dowolna

Mieszkania w kamienicy Warszawa - Lista aktualnych ogłoszeń

1 254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 254 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratuszowa

Praga-Północ,Warszawa

3 100 zł65 m² 47,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone na Pradze Północ, o powierzchni 65 metrów kwadratowych. Lokal znajduje się na wysokim parterze kamienicy przy ulicy Ratuszowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

811 000 zł44 m² 18 575,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 43,66 m , 3 piętro w 4-piętrowej kamienicy z 1946 roku -warszawa, mokotów, ul. Kazimierzowska. Dodatkowo balkon oraz piwnica. Odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

2 000 000 zł110 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Lokal znajduje się w odnowionej kamienicy. Lokal może być przeznaczony na cele mieszkaniowe lub biurowe (użytkowe). Powierzchnia użytkowa wynosi łącznie: 110,10 m2 (72,10 m2 - wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

1 406 250 zł56 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Avenue Estate prezentuje Państwu klimatyczny apartament w odrestaurowanej kamienicy z 1905 r. zlokalizowany w sercu Śródmieścia Południowego-najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

1 894 860 zł70 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Avenue Estate prezentuje Państwu klimatyczny, przestronny apartament z dedykowaną do niego windą, w odrestaurowanej kamienicy z 1905r. zlokalizowany w sercu Śródmieścia Południowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ostródzka

Nowe Bródno,Warszawa

798 000 zł84 m² 9 557 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe osiedle trzech budynków - do sprzedaży ostatnie dwa lokale. Wyjątkowa architektura, budynki niezależne z własnymi podjazdami. Udogodnienia: - do każdego lokalu jest taras ok. 21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37,8m2. Nieruchomość położona jest w spokojnej i cichej lokalizacji, widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

365 000 zł32 m² 11 406,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kawalerka 32m - odrębna własność. Zielona i spokojna okolica. Kawalerka w kamienicy z 1935r po wymianie wszystkich pionów Mieszkanie przytulne i funkcjonalne idealne pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

341 000 zł28 m² 11 969,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy w stanie surowym i świetnej cenie? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kawęczyńska

Praga-Północ,Warszawa

2 400 zł25 m² 96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Super lokalizacja - ul. Kawęczyńska Piękne mieszkanie w znakomitej lokalizacji po generalnym remoncie Do wynajęcia śliczne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 25m2 na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Linneusza

Praga-Północ,Warszawa

630 000 zł49 m² 12 753 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuję dwupokojowe mieszkanie o metrażu 49,4 mkw znajdujące się w kamienicy przy ul. Linneusza (osiedle Praga II). Lokalizacja: mieszkania znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

1 448 940 zł51 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oczapowskiego

Bielany,Warszawa

779 500 zł49 m² 15 908,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , usytuowane na ostatnim 3 piętrze w kamienicy z końca lat 50-tych zlokalizowane na Starych Bielanach - ul. Oczapowskiego. Blok z cegły-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niekłańska

Praga-Południe,Warszawa

2 799 zł55 m² 50,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe w Kamienicy na Saskiej Kępie - po remoncie - Blisko Park Skaryszewski - Metro Stadion Narodowy Oferujemy na wynajem przestronne, dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo klimatyczne mieszkanie w kamienicy z wysokimi sufitami w świetnej lokalizacji! rozkład Mieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunajecka

Ochota,Warszawa

598 000 zł48 m² 12 329,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Prezentowane na zdjęciach dwupokojowe mieszkanie, znajduje się w zadbanej kamienicy, otoczonej odnowionymi blokami w niskiej zabudowie. O mieszkaniu Mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Pragnę zaprezentować mieszkanie w centrum ul.Bracka 23 Nieruchomość dostępna od 01.02.2023 Wszystkich informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam na prezentację. Oferta wysłana z programu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Francuska

Saska Kępa,Warszawa

860 000 zł43 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2 pokojowe, wysoki parter na Saskiej Kępie. Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji. W okolicy klimatyczne restauracje, punkty gastronomiczne, sklepy. Nieruchomość dobra również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł101 m² 69,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone na 3 piętrze nad Teatrem Współczesnym. Wejście od ul. Mokotowskiej. Większość okien na ul. Jaworzyńską. Budynek z 1939. Lokal został całkowicie wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Niepodległości

Śródmieście,Warszawa

2 150 000 zł151 m² 14 276,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1927

Gotowa do zasiedlenia, unikatowe, piękne mieszkanie w zespole przedwojennego osiedla Spółdzielni "ognisko" z 1927 r, zlokalizowanego w Śródmieściu Warszawy na granicy Starej Ochoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

810 000 zł49 m² 16 598,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe , przestronne mieszkanie przy ul.ks.J.Popiełuszki na zielonym Starym Żoliborzu. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w kamienicy z cegły - budynek ocieplony, odmalowany, domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmska

Czerniaków,Warszawa

4 599 zł50 m² 91,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje, 50 m2 - po remoncie, wykończone i urządzone z pasją, w stylu loft - Blisko Łazienki Królewskie / Dolny Mokotów Oferujemy na wynajem ciche i odnowione mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Ciche mieszkanie tuż przy metrze Racławicka. W pobliżu drogerie, sklepy, przedszkola i uniwersytet. Odnowione, zarobiony generalny remont, zachowany drewniane podłogi. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stylowa

Wawer,Warszawa

695 000 zł87 m² 7 988,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz apartamentu w najpiękniejszej kamienicy na Wawrze? Nie mogłeś trafić lepiej. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Trzy minuty do pkp Wawer. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Filtry

Filtry,Warszawa

1 430 000 zł90 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz wysokiego mieszkania w przepięknej, zabytkowej kamienicy blisko centrum miasta, w otoczeniu zieleni? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

1 697 000 zł65 m² 25 999,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Avenue Estate prezentuje Państwu klimatyczny, przestronny apartament z dedykowaną do niego windą, w odrestaurowanej kamienicy z 1905 r. zlokalizowany w sercu Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

2 398 000 zł96 m² 24 979,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Pragnę zaprezentować Państwu apartament z możliwością własnej aranżacji w stanie deweloperskim. Mieszkanie o powierzchni 96 m2 zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. W kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

920 000 zł64 m² 14 363,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Opiekun oferty tel. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64 m w niezwykle cichej i spokojnej okolicy na Śródmieściu. Podstawowe informacje: mieszkanie mieści się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

456 000 zł24 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Szukasz mieszkania w kamienicy ze świetnym potencjałem inwestycyjnym i szybkim dojazdem do centrum? Jeśli tak, ta oferta jest idealna dla Ciebie! Mam do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

850 000 zł60 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

Piękne mieszkanie na sprzedaż. Znajduje się w centrum dzielnicy Mokotów, warszawa, na ulicy Pochorążych. Jest to dobra i spokojna okolica. Ulokowane na 2 z 4 pięter. Wysokość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

415 000 zł42 m² 9 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

*Tylko u nas* Do 10 lutego mieszkanie jest zarezerwowane. Do sprzedania mieszkanie o pow. 42,25 m2 z balkonem, zlokalizowane w kamienicy obok Ronda Wiatraczna. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 681,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Pragnę zaprezentować Państwu dwupokojowe z możliwością aranżacji na trzy pokoje. Mieszkanie o powierzchni 58,4 m2 zlokalizowane na warszawskim Mokotowie w okolicy domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grochów

Grochów,Warszawa

533 000 zł44 m² 12 004,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 44,4 m2, zlokalizowane na 3 piętrze, w trzypiętrowej kameralnej kamienicy (15 mieszkań) w dzielnicy Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, stacja metra Plac Wilsona

Żoliborz,Warszawa

1 313 000 zł66 m² 19 893,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Sprzedam mieszkanie 66 m2, znajdujące się w zabytkowym modernistycznym budynku. Budynek po kapitalnym remoncie. Obiekt zamknięty i monitorowany. 2 duże pokoje (27 i 15 m2) od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

940 000 zł48 m² 19 583,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie dwustronne w kamienicy w samym centrum przy ulicy Marszałkowskiej. Pomiędzy Ogrodem Saskim a ulicą Świętokrzyską pośród licznych sklepów, restauracji oraz wszelkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Grochów,Warszawa

280 000 zł14 m² 20 028,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 13,98 m2, zlokalizowane na parterze w trzypiętrowej kameralnej kamienicy (15 mieszkań) w dzielnicy Praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowieńska

Nowa Praga,Warszawa

3 900 zł48 m² 81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane trzypokojowe mieszkanie na 9 piętrze w budynku na warszawskiej Nowej Pradze. Mieszkanie znajduję się na dziewiątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł55 m² 15 361 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwupokojowe mieszkanie w najmodniejszej i najbardziej rozchwytywanej lokalizacji Warszawy przy ul. Złotej! Mieszkanie położone na 6 piętrze w kamienicy z 1959 roku, w ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

465 000 zł36 m² 13 098,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opis: do sprzedania odremontowane, doskonale skomunikowane z uwagi na dwie stacje metra, 1 pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1960 roku z balkonem gotowe do wprowadzenia się i idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podwale

Śródmieście,Warszawa

3 799 zł30 m² 126,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Urocze, gustownie urządzone na starówce, przy Kolumnie Zygmunta! - Zabytkowa Kamienica - Podwale / Krakowskie Przedmieście na wynajem elegancko urządzony mini-apartament o pow. ok. 30 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grochów

Grochów,Warszawa

6 350 000 zł510 m² 12 445,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:23

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż k amienica ( 15 mieszkań) w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 458,34 m2 (pow. całkowitej 510,22 m2) zlokalizowana na działce o powierzchni 450 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij