , położone na 2. piętrze w kamienicy z 1922 roku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

8 200 zł90 m² 91,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 90 m2 na osiedlu eko park Budynek: osiedle Eko-Park to kompleks mieszkaniowy mieszczący się w zielonej części Mokotowa tuż obok parku Pole Mokotowskie. Składa się z 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frascati

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł80 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below Oferuję do wynajęcia stylowo zaprojektowany apartament o powierzchni 80 mkw. w modernistycznej kamienicy z 1938 roku przy ul. Frascati w najbardziej prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Filtry,Warszawa

949 999 zł49 m² 19 387,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Unikatowe, klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w zabytkowej kamienicy Józefa Lipińskiego z 1900 roku najstarszej kamienicy na tym odcinku Aleje Jerozolimskie. To oferta dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

460 000 zł28 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferuję wygodne mieszkanie o powierzchni 28 m na sprzedaż, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku z 1935 roku. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

2 100 zł20 m² 105 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy Państwa uwadze niewielkie, ale całkiem przyjemne mieszkanie przy ul. Gagarina (między ul. Sielecką a Iwicką ) koszty - 2100 czynsz najmu + 560 czynsz do administracji co daje kwotę 2660zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Stary Mokotów,Warszawa

630 000 zł32 m² 19 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy na Mokotowie - idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Racławicka 33, warszawa | 32 m | 1 pokój z oddzielną kuchnią Opis mieszkania: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rapperswilska

Saska Kępa,Warszawa

2 100 000 zł98 m² 21 538,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Westate Praga oferuje na sprzedaż stylowy, 3 pokojowy apartament na Saskiej Kępie o powierzchni 97,50 m kw. Nieruchomość znajduje się przy ul. Rapperswilskiej, w dwupiętrowym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

575 000 zł34 m² 16 911,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Idealnie ciche! Mieszkanie znajduje się doskonałej lokalizacji w pobliżu Ronda Wiatraczna. Nieopodal planowanej stacji metra. Pomimo bliskości przystanków tramwajowych oraz autobusowych, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stępińska

Dolny Mokotów,Warszawa

2 061 381 zł80 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Stępińska - odrestaurowana kamienica z początku XX wieku - propozycja dla osób ceniących elegancję, przestrzeń i prestiż. W naszej ofercie znajduje się kilka unikalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

1 049 000 zł69 m² 15 167,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Ciche, trzypokojowe, przestronne mieszkanie na drugim piętrze w oficynie kamienicy z 1885 roku. Idealne położenie, stacja metra 100 m, węzeł komunikacyjny Wileńska, ch Wileńska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta bezpośrednia, żadnych prowizji! Szybki internet gratis! Do wynajęcia komfortowe, wyposażone i umeblowane mieszkanie po kapitalnej renowacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł100 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, nietuzinkowe mieszkanie w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy ( z 1900 r), w bardzo dobrej lokalizacji ( niedaleko hotelu Novotel), przy ul. Nowogrodzkiej o powierzchni 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

890 000 zł42 m² 21 190,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż przytulne 2 pokoje z oddzielną kuchnią , położone na 2 piętrze (brak windy) w kamicy z lat 50., przy ul. Michała Bałuckiego, w cichej, zielonej części Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 680 000 zł60 m² 27 865,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Wyjątkowe miejsce na mapie warszawy. Mieszkanie w kamienicy w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Unii Lubelskiej. W czasie wojny kamienica została częściowo zburzona. Odbudowana po wojnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

2 290 000 zł85 m² 26 941,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1949

English version below. Dwa niezależne apartamenty | 3. piętro historycznej kamienicy | Po generalnym remoncie | Z pięknym widokiem | Standard premium Na sprzedaż prezentujemy unikalną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Koło,Warszawa

465 000 zł28 m² 16 607,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży mieszkanie w niskiej przedwojennej kamienicy. Pokój 17m. Sypialnia 6m. Na podłodze parkiet. Kuchnia widna 4m - umeblowana. Łazienka (kabina prysznicowa, wc). W przedpokoju szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smulikowskiego

Powiśle,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Stylowe 2 Pokoje na Powiślu | Ul. Smulikowskiego | Po Remoncie | Kamienica Układ Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze (kamienica bez windy), co gwarantuje ciszę i brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 999 999 zł329 m² 15 179,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1928

Śródmieście Południowe Wyjątkowa Nieruchomość w Prestiżowej Lokalizacji Inwestycja? Biuro? A może przestrzeń mieszkalna z potencjałem? Przy ul. Marszałkowskiej 9/15, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Krasińskich

Śródmieście,Warszawa

4 250 zł47 m² 91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

If you need an offer in a language other than Polish, please contact us. Mieszkanie przy ogrodzie krasińskich | ekskluzywna okolica | 2 pokoje | kamienica forestiera | muranów | Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 376 000 zł74 m² 32 225,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Opiekun oferty tel. Dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie- śródmieście Południowe. For English scroll below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 129 000 zł50 m² 22 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Jasne ciche 3 pokojowe wykończone w oparciu o detale na Żoliborzu Kamienica z 1955r, cegła Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie Wyposażone, wszystko jest nowe i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 070 000 zł47 m² 22 683,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 47,17 m , położone w kamienicy z 1956 roku, zlokalizowane w samym sercu Warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dla 1 osoby nowoczesna, cicha kawalerka o pow. 30 m2, zlokalizowana w Warszawie przy ul. Nowolipie na Woli. Znajduje się na wysokim parterze w 3-piętrowej kamienicy z 1950.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Żoliborz,Warszawa

499 000 zł24 m² 20 645,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w centrum Starego Żoliborza przy ul. Krasińskiego 21. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze kamienicy. Budynek po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Centrum,Warszawa

989 000 zł50 m² 19 780 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią w Centrum Warszawy Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,75 m , położone w kamienicy z 1962 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Powiśle,Warszawa

1 300 000 zł67 m² 19 461,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem oraz z półotwartą kuchnią, położone na parterze przedwojennej kamienicy przy ul. Fabrycznej 21, na warszawskim Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

9 000 zł101 m² 89,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Unikalny, cichy i świeżo wyremontowany, z ogromnym smakiem, apartament w historycznej kamienicy z windą z 1936 roku na Powiślu, tuż przy Elektrowni Powiśle czeka na pierwszego.